Lliurament de premis 2015

El proper divendres, dia 27 de novembre, a les 20h30 de la tarda, tindrà lloc al Poliesportiu de Roquetes, el Lliurament de trofeus del 8è Circuit de Curses de Muntanya de les Terres de l'Ebre.
Els premis es lliuraran als tres primers classificats de la general masculina i femenina, als tres primers de cada categoria, així com als corredors i corredores que hagin finalitzat les vint-i-una proves del circuit.
L'acte comptarà amb la presència d'autoritats de tot el territori ebrenc i del Priorat.

Els atletes premiats són:

General femení

  1. SANDRA BURGUES LLAO (TRAIL ROQUETES)
  2. MARTA PAULINO ANDREU (BTT MONTBIKE AMPOSTA)
  3. CRISTINA FERRÉ MARTORELL (BTT MONTBIKE AMPOSTA)

General masculí

  1. ALBERT GINE CID (TRAIL ROQUETES)
  2. JOSEP BENAIGES MARGALEF (TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ)
  3. JOAN LLUIS FERNANDEZ TOMAS (BTT MONTBIKE AMPOSTA)

Màster femení

  1. MONTSE DEL AGUILA DE TORRES (UEC TORTOSA)
  2. ISABEL ARASA FAVA (UEC TORTOSA)
  3. Mª ELENA FERRERES SEBASTIA (UEC TORTOSA)

Veterà femení

  1. NURIA CASTILLO SOLANELL (ASS. ESP. ST GRAU)
  2. ANA BELEN BALAGUE CASTELLS (UEC TORTOSA)
  3. BELEN MARTORELL CID (UEC TORTOSA)

Sènior femení

  1. MARTA MARTÍNEZ VIVES (A.E. CARA NORD)
  2. HELENA DRAGO ROSA (DESAKATO TIM)
  3. SILVIA PUIGARNAU COMA (TEAM FLOWRS - LO CORRIOL)

Sub23 femení

  1. ARANTXA SALVADÓ (BTT MONTBIKE AMPOSTA)
  2. CARLA GISBERT TOMAS (BTT MONTBIKE AMPOSTA)
  3. PAULA ESPINACH CARBO (C.E. XERTA)

Júnior femení

  1. BARBARA LOPEZ ANTO (UEC TORTOSA)
  2. JUDITH BERENGUE GERONA (TEAM FLOWERS - LO CORRIOL)
  3. LAIA AGUILAR BRUCH (INDEPENDENT)

Màster masculí

  1. NARCIS FRANCH PIÑOL (TR CABRAFEIXET EL PERELLO)
  2. JOSE FRANCISCO SANCHEZ RODRIGUEZ (ATE COLL DE L'ALBA)
  3. JOSEP MARIA BRULL FARNOS (C.E. TRAIL TARRACO)

Veterà masculí

  1. JOAN REVERTE ESCOBEDO (CLUB ESPORTIU LA CALA)
  2. ANGEL ACCENSI ANDREU (ATE COLL DE L'ALBA)
  3. MIGUEL ÁNGEL PRADAS VAL (PEÑA GUARA)

Sènior masculí

  1. VICTOR MESTRE MIRO (ATE COLL DE L'ALBA)
  2. PAU VILA FABRA (TEAM FLOWERS - LO CORRIOL)
  3. MARIO GALINDO RIOL (A.E. CARA NORD)

Sub23 masculí

  1. NESTOR ALTABA RABAZA (MAESTRAZGO-CANYERO'S BAR MORELLA)
  2. CRISTIAN GISBERT VERDU (UEC TORTOSA)
  3. MARC LLEIXA SANCHO (C.E. XERTA)

Jùnior masculí

  1. YOUSSEF ABAGHAD (UEC TORTOSA)
  2. JAUME ADELL FERRE (BTT MONTBIKE AMPOSTA)
  3. ABDELGHAFOUR BEN HADDOU (UEC TORTOSA)

Atletes que han completat tot el circuit (21 Curses)

  • JOSE FRANCISCO SANCHEZ RODRIGUEZ (ATE COLL DE L'ALBA)
  • RAFEL BRULL VAQUE (CLUB ESPORTIU LA CALA)
  • JOSE LATORRE VILLEGAS (CLUB EXCTA. PRIORAT)
  • CARLOS MARCO FERRE (BTT MONTBIKE AMPOSTA)
  • RAFEL MOSEGUI TORA (ATE COLL DE L'ALBA)
  • SERGI PLA ALONSO (CEU SUDACTIU)
  • ALBERT SANS FERRER (CEU SUDACTIU)

Equips

  1. BTT MONTBIKE AMPOSTA
  2. ATE COLL DE L'ALBA
  3. UEC TORTOSA