5a CURSA DE LES ROQUES

Classificació general dones

  • 1 - RAGNA DEBATS (SF) - CE XERTA - OUS ROIG3:04:01
  • 2 - JUDIT LAMAS BORRAZ (SF) - TEAM FLOWERS3:24:33
  • 3 - XENIA PALLARÈS CIURANA (SF) - BONESVALLS TRAIL3:26:41
  • 4 - Mª PILAR PRADES ALQUEZAR (VF) - ORINOCO ALCAÑIZ3:35:20
  • 5 - OLATX ALVARIÑO GARAY (SF) - CD MISJUEVES3:54:53
  • 6 - MARTA MARTíNEZ VIVES (SF) - A.E. CARA NORD3:56:53
  • 7 - GENI BATISTE BELTRAN (SF) - A.E. ALCANAR4:00:33
  • 8 - MAR GARCIA CALVO (SF) - CORREM DIMECRES4:01:39
  • 9 - MANOLI PANIZO OLLERO (MF) - INDEPENDENT4:08:56
  • 10 - LUZ CABANES CASTELLO (VF) - CORREM DIMECRES4:11:35
  • 11 - ANGELS CENTELLES CARDONA (SF) - TRAIL CER LA SENIA4:12:56
  • 12 - EVA CRISTINA LLOBAT GRACIA (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA4:20:36
  • 13 - YOLANDA TORREBADELLA MAYOR (SF) - INDEPENDENT4:23:21
  • 14 - NOEMI SUSIN ALCARAZ (SF) - CAMBRILS GRUP LES BARQUES4:23:22
  • 15 - MERCE CALVO CODORNIU (SF) - UEC TORTOSA4:27:07
  • 16 - HELENA DRAGO ROSA (SF) - DESAKATO TIM4:29:50
  • 17 - LUPE GAS BLASCO (SF) - UEC TORTOSA4:32:43
  • 18 - OLIVIA GUERRERO MOTZ (VF) - MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA4:40:10
  • 19 - CARME GALLARDO GARCIA (SF) - INDEPENDENT4:43:22
  • 20 - PATRICIA GUARDIOLA VíLLORA (SF) - CORREM DIMECRES4:47:02
  • 21 - SITA BATALLA DOMINGUEZ (VF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA4:47:19
  • 22 - NEUS GIMENEZ RIOS (SF) - EVASION VILANOVA BLUE LINE4:54:58
  • 23 - AMPARO GARCIA PECELLIN (MF) - A.E. ALCANAR4:57:23
  • 24 - ELENA ARRIBAS ABATO (VF) - CORREM DIMECRES4:59:46
  • 25 - CARMEN PALACíN BOIX (SM) - ULTRA LLEIDA5:05:55
  • 26 - ANA ORTEGA JIMENEZ (SF) - CD MISJUEVES5:17:27
  • 27 - EVA TORREJON RUBIO (SF) - INDEPENDENT5:25:30
  • 28 - ROSA REVERTER SANCHO (VF) - A.E. ALCANAR5:27:36
  • 29 - MONTSE DEL AGUILA DE TORRES (MF) - UEC TORTOSA5:32:08
  • 30 - ANA MANGRANE CHAVARRIA (SF) - TRAIL ROQUETES5:53:10

Classificació general homes

  • 1 - PERE AURELL BOVE (SM) - UNIO EXCURSIONISTA MATADEPERA2:33:18
  • 2 - AHMED EL QAYED ABBOUD (SM) - UEC TORTOSA2:37:15
  • 3 - ROBERTO PRADES ALQUEZAR (SM) - ORINOCO ALCAÑIZ2:37:45
  • 4 - SANTIAGO ALVARRUIZ BERMEJO (VM) - CD MISJUEVES2:41:21
  • 5 - JUAN JOSE OLIVA SIMO (SM) - A.E. ALCANAR2:42:26
  • 6 - MUSTAPHA BASIYD (SM) - INDEPENDENT2:44:48
  • 7 - JOAN FARNOS CANALDA (VM) - CEM LA CAMETA COIXA2:47:30
  • 8 - ERIC DIAZ MARTIN (SM) - INDEPENDENT2:47:33
  • 9 - JUANMA OVIEDO GUTIERREZ (SM) - DESAKATO TIM2:50:52
  • 10 - JONATAN CUESTA SANTAMARIA (SM) - TRAIL CER LA SENIA2:51:59
  • 11 - LUIS ANGEL FOZ MOLINS (SM) - ORINOCO ALCAÑIZ2:54:32
  • 12 - HOUSSAIN ABAGHAD (S23M) - UEC TORTOSA2:55:24
  • 13 - JORDI CHERTO MULET (SM) - A.E. CARA NORD2:55:43
  • 14 - JOAN ALIART RIVA (SM) - INDEPENDENT2:55:49
  • 15 - RICARD FALCO BERTOMEU (SM) - DESAKATO TIM2:55:56
  • 16 - PABLO SANCHIS KILDERS (SM) - CD MISJUEVES2:56:33
  • 17 - DOMENEC NIELLA PITARCH (SM) - A.E. CARA NORD2:57:35
  • 18 - GUILLEM GIBERT VALLS (VM) - ESPORTS NABES2:59:31
  • 19 - LLUíS SALADIé GIL (SM) - CEM LA CAMETA COIXA3:00:05
  • 20 - ROGER MARGALEF I CORTIADA (SM) - ASSOC. EXC. LA PICOSSA MORA D'EBRE3:02:09
  • 21 - FRANCISCO RUIZ RODRIGUEZ (SM) - C.E. WHERE IS THE LIMIT?3:02:18
  • 22 - JUAN GARCIA LOPEZ (SM) - C.E. LA FORADADA3:03:33
  • 23 - JOAN JOSEP QUERAL GALLEN (VM) - DESAKATO TIM3:03:35
  • 24 - JOSEP BENAIGES MARGALEF (SM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ3:03:38
  • 25 - JORDI NAVARRO BARBERA (SM) - TRAIL ROQUETES3:06:56
  • 26 - ORIOL PRADES VIVES (SM) - A.E. CARA NORD3:07:55
  • 27 - DANIEL DURAN LLOBET (SM) - CEM CAPAFONTS3:08:49
  • 28 - OSCAR CASAS (SM) - U.EXC.VIC/C.A.VIC3:09:18
  • 29 - MIGUEL GIL COMA (VM) - ORINOCO ALCAÑIZ3:09:24
  • 30 - IVAN TISCAR MATHEU (SM) - TRAIL CER LA SENIA3:09:30
  • 31 - FERRAN SEBASTIA MARGALEF (SM) - UEC TORTOSA3:12:55
  • 32 - JAVI CEBRIáN GIRAL (SM) - INDEPENDENT3:14:09
  • 33 - XAVIER ALANYA TARRAGO (SM) - BICI-ATS TERRA ALTA3:15:53
  • 34 - PEP PALLARES REVERTE (S23M) - DESAKATO TIM3:16:44
  • 35 - ALBERT MESTRE QUEROL (SM) - TRAIL CER LA SENIA3:17:36
  • 36 - CARLOS URRIOS CUBERO (SM) - INDEPENDENT3:17:38
  • 37 - AGUSTI RIPOLL BLAY (SM) - ATHLETIC TRACK MOUNTAIN3:17:52
  • 38 - PABLO REDON VALLEJO (SM) - INDEPENDENT3:18:12
  • 39 - ALFREDO GRACIA LANAU (SM) - PEDALA.CAT3:19:49
  • 40 - DANIEL COLOM MASIP (SM) - INDEPENDENT3:20:13
  • 41 - VICENT PLA BAS (VM) - CD MISJUEVES3:20:16
  • 42 - ROGER VALLS JOVE (SM) - C.E. PICORNELL3:20:27
  • 43 - XAVIER QUINTAS (SM) - U.EXC.VIC/C.A.VIC3:20:32
  • 44 - SALVADOR VERGéS I TEJERO (SM) - GECA3:21:13
  • 45 - MARIO GALINDO RIOL (SM) - MATARRAÑA PORTS3:21:50
  • 46 - ADRIA TOMAS PERELLO (SM) - EXTREM TEAM TIVISSA3:23:17
  • 47 - KIKE BORRAS CUEVAS (VM) - ASS. ESP. EKKE3:23:45
  • 48 - ALFONSO LOPEZ SANCHO (SM) - ORINOCO ALCAÑIZ3:24:06
  • 49 - CHRISTIAN PELLICER PLAZAS (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:24:45
  • 50 - FRANCISCO PÉREZ CALABUIG (MM) - CXM VALENCIA3:25:19
  • 51 - XAVIER RAMIREZ GUASCH (SM) - RUNNERS EL VENDRELL3:25:39
  • 52 - JOAN GARCIA ROVIRA (SM) - RUNNERS EL VENDRELL3:25:42
  • 53 - MARTI SORIANO LOPEZ (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:26:24
  • 54 - ALBERT TORRENS VIVES (SM) - A. A. XAFATOLLS3:26:38
  • 55 - JORDI HARO GRAU (SM) - RUNNERS EL VENDRELL3:28:01
  • 56 - LLORENÇ SABATE JULIAN (SM) - A.E. CARA NORD3:28:07
  • 57 - PABLO VELASCO MENGOD (SM) - INDEPENDENT3:30:36
  • 58 - JORGE VELILLA GIL (VM) - ORINOCO ALCAÑIZ3:32:44
  • 59 - RAFA RODENAS CAÑADA (SM) - INDEPENDENT3:33:42
  • 60 - QUIM VERNET VILLAGRASA (SM) - BICI-ATS TERRA ALTA3:33:44
  • 61 - CARLOS CABRERA ANGLES (S23M) - CLUB BTT LA RAPITA3:34:40
  • 62 - JOAN PUJOL ESTRUEL (VM) - VB SPORTS3:34:53
  • 63 - SERGI MATAMOROS BORT (JM) - A.E. ALCANAR - LO CORRIOL3:35:14
  • 64 - FREDERIC FILLAT BAS (MM) - CLUB EXCURSIONISTA DE GRACIA3:35:17
  • 65 - JOAN PERALES PULIDO (VM) - UEC TORTOSA3:35:58
  • 66 - SERGIO BELLES CABALLER (SM) - DOBLEGATS X-TREM VINAROS3:37:58
  • 67 - ANGEL NIÑEROLA QUEROL (SM) - TRAIL CER LA SENIA3:38:00
  • 68 - CHRISTIAN MAURA NERI (SM) - INDEPENDENT3:38:11
  • 69 - MANEL NIELLA PITARCH (SM) - A.E. CARA NORD3:38:30
  • 70 - GREGORIO BAREA SILVA (SM) - UEC TORTOSA3:39:33
  • 71 - JOSEP ENRIC BENAIGES CABEZA (VM) - CEM LA CAMETA COIXA3:41:28
  • 72 - ALBERTO NAVARRO SANCHEZ (SM) - INDEPENDENT3:42:20
  • 73 - DIEGO MORENO ALPUENTE (SM) - DESAKATO TIM3:42:28
  • 74 - QUIQUE FABREGAT ARBO (VM) - DESAKATO TIM3:42:29
  • 75 - JOSé SAMPEDRO SáNCHEZ (SM) - CAN CUNETI3:42:50
  • 76 - MANEL OLLE FLORIDA (VM) - CEU SUDACTIU3:43:35
  • 77 - ÓSCAR RíOS CALVO (SM) - ASSOC. EXC. LA PICOSSA MORA D'EBRE3:45:51
  • 78 - PERE QUERAL CASANOVA (VM) - XINO XANO3:45:55
  • 79 - SERGILOMANXEGO VELASCO ANDUJAR (SM) - INDEPENDENT3:46:01
  • 80 - ANDREU PINYOL NARVAEZ (SM) - INDEPENDENT3:46:45
  • 81 - ANGEL ARASA PELLISA (VM) - ATE COLL DE L'ALBA3:46:49
  • 82 - ANTONIO MESTRE MESEGUER (MM) - TRAIL CER LA SENIA3:47:26
  • 83 - TONI BORT EXPOSITO (SM) - A.E. ALCANAR3:48:04
  • 84 - JORDI GARCIA ALTADILL (SM) - INDEPENDENT3:48:13
  • 85 - DANIEL CARBÓ FERRÀS (SM) - INDEPENDENT3:49:59
  • 86 - CHRISTIAN ADELL QUEROL (SM) - CEU SUDACTIU3:50:03
  • 87 - KHALID BASIYD (S23M) - INDEPENDENT3:50:38
  • 88 - RAMON TORRES PUJOL (SM) - ATE COLL DE L'ALBA3:50:40
  • 89 - EDUARDO MARMOL MARCO (SM) - INDEPENDENT3:50:43
  • 90 - GERARD VILLAUBI BARBERA (SM) - GR7ESUS3:52:18
  • 91 - JORDI MARTI MAURI (SM) - INDEPENDENT3:52:21
  • 92 - PAU GIMENO BALLESTER (SM) - TRAIL CER LA SENIA3:52:24
  • 93 - BENITO SERRANO NICOLAS (VM) - CENTRE EXCTA. ROCA NEGRA3:52:26
  • 94 - JOSE ANTONIO GINES ROYO (SM) - INDEPENDENT3:52:56
  • 95 - RAMON BEL QUERALT (SM) - A.E. ALCANAR3:53:12
  • 96 - FLORENCI SALES VILALTA (VM) - CEU SUDACTIU3:54:04
  • 97 - FERRAN REBOLLAR CERVELLO (VM) - INDEPENDENT3:54:13
  • 98 - JORDI OLIVER TORTA (SM) - DESAKATO TIM3:55:13
  • 99 - DIDAC GONZALEZ PUJOL (SM) - CEM LA CAMETA COIXA3:55:41
  • 100 - ROBERT ALBESA AGUILO (SM) - ASSOC. EXC. LA PICOSSA MORA D'EBRE3:56:42
  • 101 - CARLES DESCARREGA MOLA (SM) - CALCIGAXOLLS3:56:44
  • 102 - JOSEP URGELL MINET (SM) - RUNNERS EL VENDRELL3:57:40
  • 103 - CARLOS ORIOL PARDO (SM) - A.E. LA PICOSSA3:58:20
  • 104 - ANDREU GUASCH GUINOVART (SM) - INDEPENDENT3:58:27
  • 105 - CARLOS DE LA MAZA BORRELL (VM) - INDEPENDENT3:59:34
  • 106 - FELIP ADELL QUEROL (SM) - INDEPENDENT3:59:52
  • 107 - JORDI RIBES ABELLA (SM) - GR7ESUS4:00:37
  • 108 - SANTIAGO PRADES SABATER (SM) - CEU SUDACTIU4:01:44
  • 109 - JOSEP GRAS GRAS (SM) - INDEPENDENT4:01:47
  • 110 - ENRIC ARENAS GARCIA (SM) - INDEPENDENT4:01:52
  • 111 - XAVIER URGELL FERRE (SM) - INDEPENDENT4:02:06
  • 112 - JOSE RAMON SALVADOR SANCHO (MM) - A.E. ALCANAR4:02:14
  • 113 - LUIS CALLEJóN LóPEZ (VM) - INDEPENDENT4:02:21
  • 114 - PABLO FRASQUET BELLVER (SM) - CD MISJUEVES4:02:42
  • 115 - JOAN JOSEP RODRIGUEZ SABATE (SM) - INDEPENDENT4:07:25
  • 116 - HECTOR MARGALEF CASADO (SM) - INDEPENDENT4:08:43
  • 117 - JORDI SEBASTIA MARGALEF (SM) - TRAIL ROQUETES4:09:10
  • 118 - MARCEL OLIVA FUERTES (S23M) - INDEPENDENT4:09:42
  • 119 - JOSEP ESTRADA SUBIRATS (VM) - DESAKATO TIM4:10:20
  • 120 - JOSEP BLAI MOYA SALVAN (SM) - DESAKATO TIM4:10:22
  • 121 - NARCIS QUEROL HERRERO (SM) - DESAKATO TIM4:10:26
  • 122 - DANIEL OSIàS VALVERDE (SM) - INDEPENDENT4:10:29
  • 123 - JORDI TORRENS SERRA (VM) - DESAKATO TIM4:10:32
  • 124 - JORDI PEPIOL NAVARRO (SM) - INDEPENDENT4:11:12
  • 125 - JOSEP GEIRA NAVARRO (SM) - INDEPENDENT4:11:13
  • 126 - JORDI MARTI JUAN (SM) - BASF4:12:16
  • 127 - RAFAEL SUBIROS PICAZO (VM) - TRAIL CER LA SENIA4:12:23
  • 128 - JOSE LUIS MIRALLES PEñARROCHA (SM) - INDEPENDENT4:12:45
  • 129 - ALBERT CURTO SALVADO (VM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ4:14:06
  • 130 - ORIOL NUÑEZ OLLE (VM) - CLUB ESPORTIU LA CALA4:14:10
  • 131 - EDUARD ALONSO ANGUERA (SM) - EXTREM TEAM TIVISSA4:14:29
  • 132 - CARLES LóPEZ BADOQUIO (SM) - ALLIBERADRENALINA.COM4:14:49
  • 133 - JOEL VERGÉS SALOM (S23M) - TRAIL ROQUETES4:17:26
  • 134 - SERGI GRAÑANA I FONOLLOSA (SM) - TRAIL CER LA SENIA4:17:59
  • 135 - JOAQUIM ANGLES TALLADA (SM) - CENTRE EXCURSIONISTA DEL PENEDES4:18:02
  • 136 - VICENÇ BRULL DIVORRA (VM) - CLUB EXCTA. PRIORAT4:20:33
  • 137 - ALBERT FORCADELL MULET (VM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA4:21:06
  • 138 - CARLOS COLOME DIAZ (SM) - ATE COLL DE L'ALBA4:22:34
  • 139 - PASCUAL LOPEZ LARA (VM) - ATE COLL DE L'ALBA4:22:36
  • 140 - JOAN LLUIS SANZ PIÑOL (SM) - UEC TORTOSA4:22:40
  • 141 - OSCAR GRIÑO HERNANDEZ (SM) - ATE COLL DE L'ALBA4:22:42
  • 142 - JOSE LUIS CASADO BENET (VM) - ATE COLL DE L'ALBA4:22:44
  • 143 - MARC BRESCOLI BADIA (SM) - ATE COLL DE L'ALBA4:22:48
  • 144 - ANGEL ACCENSI ANDREU (VM) - ATE COLL DE L'ALBA4:22:50
  • 145 - SERGI CHAVARRIA GINE (SM) - UEC TORTOSA4:22:54
  • 146 - ALBERTO BUJALANCE LOPEZ (SM) - ASS.EXCTA.CATALUNYA DE REUS4:26:41
  • 147 - JOSE MARIA GINER VILLANOVA (SM) - CLUB KOLECTIVO VERTIKAL4:27:09
  • 148 - MARIANO JOAQUIN BES MONTERDE (VM) - CLUB KOLECTIVO VERTIKAL4:27:11
  • 149 - RAMON GALVE DOLZ (VM) - CLUB KOLECTIVO VERTIKAL4:27:14
  • 150 - JORDI PONCE SANCHEZ (SM) - TRAIL ROQUETES4:27:44
  • 151 - JORDI ADELL SABATE (SM) - TRAIL ROQUETES4:27:46
  • 152 - JOSEP DOMENECH LLOBET (JM) - CEU SUDACTIU4:29:29
  • 153 - RICARD PALLARES GRAU (VM) - DESAKATO TIM4:29:52
  • 154 - CRISTIAN CORUÑA TORRES (SM) - INDEPENDENT4:30:55
  • 155 - XAVIER PASTOR SOL (SM) - INDEPENDENT4:31:31
  • 156 - DAVID FOLQUE GALANO (SM) - ATHLETIC TRACK MOUNTAIN4:32:45
  • 157 - LLUIS FERNANDEZ RUIZ (VM) - INDEPENDENT4:35:16
  • 158 - JOSEP MARIA BRULL FARNOS (MM) - INDEPENDENT4:36:59
  • 159 - XAVI TOMAS MIRALLES (VM) - DESAKATO TIM4:37:15
  • 160 - CANDIDO MARQUEZ RODRIGUEZ (VM) - CORREM DIMECRES4:39:00
  • 161 - FRANCISCO PLAZA CATALAN (SM) - CD MISJUEVES4:39:56
  • 162 - JESUS MELENDEZ LAZARO (VM) - CORREM DIMECRES4:40:20
  • 163 - JOAN REVERTE ESCOBEDO (SM) - INDEPENDENT4:42:21
  • 164 - ANDREU BENAIGES CREVILLENT (SM) - CEM LA CAMETA COIXA4:43:19
  • 165 - WALTER CASANOVA RAMIREZ (SM) - INDEPENDENT4:43:27
  • 166 - ALEXANDRE SALVAT CAPAFONS (JM) - INDEPENDENT4:45:08
  • 167 - XAVIER RODRIGUEZ GALDEANO (SM) - INDEPENDENT4:45:17
  • 168 - OSCAR MIQUEL TIERZ FRANCO (SM) - INDEPENDENT4:46:41
  • 169 - JORDI MARTINEZ GIMENEZ (SM) - DONA SANG4:48:52
  • 170 - JOSE LUIS FORTON LARRUY (SM) - ULTRA LLEIDA4:51:20
  • 171 - MARC LLEIXA SANCHO (JM) - C.E. XERTA4:54:37
  • 172 - XAVI PALAHí CALOPA (JM) - INDEPENDENT4:54:45
  • 173 - XAVIER PERELLO BERNIA (VM) - EVASION VILANOVA BLUE LINE4:54:59
  • 174 - GUILLERMO CAÑARDO CERVERA (SM) - CLUB ESPORTIU SEM4:56:50
  • 175 - JOSEP LLUíS FERNàNDEZ MARTíNEZ (MM) - CLUB ATLETISME L'AIRE DE GRANOLLERS4:57:21
  • 176 - GUILLERMO ALOS FERRANDIS (VM) - CD MISJUEVES4:59:47
  • 177 - DAVID OLEA GONZALEZ (SM) - INDEPENDENT5:00:13
  • 178 - JOAN TISELL COS (VM) - INDEPENDENT5:00:15
  • 179 - CESAR GONZALEZ (VM) - INDEPENDENT5:03:17
  • 180 - MIGUEL ANGEL MARTINEZ CUENCA (VM) - INDEPENDENT5:03:18
  • 181 - PERE GISBERT (SM) - INDEPENDENT5:04:59
  • 182 - LLUIS GARCIA APARICIO (VM) - ASS. ESP. EKKE5:05:53
  • 183 - JORDI MATEU PERALTA (SM) - INDEPENDENT5:07:38
  • 184 - JUAN ARIÑO ESTRADA (SM) - INDEPENDENT5:09:46
  • 185 - MANEL DE LA VEGA CARRERA (VM) - INDEPENDENT5:15:02
  • 186 - ALBERT SEGURA FERRER (VM) - TRAIL ROQUETES5:17:29
  • 187 - MIQUEL SANROMà I COMES (VM) - C.N.PRAT5:18:23
  • 188 - JUAN JIMENEZ JIMENEZ (VM) - CATALUNYA CAIXA5:20:05
  • 189 - MIGUEL ANGUERA REDORAT (MM) - A.E. ALCANAR5:20:10
  • 190 - PEDRO JOSE BOMBIN FARNOS (SM) - CORREDORS.CAT5:29:56
  • 191 - JORDI SAROLA GASSIOT (VM) - CENTRE EXCURSIONISTA DE CATALUNYA5:52:18