6a CURSA D'ULLDECONA

Classificació general dones

  • 1 - GEMMA COLOME ESTRADA (S23F) - TEAM FLOWERS2:27:17
  • 2 - ANGELS CENTELLES CARDONA (SF) - TRAIL CER LA SENIA2:34:12
  • 3 - MARTA MARTíNEZ VIVES (SF) - A.E. CARA NORD2:42:32
  • 4 - MERCE CALVO CODORNIU (SF) - UEC TORTOSA2:44:24
  • 5 - GENI BATISTE BELTRAN (SF) - A.E. ALCANAR2:44:31
  • 6 - ANGELA BARON VILLALBA (SF) - TRAIL CER LA SENIA2:51:17
  • 7 - ESTHER BLASCO SUGRAÑES (SF) - C.E. TRAIL TARRACO2:52:17
  • 8 - HELENA DRAGO ROSA (SF) - DESAKATO TIM2:54:53
  • 9 - CARLA REDON PASCUAL (SF) - INDEPENDENT3:03:22
  • 10 - DIANA GARCIA SOGORB (SF) - UEC TORTOSA3:09:34
  • 11 - SITA BATALLA DOMINGUEZ (VF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:11:07
  • 12 - ANA MANGRANE CHAVARRIA (SF) - TRAIL ROQUETES3:22:33
  • 13 - MONTSE DEL AGUILA DE TORRES (MF) - UEC TORTOSA3:28:39
  • 14 - MONTSE VILAS SOUTO (VF) - TRAIL ROQUETES3:39:02
  • 15 - ROSA REVERTER SANCHO (VF) - A.E. ALCANAR3:52:22

Classificació general homes

  • 1 - HOUSSAIN ABAGHAD (S23M) - UEC TORTOSA1:45:14
  • 2 - AHMED EL QAYED ABBOUD (SM) - UEC TORTOSA1:46:26
  • 3 - LUIS ANGEL FOZ MOLINS (SM) - ORINOCO ALCAÑIZ1:47:53
  • 4 - RAMON CURTO GEIRA (SM) - TRAIL CER LA SENIA1:48:20
  • 5 - JOAN SABATER ESTAYTEGA (VM) - TRAIL CER LA SENIA1:53:38
  • 6 - JUAN JOSE OLIVA SIMO (SM) - A.E. ALCANAR1:54:59
  • 7 - ARTURO SANZ GARGALLO (VM) - A.D.MAESTRAZGO1:59:25
  • 8 - MUSTAPHA BASIYD (SM) - UEC TORTOSA1:59:42
  • 9 - JOSEP ANTONI MONTAGUT GIMENEZ (SM) - CEM LA CAMETA COIXA2:00:02
  • 10 - FRANCISCO RUIZ RODRIGUEZ (SM) - C.E. WHERE IS THE LIMIT?2:02:10
  • 11 - JOAN JOSEP QUERAL GALLEN (VM) - DESAKATO TIM2:02:26
  • 12 - RICARD FALCO BERTOMEU (SM) - DESAKATO TIM2:02:56
  • 13 - MARTI SORIANO LOPEZ (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:05:24
  • 14 - JON REVERTER QUERALT (SM) - A.E. ALCANAR2:06:20
  • 15 - JOAN LLUIS SANZ PIÑOL (SM) - UEC TORTOSA2:06:45
  • 16 - XAVIER ORTÍN FONT (VM) - INDEPENDENT2:07:13
  • 17 - HECTOR ALONSO CERDA (SM) - TRIATLO BASILISCUS2:07:35
  • 18 - IVAN LLEIXA GUARRO (SM) - ROCA MILOCA EXCURSIONISTA2:08:22
  • 19 - ALBERT MESTRE QUEROL (SM) - TRAIL CER LA SENIA2:10:56
  • 20 - VICTOR MESTRE MIRO (SM) - ATE COLL DE L'ALBA2:11:06
  • 21 - ORIOL PRADES VIVES (SM) - A.E. CARA NORD2:11:44
  • 22 - ISMAEL CARBO GASCO (VM) - TRAIL CER LA SENIA2:12:19
  • 23 - JOSE MARIA CARTAÑA PUJOL (VM) - A.EXCURSIONISTA TALAIA2:12:19
  • 24 - GABRIEL PABLO VILLAR ROS (SM) - COL·LEGI SANT JOSEP TORTOSA2:12:55
  • 25 - JOAN ABELLA CALLARISA (S23M) - TRAIL CER LA SENIA2:14:30
  • 26 - J.DAVID QUERAL FORCADELL (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:14:54
  • 27 - JUAN GARCIA LOPEZ (SM) - C.E. LA FORADADA2:14:57
  • 28 - SAMUEL CAMPANERO SALA (SM) - C.E. XERTA2:15:10
  • 29 - JOSE LUIS CASADO BENET (VM) - ATE COLL DE L'ALBA2:16:36
  • 30 - LLUIS SALES CENTELLES (MM) - ROCA MILOCA EXCURSIONISTA2:16:39
  • 31 - JORDI BORT JUAN (SM) - A.E. ALCANAR2:17:12
  • 32 - JOAN ANDREU ESTARLICH FORCADELL (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:17:32
  • 33 - OCTAVIO REDON QUIXAL (MM) - INDEPENDENT2:18:23
  • 34 - ANGEL ACCENSI ANDREU (VM) - ATE COLL DE L'ALBA2:18:54
  • 35 - VICENÇ ALBIOL ALBESA (VM) - DESAKATO TIM2:19:09
  • 36 - MARC BRESCOLI BADIA (SM) - ATE COLL DE L'ALBA2:19:46
  • 37 - JOAN VIZCARRO TORRES (SM) - CEU SUDACTIU2:19:54
  • 38 - JOSEP MARIA GARCIA LOPEZ (SM) - C.E. LA FORADADA2:19:56
  • 39 - DOMINGO SEGURA GAVALDA (MM) - INDEPENDENT2:20:03
  • 40 - DIEGO MORENO ALPUENTE (SM) - DESAKATO TIM2:20:22
  • 41 - MIGUEL ARNAU CAPAFONS (SM) - CLUB CENTRE EXCURSINISTA LA FORADADA2:21:13
  • 42 - KIKO GARCIA GRAU (SM) - UEC TORTOSA2:21:25
  • 43 - JORDI PEREZ FUSTE (SM) - C.E. XERTA2:21:26
  • 44 - TONI BORT EXPOSITO (SM) - INDEPENDENT2:22:01
  • 45 - RAUL VIDAL GARCIA (SM) - INDEPENDENT2:22:06
  • 46 - ANDRES SANCHO SANCHO (VM) - CLUB ESPORTIU VINAROS2:22:24
  • 47 - JUAN A. BELTRAN CASTRO (SM) - A.E. ALCANAR2:22:26
  • 48 - IVAN LAZARO CORTES (SM) - TRAIL CER LA SENIA2:22:40
  • 49 - EDU FERNANDEZ (SM) - CEU SUDACTIU2:22:54
  • 50 - DIDAC ROYO REVERTER (SM) - A.E. ALCANAR2:23:24
  • 51 - ISIDRE GAS COLOME (SM) - INDEPENDENT2:23:25
  • 52 - ALFONSO SANCHO RALDA (SM) - TRAIL ROQUETES2:24:40
  • 53 - SERGI PLA ALONSO (SM) - CEU SUDACTIU2:25:01
  • 54 - FERNANDO BESER GASCÓN (VM) - A.D.MAESTRAZGO2:25:08
  • 55 - ALBERT ESTELLER REVERTER (SM) - A.E. ALCANAR2:25:57
  • 56 - ALBERT PITART ABELLA (SM) - ATE COLL DE L'ALBA2:27:19
  • 57 - MANEL REVERTE MOYA (SM) - C.E. LA FORADADA2:27:34
  • 58 - ARNAU ALTES NOLLA (SM) - C.E. TRAIL TARRACO2:27:46
  • 59 - ANTONIO MESTRE MESEGUER (MM) - TRAIL CER LA SENIA2:28:10
  • 60 - CARLOS MARCO FERRE (SM) - INDEPENDENT2:28:17
  • 61 - ADOLFO HOMEDES PRADES (MM) - TRAIL CER LA SENIA2:28:29
  • 62 - JORDI VIDAL PUCHAL (SM) - AULA DE NATURA VINAROS2:30:04
  • 63 - ANGEL ARASA PELLISA (VM) - ATE COLL DE L'ALBA2:30:16
  • 64 - CARLOS ORIOL PARDO (SM) - A.E. LA PICOSSA2:30:26
  • 65 - MARC TORRADO CASTELLO (SM) - ATE COLL DE L'ALBA2:31:15
  • 66 - SERGIO TAULES LASHERAS (SM) - TRIATLON UTEBO2:31:46
  • 67 - PERE FERRER GALLEGO (SM) - INDEPENDENT2:31:54
  • 68 - ROGER TORRES MURATET (SM) - RUNNING HOOLIGAN2:32:08
  • 69 - JOSE GABRIEL CID PUIG (SM) - ROCA MILOCA EXCURSIONISTA2:32:43
  • 70 - ANGEL NIÑEROLA QUEROL (SM) - TRAIL CER LA SENIA2:32:52
  • 71 - RAUL MARCO CANTOS (SM) - INDEPENDENT2:32:55
  • 72 - QUIM VILA GUIMERA (SM) - TRAIL CER LA SENIA2:32:55
  • 73 - RAMON BEL QUERALT (SM) - A.E. ALCANAR2:33:32
  • 74 - NARCIS FRANCH PIÑOL (VM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ2:33:48
  • 75 - PERE QUERAL CASANOVA (VM) - XINO XANO2:33:50
  • 76 - JOAQUIM CALVO SERRA (SM) - AAEET MUNTANYA2:33:56
  • 77 - GERMáN PERALTA AGUILAR (SM) - 100X100 FONDISTES DE TARREGA2:34:12
  • 78 - JAIME CERVERA SANZ (SM) - INDEPENDENT2:34:18
  • 79 - FERRAN PLA PERONA (SM) - TRAIL CER LA SENIA2:35:30
  • 80 - ORIOL MASIP HERNANDEZ (SM) - ASSOC. EXC. LA PICOSSA MORA D'EBRE2:35:45
  • 81 - JORDI ADELL SABATE (SM) - TRAIL ROQUETES2:36:18
  • 82 - FRANCESC MIQUEL VAQUER ALCOVERRO (VM) - TRAIL ROQUETES2:36:22
  • 83 - DOMINGO NOFRE ROMERA (SM) - CEU SUDACTIU2:36:41
  • 84 - OSCAR SANCHO QUEIPO (SM) - C.E. ALCOVER2:38:06
  • 85 - FERRAN NOVELLA CAMARA (VM) - INDEPENDENT2:38:17
  • 86 - JOSEP GEIRA NAVARRO (SM) - INDEPENDENT2:38:39
  • 87 - MANUEL ONIEVA PLANE (SM) - UEC TORTOSA2:39:39
  • 88 - ALBERT CAÑAS GONZALEZ (VM) - ATLETES D'ALTAFULLA2:39:43
  • 89 - JORDI LORENZ SECALL (SM) - INDEPENDENT2:40:11
  • 90 - HECTOR ORTEGA REDO (S23M) - INDEPENDENT2:40:26
  • 91 - DIEGO CHAVERRI JOVé (SM) - INDEPENDENT2:40:28
  • 92 - JUANJO BRUSCA MANCHON (SM) - CEU SUDACTIU2:40:52
  • 93 - JOSE ANTONIO MERLOS LLATSER (SM) - AULA DE NATURA VINAROS2:41:20
  • 94 - RAUL FERRE PLA (SM) - C.E. LA FORADADA2:41:29
  • 95 - RUBÉN MEDALL CHIVA (SM) - INDEPENDENT2:41:57
  • 96 - EDUARD SABORIDO ESCURRIOLA (SM) - TEAM FLOWERS2:42:29
  • 97 - GUILLEM CASTELL ARNAU (SM) - CEU SUDACTIU2:42:45
  • 98 - EFREN PARDO PONS (SM) - INDEPENDENT2:43:51
  • 99 - XAVIER PASTOR SOL (SM) - INDEPENDENT2:44:38
  • 100 - FRANCISCO SANCHEZ GIL (SM) - INDEPENDENT2:44:40
  • 101 - JOAN SIMó BUENO (SM) - INDEPENDENT2:44:49
  • 102 - JOSE LUIS ASPACHS MORRALLA (SM) - A.E. ALCANAR2:45:37
  • 103 - ALBERT CURTO SALVADO (VM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ2:45:46
  • 104 - MARC MOLANO MAÑAS (SM) - ASS.EXC.EL SENDERO DE RIUDECOLS2:46:24
  • 105 - JORDI NAVARRO VALLDEPEREZ (SM) - TRAIL ROQUETES2:47:31
  • 106 - ISIDRO CONDE REVERTE (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:48:00
  • 107 - AGUSTI VIVES VENTURA (SM) - CEU SUDACTIU2:48:16
  • 108 - JORDI ACCENSI ESTRADA (SM) - TEAM FLOWERS2:49:19
  • 109 - JOSEP MARIA BRULL FARNOS (MM) - INDEPENDENT2:49:22
  • 110 - JAMES DILL LANZON (VM) - PICOSSA TRAIL RUNNERS2:49:31
  • 111 - JOEL VERGÉS SALOM (S23M) - TRAIL ROQUETES2:49:36
  • 112 - MANEL OLLE FLORIDA (VM) - CEU SUDACTIU2:51:17
  • 113 - RUBEN COLELL MORRALLA (SM) - A.E. ALCANAR2:51:46
  • 114 - JORDI VIDAL I NAVARRO (SM) - C.E. LA FORADADA - C.ESP JOHNNY MONTAÑES2:52:14
  • 115 - RAMON MARTÍ CARBO (MM) - A.E. ALCANAR2:53:48
  • 116 - JUAN JOSE REVERTE MOYA (SM) - CLUB D'ESPELEOLOGIA DINAMIC2:54:31
  • 117 - ALBANO MARTIN SIMON (SM) - ATE COLL DE L'ALBA2:54:48
  • 118 - OSCAR MARTIN PONS (SM) - INDEPENDENT2:54:54
  • 119 - ALBERT FORCADELL MULET (VM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:56:44
  • 120 - MANUEL LOPEZ MORENO (SM) - INDEPENDENT2:57:06
  • 121 - KHALID BASIYD (S23M) - INDEPENDENT2:57:37
  • 122 - XAVI CURTO CAMACHO (SM) - INDEPENDENT2:57:58
  • 123 - JOSEP M. INSAUSTI SOLE (MM) - PICOSSA TRAIL RUNNERS2:58:12
  • 124 - IVAN MAURI MAURI (SM) - TRAIL ROQUETES3:00:54
  • 125 - WALTER CASANOVA RAMIREZ (SM) - INDEPENDENT3:01:19
  • 126 - CARLES GARCIA ESCOLIES (SM) - INDEPENDENT3:02:14
  • 127 - JORDI LLEIXA MOLINE (SM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ3:02:17
  • 128 - ANDREU VALLDEPEREZ SOTO (SM) - INDEPENDENT3:03:21
  • 129 - XAVI SUBIRATS CID (S23M) - A.E. ALCANAR3:04:51
  • 130 - JUAN RAMON TORTAJADA MARTINEZ (VM) - C.A. LA POBLA DE VALLBONA3:09:08
  • 131 - ALFONS MONTSERRAT ESTELLER (MM) - INDEPENDENT3:09:37
  • 132 - ARGIMIRO SEVA AGUIRRE (SM) - INDEPENDENT3:09:56
  • 133 - CESAR DEL VALLE LACRUZ (SM) - C.E. REFALGARI3:10:12
  • 134 - JOAQUIM GAVALDÀ HIDALGO (SM) - INDEPENDENT3:11:47
  • 135 - VICTOR VIDAL SORLI (SM) - CEU SUDACTIU3:12:13
  • 136 - MIGUEL ANGUERA REDORAT (MM) - A.E. ALCANAR3:12:59
  • 137 - JOAN MITJAVILA ABELLA (MM) - TRAIL CER LA SENIA3:14:38
  • 138 - JOSE MARIA GODES SABATER (VM) - TRAIL CER LA SENIA3:14:41
  • 139 - ALBERT SEGURA FERRER (VM) - TRAIL ROQUETES3:14:44
  • 140 - ALBERT RIBAS BEL (SM) - INDEPENDENT3:15:42
  • 141 - PERE PUJOL CALDUCH (VM) - CEU SUDACTIU3:17:22
  • 142 - EDUARDO ESPINOSA VILLAR (SM) - INDEPENDENT3:21:42
  • 143 - JORDI MATEU PERALTA (SM) - INDEPENDENT3:22:36
  • 144 - JOSE ALVARO LOPEZ (SM) - INDEPENDENT3:27:36
  • 145 - ENRIQUE JOSE VILCHEZ PEREZ (SM) - TRAIL ROQUETES3:37:36
  • 146 - ÀNGEL ALTéS ALBACAR (SM) - TRAIL ROQUETES3:41:46
  • 147 - OSCAR BETí BAYARRI (SM) - DOBLEGATS X-TREM VINAROS3:45:15
  • 148 - JOSEP MANEL MARTI I MONTESINOS (VM) - INDEPENDENT4:45:43