7a PUJADA AL MONTSIA MEMORIAL FRANCESC BORT (MADRO)

Classificació general dones

  • 1 - RAGNA DEBATS (SF) - C.E. XERTA2:48:59
  • 2 - PALOMA LOBERA GRAU (SF) - ASS. ESP. MATXACUCA2:50:06
  • 3 - JUDIT LAMAS BORRAZ (SF) - TEAM FLOWERS2:55:36
  • 4 - MAVI GIL RAFART (SF) - C.E. SOLSONES2:59:49
  • 5 - ADRIANA GROSU (SF) - ASS. ESP. MATXACUCA3:01:52
  • 6 - ROSER ESPAñOL BADA (SF) - UNIO EXCURSIONISTA URGELLENCA3:02:56
  • 7 - DOLORS MORCILLO LOPEZ (VF) - CLUB ATLETIC CALDERI3:10:54
  • 8 - SILVIA ZUñIGA GARCIA (SF) - MADTEAM3:16:00
  • 9 - ELISABET BERTRAN MASANES (SF) - MATXACUCA3:16:11
  • 10 - ANABEL MONTERO MANJON (SF) - INDEPENDENT3:22:53
  • 11 - SILVIA SOLER GOMEZ (VF) - ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA3:23:02
  • 12 - ANGELA BARON VILLALBA (SF) - TRAIL CER LA SENIA3:23:57
  • 13 - ANGELS CENTELLES CARDONA (SF) - TRAIL CER LA SENIA3:26:16
  • 14 - EVA Mª QUERALT ROCA (SF) - A.E. ALCANAR3:26:18
  • 15 - EVA CRISTINA LLOBAT GRACIA (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:37:39
  • 16 - NURIA PALLARES FLOS (SF) - TRAIL ROQUETES3:39:20
  • 17 - MYRIAM DELAFFOREST (SF) - INDEPENDENT3:39:28
  • 18 - LEO ANTO CASTELL (VF) - UEC TORTOSA3:40:13
  • 19 - GENI BATISTE BELTRAN (SF) - A.E. ALCANAR3:44:17
  • 20 - CRISTINA HERNANDEZ TEIXIDOR (SF) - MATXACUCA3:48:56
  • 21 - ISABEL ARASA FAVA (MF) - UEC TORTOSA3:50:22
  • 22 - ESTHER BLASCO SUGRAÑES (SF) - C.E. TRAIL TARRACO3:52:38
  • 23 - MERCE CALVO CODORNIU (SF) - UEC TORTOSA3:58:11
  • 24 - LUPE GAS BLASCO (SF) - UEC TORTOSA3:58:41
  • 25 - Mª PILAR RIOS TRIGUERO (VF) - CLUB EXCTA. UECANOIA4:05:17
  • 26 - MONICA FANECA MURIA (SF) - UEC TORTOSA4:08:32
  • 27 - SITA BATALLA DOMINGUEZ (VF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA4:09:55
  • 28 - SILVIA DOMINI VIDAL (VF) - UEC TORTOSA4:17:10
  • 29 - CARLA REDON PASCUAL (SF) - INDEPENDENT4:17:30
  • 30 - DIANA GARCIA SOGORB (SF) - UEC TORTOSA4:18:01
  • 31 - ROSA FABREGAT PLA (SF) - UEC TORTOSA4:22:24
  • 32 - NOEMI MONCAYO REVERTER (SF) - A.E. ALCANAR4:39:22
  • 33 - MONTSE DEL AGUILA DE TORRES (MF) - UEC TORTOSA4:40:38
  • 35 - CRISTINA VALLS SOBRERROCA (SF) - INDEPENDENT5:59:31
  • 36 - MARIA JOSE DOLZ ESCALZO (SF) - A.E. ALCANAR5:59:34

Classificació general homes

  • 1 - KIKO MARTI BERTOMEU (SM) - ASS. ESP. DIEDRE2:20:11
  • 2 - AHMED EL QAYED ABBOUD (SM) - UEC TORTOSA2:20:14
  • 3 - PERE AURELL BOVE (SM) - UNIO EXCURSIONISTA MATADEPERA2:23:39
  • 4 - RAMON CURTO GEIRA (SM) - TRAIL CER LA SENIA2:24:03
  • 5 - DIEGO ARROYO MAZORRA (SM) - ASS. ESP. MATXACUCA2:30:45
  • 6 - JUAN JOSE OLIVA SIMO (SM) - A.E. ALCANAR2:31:00
  • 7 - DANI ERENA RIBAS (SM) - GUSI-SOY2:34:52
  • 8 - JONATAN CUESTA SANTAMARIA (SM) - TRAIL CER LA SENIA2:35:19
  • 9 - GERARD JOVE RIART (SM) - CENTRE EXCURSIONISTA PONTSICA2:36:18
  • 10 - RAMON TORNE SERRA (VM) - INDEPENDENT2:36:41
  • 11 - VICTOR PANISELLO SABATE (SM) - DESAKATO TIM2:36:58
  • 12 - RICARD FALCO BERTOMEU (SM) - DESAKATO TIM2:37:01
  • 13 - JOSEP LLUIS RUBIO MARTICELLA (VM) - C.E. BEGUES2:37:45
  • 14 - AGUS JUAN-CAMPS CASTELL (SM) - CEU SUDACTIU2:38:34
  • 15 - DANIEL DURAN LLOBET (SM) - CEM CAPAFONTS2:38:47
  • 16 - ABEL BOLANCE OLIVARES (SM) - SPIRIDON TEAM2:39:14
  • 17 - FRANCESC PONT TORNE (VM) - ASS. ESP. MATXACUCA2:39:39
  • 18 - MUSTAPHA BASIYD (SM) - INDEPENDENT2:40:01
  • 19 - DAVID ALONSO MARIN (SM) - ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA2:40:09
  • 20 - JOAN ZARAGOZA GONZALEZ (SM) - LO CORRIOL - C.E. LA FORADADA2:40:39
  • 21 - DANIEL CAZALLA LORITE (SM) - MATXACUCA2:41:57
  • 22 - JOAN JOSEP QUERAL GALLEN (VM) - DESAKATO TIM2:42:35
  • 23 - FRANCISCO RUIZ RODRIGUEZ (SM) - C.E. WHERE IS THE LIMIT?2:43:13
  • 24 - ARTURO SANZ GARGALLO (VM) - A.D.MAESTRAZGO2:43:50
  • 25 - DOMENEC NIELLA PITARCH (SM) - A.E. CARA NORD2:45:31
  • 26 - MANU QUEROL MESTRE (SM) - TRAIL CER LA SENIA2:45:43
  • 27 - MANEL DELí ANDúJAR (SM) - ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA2:46:33
  • 28 - CARLOS ANTONES POY (SM) - INDEPENDENT2:47:07
  • 29 - RAMON GABERNET LLORENS (VM) - INDEPENDENT2:47:29
  • 30 - JUAN JOSÉ GÓMEZ TITOS (SM) - INDEPENDENT2:47:30
  • 31 - JON REVERTER QUERALT (SM) - A.E. ALCANAR2:49:08
  • 32 - GABRIEL PABLO VILLAR ROS (SM) - INDEPENDENT2:49:15
  • 33 - SERGI BONHOME JORDANA (VM) - ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA2:50:19
  • 34 - RAÜL PEREZ GUTIERREZ (SM) - UNIO EXCURSIONISTA MATADEPERA2:50:30
  • 34 - JUDIT SANCHO PRADES (SM) - INDEPENDENT5:55:55
  • 35 - DANI SANCHEZ PASCUAL (SM) - DESAKATO TIM2:50:33
  • 36 - JOAN SANCHO SANCHO (SM) - A.E. ALCANAR2:50:42
  • 37 - JORDI CHERTO MULET (SM) - A.E. CARA NORD2:51:57
  • 38 - VICENT GARCIA ARGENTO (SM) - CLUB ESPORTIU LA CALA2:52:41
  • 39 - EMILIO VALLS FERNANDEZ (SM) - A.E. ALCANAR2:52:47
  • 40 - JAVIER MEDINA LUQUE (SM) - ASS. ESP. MATXACUCA2:52:57
  • 41 - ASSIS TORRES MURATET (SM) - RUNNING HOOLIGAN2:54:15
  • 42 - JUAN GARCIA LOPEZ (SM) - C.E. LA FORADADA2:54:32
  • 43 - SANTI ARPAL PéREZ (VM) - ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA2:56:36
  • 44 - FERRAN ENA CABALLE (SM) - UEC TORTOSA2:57:15
  • 45 - JOSE LUIS CASADO BENET (VM) - ATE COLL DE L'ALBA2:58:56
  • 46 - SANTI PEREZ GUTIERREZ (SM) - UNIO EXCURSIONISTA MATADEPERA2:59:37
  • 47 - DOMINGO VIDAL SORIANO (SM) - CEU SUDACTIU3:00:12
  • 48 - ANGEL ACCENSI ANDREU (VM) - ATE COLL DE L'ALBA3:01:38
  • 49 - FELIU FERRE ROIG (SM) - CEU SUDACTIU3:01:45
  • 50 - PABLO REDON VALLEJO (SM) - INDEPENDENT3:01:49
  • 51 - JORDI BUJ CAMPO (SM) - AULA DE NATURA VINAROS3:03:19
  • 52 - JOSEP MARIA GARCIA LOPEZ (SM) - C.E. LA FORADADA3:03:28
  • 53 - DANIEL GONZALEZ RODRIGUEZ (VM) - SPIRIDON TEAM3:03:43
  • 54 - JORDI PEREZ FUSTE (SM) - C.E. XERTA3:04:28
  • 55 - LLUIS GARCIA FRUTOS (MM) - CECMO3:05:50
  • 56 - JUAN JOSE QUERALT ROCA (SM) - A.E. ALCANAR3:06:25
  • 57 - ISIDRE GAS COLOME (SM) - INDEPENDENT3:06:51
  • 58 - ALBERT MESTRE QUEROL (SM) - TRAIL CER LA SENIA3:06:57
  • 59 - GREGORIO BAREA SILVA (SM) - UEC TORTOSA3:07:02
  • 60 - VICENÇ ALBIOL ALBESA (VM) - DESAKATO TIM3:07:06
  • 61 - FERNANDO BESER GASCÓN (VM) - A.D.MAESTRAZGO3:07:50
  • 62 - CHRISTIAN PELLICER PLAZAS (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:08:08
  • 63 - CLIMENT PALET PUIG (MM) - ASS. ESP. ULLASTRELL3:08:29
  • 64 - ANTONIO MESTRE MESEGUER (MM) - TRAIL CER LA SENIA3:10:24
  • 65 - GREGORI PLATA LóPEZ DE LA HUERTAS (SM) - ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA3:10:45
  • 66 - BERNAT PALAU GARRIGA (SM) - ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA3:11:25
  • 67 - ALBERT ESTELLER REVERTER (SM) - A.E. ALCANAR3:11:52
  • 68 - FLORENCI SALES VILALTA (VM) - CEU SUDACTIU3:11:54
  • 69 - MIGUEL MARTINEZ LOPEZ (VM) - ASS. ESP. MATXACUCA3:11:58
  • 70 - JOSEP SANABRA RAMOS (VM) - SERRES DEL MESTRAL3:12:25
  • 71 - MANEL OLLE FLORIDA (VM) - CEU SUDACTIU3:14:35
  • 72 - ALFONSO SANCHO RALDA (SM) - TRAIL ROQUETES3:14:49
  • 73 - ANDRES SANCHO SANCHO (VM) - CLUB ESPORTIU VINAROS3:15:35
  • 74 - ISMAEL SEGARRA GONZALEZ (SM) - A.E. ALCANAR3:15:36
  • 75 - JUAN A. BELTRAN CASTRO (SM) - INDEPENDENT3:15:39
  • 76 - DIDAC ROYO REVERTER (SM) - A.E. ALCANAR3:15:58
  • 77 - RAMON TORRES PUJOL (SM) - ATE COLL DE L'ALBA3:16:21
  • 78 - CARLOS ORIOL PARDO (SM) - A.E. LA PICOSSA3:16:57
  • 79 - KIKE CAAMAñO POSE (SM) - ASS. ESP. ULLASTRELL3:17:11
  • 80 - IVAN PONS CAPILLA (SM) - C.E. LA FORADADA3:17:15
  • 81 - DAVID NUÑEZ I PUJOL (VM) - CLUB EXCTA. UECANOIA3:17:35
  • 82 - JOSEP SANCHEZ MARTIN (MM) - CLUB EXCTA. UECANOIA3:17:37
  • 83 - JOSEP GRAS GRAS (SM) - INDEPENDENT3:18:01
  • 84 - CARLOS MARCO FERRE (SM) - INDEPENDENT3:18:09
  • 85 - RAUL VIDAL GARCIA (SM) - INDEPENDENT3:18:12
  • 86 - ANTONIO BUQUERAS PAMIES (VM) - OBRINT TRAÇA3:18:29
  • 87 - ARNAU ALTES NOLLA (SM) - ASSOCIACIO ESPORTIVA BARONIA D'ESCORNALBOU3:19:30
  • 88 - PACO MIES VIDAL (MM) - TRAIL CER LA SENIA3:20:24
  • 89 - ERNEST VIñETA CASANOVA (SM) - CENTRE EXCURSIONISTA TORELLO3:20:35
  • 90 - EDUARDO MARMOL MARCO (SM) - INDEPENDENT3:21:22
  • 91 - SERGI PLA ALONSO (SM) - CEU SUDACTIU3:21:26
  • 92 - ALBERT AUSAS CORTADA (SM) - INDEPENDENT3:22:00
  • 93 - XAVI SUBIRATS AGUILO (SM) - ATE COLL DE L'ALBA3:22:18
  • 94 - JORDI NAVARRO VALLDEPEREZ (SM) - TRAIL ROQUETES3:22:34
  • 95 - JULIAN JIMENEZ SOLER (SM) - INDEPENDENT3:23:16
  • 96 - JOSé ANTONIO MARTíNEZ GUERRA (VM) - CENTRE EXCURSIONISTA SANT VICENÇ DE CASTELLET3:23:22
  • 97 - MANEL NIELLA PITARCH (SM) - A.E. CARA NORD3:23:36
  • 98 - TONI PELEGRIN REDON (SM) - INDEPENDENT3:23:39
  • 99 - JOSE JULIO FERRER CODINA (VM) - INDEPENDENT3:23:43
  • 100 - FREDERIC FILLAT BAS (MM) - CLUB EXCURSIONISTA DE GRACIA3:24:18
  • 101 - MANEL REVERTE MOYA (SM) - C.E. LA FORADADA3:24:26
  • 102 - ANGEL ARASA PELLISA (VM) - ATE COLL DE L'ALBA3:24:30
  • 103 - AGUSTI FABREGA BRANCHAT (SM) - INDEPENDENT3:25:17
  • 104 - RAMON BEL QUERALT (SM) - A.E. ALCANAR3:25:35
  • 105 - MANEL ARMENGOL VILLAR (SM) - ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA3:25:44
  • 106 - JOAN CARLES BALAGUE CASTELLS (VM) - UEC TORTOSA3:26:06
  • 107 - JAN REVERTER SANCHO (SM) - INDEPENDENT3:26:12
  • 108 - JUAN ANDRES SIMO VILA (SM) - C.E. TRAIL TARRACO3:26:23
  • 109 - FELIPE LLORACH NERI (SM) - INDEPENDENT3:26:26
  • 110 - FERRAN PLA PERONA (SM) - TRAIL CER LA SENIA3:27:35
  • 111 - NARCIS FRANCH PIÑOL (VM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ3:29:43
  • 112 - MARC BRESCOLI BADIA (SM) - ATE COLL DE L'ALBA3:29:49
  • 113 - TONI JUST ORRIOLS (SM) - ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA3:29:55
  • 114 - IVAN SEBASTIAN FEBRER FERRERES (SM) - DOBLEGATS X-TREM VINAROS3:30:06
  • 115 - ALFONS FORCADELL MORALES (SM) - INDEPENDENT3:30:22
  • 116 - IVAN LAZARO CORTES (SM) - TRAIL CER LA SENIA3:31:26
  • 117 - QUIM VILA GUIMERA (SM) - TRAIL CER LA SENIA3:31:36
  • 118 - RAUL FERRE PLA (SM) - C.E. LA FORADADA3:32:42
  • 119 - JORDI OLIVER TORTA (SM) - DESAKATO TIM3:32:51
  • 120 - JUAN JOSE GILABERT CUENCA (SM) - INDEPENDENT3:33:07
  • 121 - GUILLEM CASTELL ARNAU (SM) - INDEPENDENT3:33:22
  • 122 - JAIME CERVERA SANZ (SM) - INDEPENDENT3:33:29
  • 123 - ALBERT CURTO SALVADO (VM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ3:34:34
  • 124 - JAUME ANGUERA VIDAL (SM) - EXTREM TEAM TIVISSA3:35:06
  • 125 - MARC CALAFF GONZáLEZ (SM) - CLUB ALPINO BARCELONA3:35:28
  • 126 - DANI QUERALT ROIG (SM) - CEU SUDACTIU3:37:41
  • 127 - VALENTíN IBáñEZ GARCíA (VM) - MARATO I MITJA3:37:46
  • 128 - VICENT MIQUEL FERNANDEZ FERRE (SM) - SUDACTIU3:38:14
  • 129 - JOSE GALEANO SABATE (SM) - INDEPENDENT3:38:34
  • 130 - JORDI SEBASTIA MARGALEF (SM) - TRAIL ROQUETES3:38:54
  • 131 - JOSEP GEIRA NAVARRO (SM) - INDEPENDENT3:39:23
  • 132 - JORDI PEPIOL NAVARRO (SM) - INDEPENDENT3:39:25
  • 133 - JORDI MARTI BELTRAN (SM) - INDEPENDENT3:40:43
  • 134 - JOSEP MOLANO BERMEJO (SM) - INDEPENDENT3:42:47
  • 135 - ADAN BALAGUE PRATS (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:43:35
  • 136 - ANTONI ROMERA BRANCHAT (SM) - INDEPENDENT3:44:14
  • 137 - JORGE ALCANTARA MORENO (SM) - INDEPENDENT3:44:23
  • 138 - RAMON GASPARIN CALVO (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:44:25
  • 139 - RAúL POLES VALLéS (SM) - MARATO I MITJA3:45:04
  • 140 - JOSEP MARIA VIDAL SEGURA (SM) - C.E. XERTA3:45:16
  • 141 - RAMON MARTÍ CARBO (MM) - A.E. ALCANAR3:46:24
  • 142 - ALBERT FORCADELL MULET (VM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:48:01
  • 143 - JOSE LUIS ASPACHS MORRALLA (SM) - A.E. ALCANAR3:50:08
  • 144 - PACO MURALL TALLADA (MM) - UEC TORTOSA3:50:24
  • 145 - MARIANO JOAQUIN BES MONTERDE (VM) - CLUB KOLECTIVO VERTIKAL3:50:53
  • 146 - XAVI ARRASTRARIA LLUCH (SM) - GR7ESUS3:52:30
  • 147 - RAUL SERNA GARCIA (SM) - INDEPENDENT3:54:34
  • 148 - FELIPE GUASCH BESALDUCH (SM) - C.A. 42YPICO3:54:37
  • 149 - JOSEP MARIA BRULL FARNOS (MM) - INDEPENDENT3:56:13
  • 150 - ANTONI FIBLA REVERTER (MM) - INDEPENDENT3:57:07
  • 151 - FRANCISCO MUNERA ROBLES (VM) - MARATO I MITJA3:59:16
  • 152 - ALFONS MONTSERRAT ESTELLER (MM) - INDEPENDENT3:59:20
  • 153 - JOSEP M. INSAUSTI SOLE (MM) - PICOSSA TRAIL RUNNERS4:01:31
  • 154 - JOSE MANUEL ALBIOL PEREZ (VM) - INDEPENDENT4:02:02
  • 155 - FRANCISCO SANCHEZ GIL (SM) - INDEPENDENT4:03:24
  • 156 - DAVID SALVADOR ADELL (SM) - INDEPENDENT4:03:54
  • 157 - JOSE MARIA LOSADA SANZ (SM) - CLUB KOLECTIVO VERTIKAL4:03:57
  • 158 - SANTIAGO MARZO QUILEZ (VM) - CLUB KOLECTIVO VERTIKAL4:04:00
  • 159 - JORDI SALAT FERNANDEZ (MM) - INDEPENDENT4:04:29
  • 160 - FERRAN NOVELLA CAMARA (VM) - INDEPENDENT4:04:34
  • 161 - ENRIC TORREMILANS RABERT (MM) - ASS. ESP. MATXACUCA4:05:41
  • 162 - PACO ESTORACH FATSINI (VM) - UEC TORTOSA4:08:35
  • 163 - VICTOR FORNER REVERTER (SM) - A.E. ALCANAR4:08:42
  • 164 - JAVIER CUEVAS JULVE (VM) - INDEPENDENT4:12:13
  • 165 - SERGIO SALAS SOSO (VM) - MARATO I MITJA4:12:15
  • 166 - JORDI LLUIS I MARTINEZ (VM) - INDEPENDENT4:12:18
  • 167 - AMADOR MARTINEZ ANDUJAR (MM) - CLUB EXCTA. UECANOIA4:13:57
  • 168 - ALBERT RIBAS BEL (SM) - INDEPENDENT4:15:36
  • 169 - BRUNO GARRIGA AUBALAT (SM) - INDEPENDENT4:16:49
  • 170 - JOAN PERALES PULIDO (VM) - UEC TORTOSA4:17:12
  • 171 - ANDREU VALLDEPEREZ SOTO (SM) - INDEPENDENT4:17:27
  • 172 - JOAN LLUIS SANZ PIÑOL (SM) - UEC TORTOSA4:17:57
  • 173 - JORDI SUBIRATS CID (SM) - A.E. ALCANAR4:21:08
  • 175 - ORIOL BAUTISTA BAELLA (SM) - INDEPENDENT4:25:56
  • 176 - PERE PUJOL CALDUCH (VM) - CEU SUDACTIU4:26:39
  • 177 - JUAN ARIÑO ESTRADA (SM) - INDEPENDENT4:34:57
  • 178 - OSCAR REVERTER PRADES (VM) - INDEPENDENT4:41:19
  • 179 - MAYAN ZARAGOZA COMES (MM) - C.E. LA FORADADA4:42:20
  • 180 - ANGEL BETETA MOLINA (SM) - INDEPENDENT4:43:05
  • 181 - JORDI CANO URBANO (SM) - INDEPENDENT4:46:53
  • 182 - JORDI CERVERA SOROLLA (SM) - INDEPENDENT5:23:25
  • 183 - RAMON AGUSTIN JOSE (SM) - A.E. ALCANAR5:23:28
  • 184 - RAMON SANCHO FIBLA (MM) - A.E. ALCANAR5:25:03
  • 185 - OSCAR CALAF NUEZ (SM) - INDEPENDENT5:37:48
  • 186 - JOSE LUIS LAFUENTE BEL (MM) - C.E. MEDITERRANI5:39:03
  • 187 - BASILI FIBLA LLAGOSTERA (SM) - INDEPENDENT5:55:53
  • 188 - HERNAN ADELL GONZALEZ (SM) - INDEPENDENT5:59:38