7a CURSA DE LES FONTS

Classificació general dones

  • 1 - GEMMA COLOME ESTRADA (S23F) - TEAM FLOWERS - LO CORRIOL3:13:16
  • 2 - SANDRA BURGUES LLAO (SF) - TRAIL ROQUETES3:27:46
  • 3 - CRISTINA MASCARRERAS SABRIA (SF) - CEM LA CAMETA COIXA3:39:54
  • 4 - SILVIA AINHOA TRIGUEROS GARROTE (SF) - TEAM RACE LAND3:40:59
  • 5 - JOANNA REDONDO BOADA (SF) - INDEPENDENT3:47:56
  • 6 - MERCE CALVO CODORNIU (SF) - UEC TORTOSA3:49:12
  • 7 - MARTA MARTíNEZ VIVES (SF) - A.E. CARA NORD3:54:30
  • 8 - CARMEN PALACíN BOIX (SF) - ULTRA LLEIDA3:54:57
  • 9 - JUDIT LAMAS BORRAZ (SF) - TEAM FLOWERS - LO CORRIOL3:58:07
  • 10 - AGNIESZKA LECKA (SF) - INDEPENDENT3:59:23
  • 11 - GEMMA AVELLI TEIXIDOR (SF) - ASS. ESP. MATXACUCA4:05:23
  • 12 - LUPE GAS BLASCO (SF) - UEC TORTOSA4:05:52
  • 13 - EVA CRISTINA LLOBAT GRACIA (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA4:07:36
  • 14 - JESSICA MATAIX CRESPO (SF) - APER ALCOI4:17:19
  • 15 - MERCÈ RILLO LLEIXA (SF) - C.E. XERTA4:18:04
  • 16 - XARO CANTARERO SERVER (VF) - INDEPENDENT4:21:07
  • 17 - ELOISA CANTARERO SERVER (SF) - INDEPENDENT4:24:33
  • 18 - MARTA MUIXI CASALDALIGA (SF) - KOALA'S TEAM4:24:59
  • 19 - NúRIA CODINA ALéS (VF) - SICORIS CLUB4:44:08
  • 20 - JULIA ANDREU GALLEGO (VF) - C.M. AMICS VOLTA AL TERME FONDEGUILLA4:44:46
  • 21 - CARMEN MARÍA PÉREZ SERRANO (SF) - C.A. CARNICAS SERRANO5:01:35
  • 22 - ASUN GARCIA SERRANO (VF) - INDEPENDENT5:02:08
  • 23 - NATÀLIA LEGEY LAFARGA (SF) - CEI CATALUNYA5:02:26
  • 24 - ANA BELEN BALAGUE CASTELLS (SF) - UEC TORTOSA5:06:50
  • 25 - ISABEL ARASA FAVA (MF) - UEC TORTOSA5:15:06
  • 26 - EVA CORRAL (VF) - MATXACUCA5:24:46
  • 27 - CRISTINA HERNANDEZ TEIXIDOR (SF) - MATXACUCA5:24:51
  • 28 - MERITXELL MARTI MELGAR (SF) - TRAILERS LA SALLE5:40:33
  • 29 - Mª PILAR RIOS TRIGUERO (VF) - CLUB EXCTA. UECANOIA5:48:45
  • 30 - MONTSE CANES NIUBO (SF) - INDEPENDENT5:49:36
  • 31 - BERTA SADURNI BOSCH (SF) - ASS. ESP. MATXACUCA5:50:37

Classificació general homes

  • 1 - RAMON CURTO GEIRA (SM) - TRAIL CER LA SENIA2:36:00
  • 2 - LUIS ANGEL FOZ MOLINS (SM) - ORINOCO ALCAÑIZ2:42:46
  • 3 - ABDELKADOUS MOUJ NIA (S23M) - DYNAFIT PRO TRAIL TEAM2:42:56
  • 4 - RICARD FALCO BERTOMEU (SM) - DESAKATO TIM2:52:55
  • 5 - DIRK FUMADO ARASA (SM) - TRAIL CER LA SENIA2:53:49
  • 6 - XAVIER PRERA MENERO (SM) - A.E. CARA NORD2:56:24
  • 7 - TOMÁS TENA MALLÉN (VM) - MAESTRAZGO-CANYERO'S BAR MORELLA2:56:59
  • 8 - RICHARD BINDLER (MM) - INDEPENDENT2:57:02
  • 9 - FRANCISCO SAEZ MARQUES (SM) - C.M. GR-33 TOTTRAIL - SPORT HG2:59:25
  • 10 - ALFONSO LOPEZ SANCHO (SM) - ORINOCO ALCAÑIZ2:59:45
  • 11 - JORDI CHERTO MULET (SM) - A.E. CARA NORD2:59:49
  • 12 - GENíS SALA REAL (SM) - INDEPENDENT3:00:14
  • 13 - JORDI GIMENEZ BELLOBI (SM) - C.E. XERTA3:01:10
  • 14 - VICTOR MESTRE MIRO (SM) - ATE COLL DE L'ALBA3:04:05
  • 15 - DAVID GAY I TELLO (SM) - UEC D'HORTA3:04:26
  • 16 - ALBERT MESTRE QUEROL (SM) - TRAIL CER LA SENIA3:05:28
  • 17 - ZIGOR ALBERDI EZENARRO (SM) - INDEPENDENT3:07:30
  • 18 - VICTOR AGREDA BASSA (SM) - ULTRA LLEIDA3:07:33
  • 19 - ROBERT FONTANET ESTRADA (SM) - INDEPENDENT3:07:40
  • 20 - XAVIER SAHUQUILLO FALCO (VM) - FEEDBACK RUNNING3:08:02
  • 21 - JOAN FARNOS CANALDA (VM) - CEM LA CAMETA COIXA3:08:04
  • 22 - RAMON GUART GARCIA (SM) - AEC TERRA DE FANG3:08:37
  • 23 - ROBERTO GIL LOPEZ (SM) - C.M. GR-33 TOTTRAIL3:08:51
  • 24 - IñIGO ESPARZA HUARTE (SM) - TXURREGI INTERSPORT IRABIA3:09:12
  • 25 - OSCAR PEREZ DE NANCLARES VICARIO (VM) - INDEPENDENT3:09:19
  • 26 - SERGIO TAULES LASHERAS (VM) - SERRES DEL MESTRAL3:10:41
  • 27 - SERGIO ARAMENDIA ETXABARRI (SM) - SPORT HG TEAM3:10:50
  • 28 - MARC ANTONI FERNANDEZ DE CIURANA (VM) - SERRES DEL MESTRAL3:12:13
  • 29 - JORDI FERRAS ALTES (SM) - A.E. CARA NORD3:12:35
  • 30 - ESTEBAN MONJE TRUJILLANO (VM) - KOALA'S TEAM3:13:30
  • 31 - NATXO BOLTA MASGRAU (MM) - VALLS ATMOSFERA TRAIL3:14:09
  • 32 - RUBEN MIRO BENAIGES (SM) - ATE COLL DE L'ALBA3:14:19
  • 33 - JOAN ZARAGOZA GONZALEZ (SM) - LO CORRIOL - C.E. LA FORADADA3:14:58
  • 34 - AGUS JUAN-CAMPS CASTELL (SM) - CEU SUDACTIU3:15:58
  • 35 - DANI BURJALES GIMENEZ (SM) - C.E. XERTA3:16:14
  • 36 - FRANCESC MONTEVERDE REDO (VM) - AEC TERRA DE FANG3:16:47
  • 37 - GUILLEM CAMPRUBí PLANELL (SM) - INDEPENDENT3:17:41
  • 38 - IVAN HERRERA PEREZ (SM) - GOIKOGANE MENDI TALDEA3:17:51
  • 39 - RUBEN ALEMANY SEBASTIà (SM) - INDEPENDENT3:18:16
  • 40 - MARC LLUCIA FLEITAS (SM) - INDEPENDENT3:18:27
  • 41 - XAVIER DOMENECH ANTOLIN (SM) - C.E. TRAIL TARRACO3:18:35
  • 42 - ALBERT GINE CID (SM) - DYNAFIT PRO TRAIL TEAM3:19:17
  • 43 - AGUSTI NAVARRO VEGA (SM) - TEAM FLOWERS - LO CORRIOL3:19:47
  • 44 - RAFAEL REMIS FERNáNDEZ (SM) - GDM CABRALES3:19:49
  • 45 - ÓSCAR RíOS CALVO (SM) - ASSOC. EXC. LA PICOSSA MORA D'EBRE3:21:07
  • 46 - OSCAR CAMES MALMIERCA (SM) - SERRES DEL MESTRAL3:21:15
  • 47 - TONI PELEGRIN REDON (SM) - A.E. ALCANAR3:22:18
  • 48 - DIDAC ROYO REVERTER (SM) - A.E. ALCANAR3:22:19
  • 49 - FERNANDO BESER GASCÓN (VM) - MAESTRAZGO-CANYERO'S BAR MORELLA3:22:21
  • 50 - JOSEBA TOBAR GOENAGA (SM) - ARALARKO ADISKIDEAK3:22:29
  • 51 - JORDI MARTIN CUELLO (SM) - A.E. CARA NORD3:23:38
  • 52 - JOSEP BIELSA GARGALLO (SM) - UEC TORTOSA3:24:39
  • 53 - DANI CAMARERO MAYOR (SM) - MONTSERRAT VERTICAL3:24:47
  • 54 - SERGI PLA ALONSO (SM) - CEU SUDACTIU3:25:09
  • 55 - QUIM VILA GUIMERA (SM) - TRAIL CER LA SENIA3:25:55
  • 56 - ANTONIO JULBE ORTIZ (MM) - TARRAGONA FONDISTES3:26:35
  • 57 - JOAN LLUIS SANZ PIÑOL (SM) - UEC TORTOSA3:27:02
  • 58 - OSCAR NIETO ORMAECHEA (VM) - APUKO IGOERA ELKARTEA3:27:11
  • 59 - JORDI NAVARRO VALLDEPEREZ (SM) - TRAIL ROQUETES3:27:47
  • 60 - OSCAR PASARIN GAYOSO (SM) - C.D.ATLETICO 42195.ES3:28:22
  • 61 - GORKA RIPODAS PEREZ (SM) - TXURREGI INTERSPORT IRABIA3:28:42
  • 62 - NARCIS FRANCH PIÑOL (MM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ3:28:50
  • 63 - JOSE RAMON PUCHADES OLMOS (VM) - CORREMON RUN4FUN3:29:37
  • 64 - VICTOR PUENTE CANTERO (SM) - INDEPENDENT3:29:38
  • 65 - ALBERTO PEREZ VALERO (SM) - TRINXATS - TALLAFERRO3:30:15
  • 66 - JUAN CARLOS ONDIVIELA MAISANAVA (VM) - SARRIOS ZGZ3:30:40
  • 67 - FLORENCI SALES VILALTA (VM) - CEU SUDACTIU3:30:59
  • 68 - XAVIER GALLEGO MARTINEZ (SM) - INDEPENDENT3:31:11
  • 69 - CARLES MORETA BURCH (SM) - INTREKKIDS - NABES TEAM3:31:14
  • 70 - JOSEP GEIRA NAVARRO (SM) - C.E. LA FORADADA3:32:16
  • 71 - MARTI ESPAÑOL OLIVA (SM) - C.E. TRAIL TARRACO3:33:00
  • 72 - JORDI PALOUZIé IBAñEZ (SM) - VERTICRUNNERS3:33:01
  • 73 - FRANCISCO MANUEL TABASCO MORENO (VM) - CORREMON TRAIL3:33:12
  • 74 - GERARD VILLAUBI BARBERA (VM) - GR7ESUS3:33:20
  • 75 - FREDERIC FILLAT BAS (MM) - CLUB EXCURSIONISTA DE GRACIA3:33:38
  • 76 - ERLANTZ ZALDUNBIDE LEGARRA (SM) - ZALDAI MENDI TALDEA3:33:40
  • 77 - JOSEP MARIA SALICRú MUNTANER (SM) - FONDISTES BLANES3:33:52
  • 78 - DANIEL COLL SINTES (SM) - INDEPENDENT3:34:52
  • 79 - JAVIER SANCHEZ NAVARRO (SM) - TRAIL CER LA SENIA3:35:18
  • 80 - ANDREU PINYOL NARVAEZ (SM) - INDEPENDENT3:36:21
  • 81 - FELIP ADELL QUEROL (SM) - INDEPENDENT3:38:27
  • 82 - CLAUDIO BETORET CASANOVA (SM) - C.M. GR-33 TOTTRAIL3:38:32
  • 83 - SALVADOR VILALTA I BERENGUERAS (SM) - ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA3:39:34
  • 84 - RAMON BEL QUERALT (SM) - A.E. ALCANAR3:39:49
  • 85 - FERRAN PLA PERONA (SM) - TRAIL CER LA SENIA3:41:04
  • 86 - GORKA ARRANZ TAGARRO (SM) - INDEPENDENT3:42:13
  • 87 - MIGUEL BARASOAIN (SM) - ADI-IKE3:42:14
  • 88 - JOSEP MARIA GARRIGA CORTINA (VM) - INDEPENDENT3:42:23
  • 89 - JESUS OLIVEROS CORTES (SM) - INDEPENDENT3:42:39
  • 90 - IBON HURTADO DE SARATXO BUSTURIA (SM) - APUKO IGOERA ELKARTEA3:42:41
  • 91 - JOSÉ ANGEL ARANJUELO LOZANO (VM) - INDEPENDENT3:44:04
  • 92 - NACHO LOPEZ MUñOZ (SM) - ESCALADA LOS MALLOS3:44:52
  • 93 - GUILLEM CASTELL ARNAU (SM) - SUDACTIU3:44:57
  • 94 - XAVIER AYALA SALLA (SM) - ESPARDENYA3:45:35
  • 95 - JONATHAN NOGALES TOLEDANO (SM) - VALLS ATMOSFERA TRAIL3:45:35
  • 96 - IVAN MAURI MAURI (SM) - TRAIL ROQUETES3:45:52
  • 97 - DANIEL TORRIJO VICENTE DE VERA (SM) - BAZ TRIATLON CIERZO3:45:57
  • 98 - LLUIS FRANCES PANEA (SM) - CLUB ESPORTIU LA CALA3:46:00
  • 99 - PERE QUERAL CASANOVA (VM) - INDEPENDENT3:46:02
  • 100 - GERMAN GANUZA BELTRAN (VM) - SPORT HG TEAM3:46:06
  • 101 - CARLOS FERNANDEZ GUERRERO (SM) - CORREDORS FONS VILADECAVALLS3:46:18
  • 102 - CRISTIAN PEREZ LATRILLA (SM) - CORREDORS FONS VILADECAVALLS3:46:18
  • 103 - NATXO EGEA DE VARGA (SM) - C.E. XERTA3:48:27
  • 104 - JORDI MOGINO I MARTINEZ (VM) - INDEPENDENT3:48:46
  • 105 - GERARD ROCAMORA CHAPARRO (SM) - A.E. CARA NORD3:49:55
  • 106 - VICTOR ROJO ROMERO (MM) - TRAIL CER LA SENIA3:50:08
  • 107 - GABRIEL FERNANDEZ BLANCO (SM) - INDEPENDENT3:50:30
  • 108 - JOSE LUIS ASPACHS MORRALLA (SM) - A.E. ALCANAR3:51:46
  • 109 - NANDO LARA SANTOS (VM) - TRAIL ROQUETES3:51:49
  • 110 - JOAN CARRERAS REDONDO (S23M) - INDEPENDENT3:51:59
  • 111 - LUCIANO MEDINA MARCO (SM) - CXM VALENCIA3:53:26
  • 112 - GORKA GUERRAS GARCIA (SM) - INDEPENDENT3:54:19
  • 113 - GREGORIO BAREA SILVA (VM) - SERRES DEL MESTRAL3:55:11
  • 114 - SERGI GRAÑANA I FONOLLOSA (SM) - TRAIL CER LA SENIA3:55:49
  • 115 - TONI ORTIZ PEREZ (MM) - JOVENTUT ATLETICA MONTCADA3:56:00
  • 116 - RAFAEL JAVIER FERRER PELIGERO (SM) - ESCALADA LOS MALLOS3:56:23
  • 117 - ORIOL BORRàS CAJIGóS (VM) - CLUB ALPI PALAMOS3:56:41
  • 118 - IVAN ROVIRA VINUESA (SM) - CLUB D'ESPORTS MUNTANYA SALTA RIBES3:57:37
  • 119 - IÑIGO CARBALHO (SM) - GOIKOGANE MENDI TALDEA3:57:40
  • 120 - ALBERT CARBONELL BADIA (SM) - ULTRA LLEIDA3:57:41
  • 121 - KIKO GARCIA GRAU (SM) - UEC TORTOSA3:57:56
  • 122 - JOSU AHEDO RUMAYOR (SM) - APUKO IGOERA ELKARTEA3:58:02
  • 123 - JACEK GARDENER (VM) - INDEPENDENT3:59:24
  • 124 - TOMAS ZAPATA TARIFA (VM) - CLUB EXCURSIONISTA ALPICAT4:00:49
  • 125 - JORDI MOLIST CANIVELL (SM) - INDEPENDENT4:01:02
  • 126 - SANTIAGO ESTELLER ARIN (MM) - TRIATLO BASILISCUS4:02:05
  • 127 - SANTIAGO PRADES SABATER (SM) - CEU SUDACTIU4:03:39
  • 128 - NOE CHALER CABANES (SM) - C.TRIATLO JIJI-JAJA VINAROS4:04:17
  • 129 - JUAN ANTONIO SAZATORNIL LARRIBA (SM) - ESCALADA LOS MALLOS4:05:33
  • 130 - OSCAR AMPOSTA SANCHEZ (VM) - JOVENTUT ATLETICA MONTCADA4:06:01
  • 131 - DAVID ROURES ROIG (SM) - INDEPENDENT4:06:36
  • 132 - HUGO EDO GALLEGO (SM) - INDEPENDENT4:06:38
  • 133 - AUGUSTO TRAVER CAPDEVILA (SM) - INDEPENDENT4:06:40
  • 134 - JUANJO BRUSCA MANCHON (SM) - SUDACTIU4:07:09
  • 135 - VICENÇ BRULL DIVORRA (VM) - CLUB EXCTA. PRIORAT4:07:34
  • 136 - CHRISTIAN PELLICER PLAZAS (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA4:07:48
  • 137 - IVAN GARCIA MAIGI (SM) - TRAIL ROQUETES4:07:53
  • 138 - JUAN CARLOS MARTINEZ GUERRA (VM) - CORREDORS.CAT4:08:10
  • 139 - ALEX CURTO NACHER (VM) - COCONS.CAT4:09:14
  • 140 - DOMINGO VIDAL SORIANO (VM) - CEU SUDACTIU4:09:16
  • 141 - PERE ANTEQUERA ANTON (VM) - INDEPENDENT4:09:26
  • 142 - JORDI MIRALLES FARNOS (SM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ4:10:36
  • 143 - ALEX LLAO GARCIA (SM) - INDEPENDENT4:11:29
  • 144 - GUILLEM ARNAU SAN MARTíN GUIRAL (S23M) - C.A. FRAGA-BAJO CINCA4:11:56
  • 145 - JOAN JOSEP RODRIGUEZ SABATE (SM) - INDEPENDENT4:12:26
  • 146 - CHRISTIAN POLO ALONSO (SM) - RIOS RUNNING LES FRANQUESES - ESPAI TORTUGA4:13:42
  • 147 - JORDI FLORES BAENA (SM) - JOVENTUT ATLETICA MONTCADA4:14:03
  • 148 - ENRIC MAYA GRAU (MM) - JOVENTUT ATLETICA MONTCADA4:14:05
  • 149 - ANGEL NIÑEROLA QUEROL (SM) - TRAIL CER LA SENIA4:14:07
  • 150 - FRAN GARCIA RODRIGUEZ (VM) - IZADI-ZALEAK4:14:11
  • 151 - CHRISTIAN CUBEL NATALIAS (SM) - ESCALADA LOS MALLOS4:14:24
  • 152 - MARC LLEIXA SANCHO (S23M) - C.E. XERTA4:14:45
  • 153 - LLUIS GARCIA APARICIO (VM) - ULTRA LLEIDA4:15:53
  • 154 - JORDI ANDREU SUGRAÑES (MM) - INDEPENDENT4:16:49
  • 155 - JUAN CARLOS ROE BARBERA (SM) - INDEPENDENT4:17:36
  • 156 - JULEN AGUT ESCRIG (SM) - PERSENDA ESPORTS D'AVENTURA4:18:16
  • 157 - JOAQUIN TURON SALVADO (VM) - AEC TERRA DE FANG4:18:29
  • 158 - VICENT BARBERA CERVERO (MM) - CAMA ALGEMESI4:19:26
  • 159 - VICTOR FORNER REVERTER (SM) - A.E. ALCANAR4:21:00
  • 160 - DANI RODRIGUEZ RAMELLS (SM) - EGAN4:21:08
  • 161 - XAVIER LOZANO CARRERAS (SM) - CEI CATALUNYA4:21:52
  • 162 - BABIL ESTEBAN RUIZ (SM) - INDEPENDENT4:21:57
  • 163 - JOSEP M. INSAUSTI SOLE (MM) - PICOSSA TRAIL RUNNERS4:22:53
  • 164 - ALBERT RIBAS BEL (SM) - SUDACTIU4:22:53
  • 165 - JOSEP MARIA BRULL FARNOS (MM) - INDEPENDENT4:24:28
  • 166 - JULIO RADA PELEGRI (SM) - INDEPENDENT4:24:48
  • 167 - TONI BAYERRI GENDRE (SM) - UEC TORTOSA4:24:50
  • 168 - ORIOL ANTOLI (SM) - INDEPENDENT4:24:58
  • 169 - JOAN ABELLA CALLARISA (SM) - TRAIL CER LA SENIA4:25:01
  • 170 - XAVI GILABERT VALLDEPEREZ (VM) - UEC TORTOSA4:27:11
  • 171 - LUIS MUÑOZ SISTAC (VM) - INDEPENDENT4:27:17
  • 172 - PERE LLINARES I LLORCA (SM) - C.E. TRAIL TARRACO4:27:24
  • 173 - RAFAEL ALVENTOSA LARA (SM) - C.E. LA VESPA DE NOVETLE4:30:39
  • 174 - LUIS ANGEL ANDREU DIEGUEZ (SM) - C.E. XERTA4:31:16
  • 175 - MARTIN PEREZ GARMENDIA (VM) - APUKO IGOERA ELKARTEA4:32:20
  • 176 - BERNAT MARTINEZ FIGUEROLA (MM) - ASS. ESP. EKKE4:34:07
  • 177 - JORDI GARCIA PACHECO (SM) - TERRADESPORTS-CEP4:34:08
  • 178 - MARIO ESTEBAN ESCRIBANO (VM) - IBONCIECHO4:34:43
  • 179 - MANEL VALLÈS ALBORNÀ (SM) - INDEPENDENT4:35:12
  • 180 - JOAN PUIG BATET (MM) - INDEPENDENT4:36:01
  • 181 - RAUL BATALLA TEBAR (VM) - INDEPENDENT4:36:01
  • 182 - FRANCISCO PÉREZ CALABUIG (MM) - CD MISJUEVES4:36:20
  • 183 - PEP RIBAS PRATS (SM) - INDEPENDENT4:36:21
  • 184 - JORDI GARCIA ALTADILL (SM) - INDEPENDENT4:36:24
  • 185 - DIDAC GONZALEZ PUJOL (VM) - CEM LA CAMETA COIXA4:37:29
  • 186 - SERGI VERGé SOLSONA (SM) - AGRUPACIO EXCURSIONISTA DE L'URGELL4:40:04
  • 187 - ARMAND PI COLL (VM) - CLUB EXCTA. PRIORAT4:40:45
  • 188 - ALEIX BOLLO SANVISEN (SM) - SICORIS CLUB4:44:08
  • 189 - CARLOS PAUNER CHULVI (VM) - MARATO I MITJA4:44:12
  • 190 - JOSE PITARCH NEBOT (SM) - INDEPENDENT4:44:14
  • 191 - ARTUR SERRANO MARTINEZ (MM) - MIM4:44:46
  • 192 - JORGE GALVE SAINZ DE VARANDA (SM) - MONTAÑEROS DE ARAGON4:45:01
  • 193 - LLUíS SANJUáN MERCADAL (SM) - INDEPENDENT4:45:15
  • 194 - SERGI FERNANDEZ OLLE (VM) - INDEPENDENT4:45:48
  • 195 - ENRIC BARBERà BARENYS (VM) - INDEPENDENT4:47:15
  • 196 - ELOY PONCE SANCHEZ (SM) - INDEPENDENT4:48:12
  • 197 - JOAN BACH CODINA (VM) - INDEPENDENT4:49:06
  • 198 - DANI MORALES MORILLAS (SM) - BASE ESPORTS L´ESTEL4:49:22
  • 199 - PEDRO SORIANO GUERRERO (VM) - INDEPENDENT4:49:33
  • 200 - JUANLU MORALES JURADO (VM) - TALLAFERRO TRAIL TEAM4:49:48
  • 201 - TXEMA UBACH BARBERA (VM) - ASS. ESP. DIEDRE4:49:49
  • 202 - FRANCESC XAVIER RODRIGUEZ PIÑOL (VM) - CEI CATALUNYA4:49:57
  • 203 - ANDREU LOPEZ ANADON (MM) - ASS. ESP. DIEDRE4:50:32
  • 204 - JORDI GARCIA NAVARRETE (SM) - MADTEAM4:50:59
  • 205 - MIQUEL FERRER JACCARD (VM) - INDEPENDENT4:51:24
  • 206 - ALBERT TORRENT ROMERO (SM) - TALLAFERRO TRAIL TEAM4:51:39
  • 207 - FCO. JOSE GARCíA CASTRO (VM) - TALLAFERRO TRAIL TEAM4:51:41
  • 208 - JORDI GONZALEZ PIEDRA (SM) - INDEPENDENT4:52:15
  • 209 - XAVIER VIDIELLA CEREZUELA (VM) - CENTRE EXC. CAMBRILS4:52:17
  • 210 - ROBERT PLANAS COLL (VM) - INDEPENDENT4:52:22
  • 211 - MAGI LLAVERIA GRAU (SM) - C.E. L’ARENY4:53:17
  • 212 - ALBERT BLANCH CAMPOS (SM) - CEM LA CAMETA COIXA4:56:02
  • 213 - JOSEP ANTONI MONTAGUT GIMENEZ (SM) - CEM LA CAMETA COIXA4:56:03
  • 214 - XAVI ALONSO ANGUERA (SM) - EXTREM TEAM TIVISSA4:56:05
  • 215 - IVAN CONTRERAS (SM) - INDEPENDENT4:56:08
  • 216 - MARC SAMPERE CANALS (VM) - INDEPENDENT4:56:18
  • 217 - SERGIO BELLES CABALLER (SM) - DOBLEGATS X-TREM VINAROS4:56:46
  • 218 - ALBERT FORCADELL MULET (VM) - DESAKATO TIM4:58:01
  • 219 - XAVI SUBIRATS AGUILO (SM) - ATE COLL DE L'ALBA4:59:01
  • 220 - ALBERT BARNES QUINTANA (SM) - C. A. PUÇOL4:59:06
  • 221 - JOSEP MARIA GARCIA LOPEZ (SM) - C.E. LA FORADADA5:01:39
  • 222 - JAN MARTIN GARCIA (VM) - C.E. LA FORADADA5:01:41
  • 223 - JUAN GARCIA LOPEZ (SM) - C.E. LA FORADADA5:01:41
  • 224 - MANEL REVERTE MOYA (SM) - C.E. LA FORADADA5:01:43
  • 225 - ENRIC COROMINAS I BOSCH (VM) - ATLETESVNG.ORG5:01:46
  • 226 - TOÑO HERNANDEZ ALVAREZ (VM) - INDEPENDENT5:02:07
  • 227 - JOSEP MARIA VIDAL SEGURA (SM) - C.E. XERTA5:03:15
  • 228 - RUBEN GUIMERA DEHESA (VM) - C.E.SITGES5:03:22
  • 229 - JORDI LLUIS I MARTINEZ (VM) - UNIO MUNTANYENCA ERAMPRUNYA5:04:14
  • 230 - JULIáN MUñOZ DE LA NAVA NAHARRO (SM) - INTEMPERIE5:05:15
  • 231 - JOSEP ARAGONèS SABATé (VM) - EXTREM TEAM TIVISSA5:05:38
  • 232 - CARLES DESCARREGA MOLA (SM) - CALCIGAXOLLS5:06:10
  • 233 - JOAN CARLES BALAGUE CASTELLS (VM) - UEC TORTOSA5:06:48
  • 234 - JOAN MANEL SANAHUJA VIDAL (VM) - UEC TORTOSA5:06:51
  • 235 - BALDIRI HERNANDEZ SERRA (VM) - A.E. GARRAF RUNNERS5:08:30
  • 236 - IMANOL ARRUTI EZEITZA (VM) - INDEPENDENT5:08:53
  • 237 - JOSEBA COLLANTES ETXEBERRIA (VM) - INDEPENDENT5:08:53
  • 238 - ALFONSO DOBON MULET (SM) - A.E. CARA NORD5:10:00
  • 239 - ALBERT PLAZA ORDOÑEZ (SM) - CORREDORS.CAT5:10:48
  • 240 - JORDI XAUS I RAFI (MM) - U.E. LLANÇANENCA5:13:04
  • 241 - CARLOS FERRER ARQUES (VM) - INDEPENDENT5:13:19
  • 242 - LUIS MIRA MORáN (VM) - INDEPENDENT5:13:19
  • 243 - ESTEBAN RAJO GONZALEZ (SM) - APER ALCOI5:13:23
  • 244 - CARLES ARENY VARGAS (SM) - 100X100 FONDISTES DE TARREGA5:13:35
  • 245 - FERNANDO ZURITA VIDAL (VM) - UEC TORTOSA5:15:06
  • 246 - JOAN FORES AGUILO (VM) - TRIATE5:15:18
  • 247 - FRAN LIZARAN BELMONTE (SM) - C.E. WHERE IS THE LIMIT?5:16:39
  • 248 - RAMON CAIHUELAS QUILES (VM) - INDEPENDENT5:19:35
  • 249 - AGUSTI RIPOLL BLAY (SM) - ATHLETIC TRACK MOUNTAIN5:20:52
  • 250 - GERMáN GARCíA MORENO (VM) - INDEPENDENT5:22:51
  • 251 - ALBERTO ARTUÑEDO SANCHEZ (VM) - CLUB ATLETIC CALDERI5:22:52
  • 252 - JORDI COSTA VILAR (VM) - ASS. ESP. MATXACUCA5:24:56
  • 253 - CARLES BRUSI AYATS (SM) - INDEPENDENT5:29:24
  • 254 - ELOI ORTIZ BRAULIO (SM) - INDEPENDENT5:33:41
  • 255 - LLUIS GURI BASORA (SM) - ESPARDENYA5:33:44
  • 256 - ALEXANDRE IZQUIERDO ACON (SM) - INDEPENDENT5:33:44
  • 257 - ROGER BALART GUIOT (SM) - INDEPENDENT5:33:47
  • 258 - ALBERT VIñAU MUñOZ (SM) - INDEPENDENT5:33:49
  • 259 - JAVIER SANAHUJA GAVARA (SM) - C.A. NOULAS5:38:39
  • 260 - JOSE VICENTE MIRAVET (MM) - ATMOSFERA SPORT RUNNING5:38:41
  • 261 - SANTI BARRIL PORCAR (VM) - INDEPENDENT5:39:36
  • 262 - DAVID DOLZ FERRIZ (SM) - XTERRA ESPORTS5:40:31
  • 263 - JORDI CASELLAS FROU (VM) - MATXACUCA5:50:39
  • 264 - ESTEVE GAONA SANZ (VM) - CEI CATALUNYA5:53:17