4a CURSA CAMI DE SIRGA

Classificació general dones

  • 1 - JUDIT LAMAS BORRAZ (SF) - TEAM FLOWERS2:54:25
  • 2 - ANA BELEN BALAGUE CASTELLS (SF) - UEC TORTOSA3:15:33
  • 3 - ANGELS CENTELLES CARDONA (SF) - TRAIL CER LA SENIA3:20:54
  • 4 - MERCE CALVO CODORNIU (SF) - UEC TORTOSA3:29:15
  • 5 - LEO ANTO CASTELL (VF) - UEC TORTOSA3:35:24
  • 6 - Mª PILAR RIOS TRIGUERO (VF) - CLUB EXCTA. UECANOIA3:42:07
  • 7 - DIANA GARCIA SOGORB (SF) - UEC TORTOSA4:10:17
  • 8 - ESTHER BLASCO SUGRAÑES (SF) - C.E. TRAIL TARRACO4:11:35

Classificació general homes

  • 1 - AHMED EL QAYED ABBOUD (SM) - UEC TORTOSA2:18:28
  • 2 - JUAN JOSE OLIVA SIMO (SM) - A.E. ALCANAR2:19:53
  • 3 - RICARD FALCO BERTOMEU (SM) - INDEPENDENT2:24:18
  • 4 - VICTOR PANISELLO SABATE (SM) - DESAKATO TIM2:27:54
  • 5 - JORDI BARRANCOS SOLERA (VM) - UNIO EXC. VIC/C.A.VIC2:28:44
  • 6 - JUANMA OVIEDO GUTIERREZ (SM) - DESAKATO TIM2:32:15
  • 7 - FRANCISCO RUIZ RODRIGUEZ (SM) - C.E. WHERE IS THE LIMIT?2:32:41
  • 8 - IVAN TISCAR MATHEU (SM) - TRAIL CER LA SENIA2:35:42
  • 9 - JAN MARTIN GARCIA (VM) - C.E. LA FORADADA2:42:33
  • 10 - GREGORIO BAREA SILVA (SM) - UEC TORTOSA2:45:43
  • 11 - JOSE LUIS CASADO BENET (VM) - ATE COLL DE L'ALBA2:45:50
  • 12 - OSCAR GRIÑO HERNANDEZ (SM) - ATE COLL DE L'ALBA2:48:04
  • 13 - ANGEL ACCENSI ANDREU (VM) - ATE COLL DE L'ALBA2:48:07
  • 14 - JORDI FREIXENET MACIA (VM) - TREVOL LLEIDA2:48:20
  • 15 - JON REVERTER QUERALT (SM) - A.E. ALCANAR2:48:59
  • 16 - JOAN AMOROS PALLES (SM) - INDEPENDENT2:49:07
  • 17 - ROBERT ALBESA AGUILO (SM) - ASSOC. EXC. LA PICOSSA MORA D'EBRE2:49:23
  • 18 - MARC BRESCOLI BADIA (SM) - ATE COLL DE L'ALBA2:51:39
  • 19 - XAVI ALONSO ANGUERA (SM) - EXTREM TEAM TIVISSA2:51:44
  • 20 - JOAN OBIOL FIBLA (JM) - A.E. ALCANAR2:53:17
  • 21 - ROGER TORRES MURATET (SM) - RUNNING HOOLIGAN2:53:33
  • 22 - FERNANDO BESER GASCÓN (VM) - A.D.MAESTRAZGO2:53:46
  • 23 - PERE LLINARES I LLORCA (SM) - CLUB EXCTA. PRIORAT2:54:18
  • 24 - MARIO GALINDO RIOL (SM) - MATARRAÑA PORTS2:54:41
  • 25 - JOSE LUIS MORA MARTINEZ (VM) - UEC TORTOSA2:57:36
  • 26 - GUILLEM FONT VALLS (SM) - A.E. LA PICOSSA3:00:27
  • 27 - VICENÇ BRULL DIVORRA (VM) - CLUB EXCTA. PRIORAT3:00:44
  • 28 - AMADOR MARTINEZ ANDUJAR (MM) - CLUB EXCTA. UECANOIA3:02:21
  • 29 - ANDREU PINYOL NARVAEZ (SM) - INDEPENDENT3:02:30
  • 30 - JUAN ANDRES SIMO VILA (SM) - C.E. TRAIL TARRACO3:02:53
  • 31 - SERGI PLA ALONSO (SM) - CEU SUDACTIU3:03:14
  • 32 - CARLOS ORIOL PARDO (SM) - A.E. LA PICOSSA3:06:50
  • 33 - FLORENCI SALES VILALTA (VM) - CEU SUDACTIU3:07:44
  • 34 - NARCIS FRANCH PIÑOL (VM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ3:08:49
  • 35 - ALBERT MOYA MATALLANA (SM) - PICOSSA TRAIL RUNNERS3:09:09
  • 36 - DANI CLIMENT PEREZ (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:11:46
  • 37 - GUILLEM PUJOL TOMAS (JM) - CEU SUDACTIU3:15:27
  • 38 - JORDI GIMENEZ BELLOBI (SM) - C.E. XERTA3:15:35
  • 39 - ALBERT AUSAS CORTADA (SM) - INDEPENDENT3:18:06
  • 40 - JOSE LUIS ASPACHS MORRALLA (SM) - A.E. ALCANAR3:18:39
  • 41 - ALBERT CURTO SALVADO (VM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ3:20:36
  • 42 - FERRAN ARASA CID (SM) - UEC TORTOSA3:21:00
  • 43 - FRANCESC X. PUJOL CASTELLNOU (SM) - INDEPENDENT3:21:03
  • 44 - ARMAND PI COLL (VM) - CLUB EXCTA. PRIORAT3:21:48
  • 45 - ELOI GALINDO FIGUERAS (SM) - A.E. LA PICOSSA3:25:14
  • 46 - SERGI PERELLO GINE (SM) - INDEPENDENT3:25:18
  • 47 - NAZARIO GARCIA LOZANO (SM) - ATE COLL DE L'ALBA3:27:56
  • 48 - DAVID PEREZ CALPE (SM) - INDEPENDENT3:28:55
  • 49 - JOSE RAMON SALVADOR SANCHO (MM) - A.E. ALCANAR3:30:56
  • 50 - FRANCISCO REVERTE CLEMENTE (SM) - INDEPENDENT3:32:41
  • 51 - JOAN JOSEP RODRIGUEZ SABATE (SM) - INDEPENDENT3:32:49
  • 52 - JAMES DILL LANZON (VM) - PICOSSA TRAIL RUNNERS3:34:38
  • 53 - DANI QUERALT ROIG (SM) - CEU SUDACTIU3:39:13
  • 54 - FCO JOSE GONZALEZ GAVILAN (VM) - UEC TORTOSA3:39:27
  • 55 - DIEGO GOMEZ BAJO (SM) - EXTREM TEAM TIVISSA3:39:38
  • 56 - RAFA LLANOS PELEGRIN (SM) - INDEPENDENT3:39:55
  • 57 - ALBERT LINDEZ RIPOLL (VM) - INDEPENDENT3:44:25
  • 58 - JOSEP MARIA BRULL FARNOS (MM) - INDEPENDENT3:44:36
  • 59 - JOSEP M. INSAUSTI SOLE (MM) - ASSOC. EXC. LA PICOSSA MORA D'EBRE3:47:46
  • 60 - JOSEP MARIA GONZALEZ PENTINAT (SM) - INDEPENDENT3:49:21
  • 61 - JOAQUIM PUJOL SARROCA (VM) - EXTREM TEAM TIVISSA3:49:24
  • 62 - ALBERT FORCADELL MULET (VM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:51:04
  • 63 - JUAN RAMON PEREZ MESTRE (MM) - ATE COLL DE L'ALBA3:52:17
  • 64 - JOSEP LLUIS GRANGE GALINDO (VM) - PICOSSA TRAIL RUNNERS3:52:20
  • 65 - EDUARD ALONSO ANGUERA (SM) - EXTREM TEAM TIVISSA3:54:19
  • 66 - JAUME ADELL FERRE (JM) - TRAIL CER LA SENIA4:04:10
  • 67 - DAVID PEREZ PLANAS (SM) - INDEPENDENT4:07:48
  • 68 - PERE PUJOL CALDUCH (VM) - CEU SUDACTIU4:10:08
  • 69 - MARC LLEIXA SANCHO (JM) - C.E. XERTA4:10:20
  • 70 - JORDI GINE GINE (SM) - INDEPENDENT4:10:34
  • 71 - B. GINES GONZALEZ CORTES (VM) - PENYA CICLISTA RIBERA D'EBRE4:10:40
  • 72 - JOAN JARQUE MARTíNEZ (VM) - INDEPENDENT4:11:33