3a CURSA DE LA MARCENCA

Classificació general dones

  • 1 - JUDIT LAMAS BORRAZ (SF) - TEAM FLOWERS2:23:20
  • 2 - ANA BELEN BALAGUE CASTELLS (SF) - UEC TORTOSA2:42:21
  • 3 - EVA CRISTINA LLOBAT GRACIA (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:44:24
  • 4 - Mª PILAR RIOS TRIGUERO (VF) - CLUB EXCTA. UECANOIA2:51:33
  • 5 - LUPE GAS BLASCO (SF) - UEC TORTOSA3:00:51
  • 6 - GENI BATISTE BELTRAN (SF) - A.E. ALCANAR3:02:44
  • 7 - DIANA GARCIA SOGORB (SF) - UEC TORTOSA3:19:54
  • 8 - SITA BATALLA DOMINGUEZ (VF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:23:40
  • 9 - CAROLINE MEEK (SF) - INDEPENDENT3:32:51
  • 10 - MONTSE VILAS SOUTO (VF) - TRAIL ROQUETES3:42:13
  • 11 - MARGA ABELLA CALDUCH (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:54:06

Classificació general homes

  • 1 - HOUSSAIN ABAGHAD (S23M) - UEC TORTOSA1:46:40
  • 2 - ALBERT GINE CID (SM) - TRAIL ROQUETES1:55:55
  • 3 - RAMON CURTO GEIRA (SM) - TRAIL CER LA SENIA1:56:07
  • 4 - XAVI GINE CID (SM) - TRAIL ROQUETES1:56:15
  • 5 - RICARD FALCO BERTOMEU (SM) - INDEPENDENT1:57:39
  • 6 - JUAN JOSE OLIVA SIMO (SM) - A.E. ALCANAR1:58:34
  • 7 - MUSTAPHA BASIYD (SM) - INDEPENDENT2:01:53
  • 8 - VICTOR PANISELLO SABATE (SM) - DESAKATO TIM2:06:34
  • 9 - XAVI ALQUEZAR VERGES (SM) - ATE COLL DE L'ALBA2:07:48
  • 10 - ALBERT BUIRA ALZURIA (SM) - OBRINT TRAÇA2:08:42
  • 11 - FERRAN ENA CABALLE (SM) - UEC TORTOSA2:10:01
  • 12 - JOSEP BENAIGES MARGALEF (SM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ2:11:20
  • 13 - JOSE LUIS CASADO BENET (VM) - ATE COLL DE L'ALBA2:13:41
  • 14 - XAVIER RIU FOLGUERA (SM) - XAFATOLLS DE MOLLERUSSA2:13:42
  • 15 - JOAN JOSEP QUERAL GALLEN (VM) - DESAKATO TIM2:14:04
  • 16 - GREGORIO BAREA SILVA (SM) - UEC TORTOSA2:14:47
  • 17 - RAFA ESTERUELAS VIÑALS (VM) - TRAGAMILLAS2:15:44
  • 18 - EMILIO VALLS FERNANDEZ (SM) - A.E. ALCANAR2:16:46
  • 19 - MARIO GALINDO RIOL (SM) - MATARRAÑA PORTS2:17:21
  • 20 - FERNANDO BESER GASCÓN (VM) - A.D.MAESTRAZGO2:17:30
  • 21 - JORDI FREIXENET MACIA (VM) - INDEPENDENT2:17:37
  • 22 - ROBERT MEEK (VM) - INDEPENDENT2:19:07
  • 23 - ROGER TORRES MURATET (SM) - RUNNING HOOLIGAN2:20:06
  • 24 - TONI BORT EXPOSITO (SM) - INDEPENDENT2:21:04
  • 25 - XAVIER GALLEGO MARTINEZ (SM) - INDEPENDENT2:21:21
  • 26 - CARLOS ORIOL PARDO (SM) - A.E. LA PICOSSA2:22:11
  • 27 - ISRAEL PRIETO ARTIGAS (SM) - XTERRA ESPORTS2:23:09
  • 28 - MARC BRESCOLI BADIA (SM) - ATE COLL DE L'ALBA2:23:54
  • 29 - MARC PALACIOS CANALS (SM) - XTERRA ESPORTS2:24:20
  • 30 - AMADOR MARTINEZ ANDUJAR (MM) - CLUB EXCTA. UECANOIA2:24:43
  • 31 - CARLES DESCARREGA MOLA (SM) - INDEPENDENT2:25:28
  • 32 - JOSE LUIS MORA MARTINEZ (VM) - UEC TORTOSA2:25:48
  • 33 - JOAN ABELLA CALLARISA (S23M) - TRAIL CER LA SENIA2:26:25
  • 34 - GUILLEM PUJOL TOMAS (JM) - CEU SUDACTIU2:26:52
  • 35 - NARCIS FRANCH PIÑOL (VM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ2:29:18
  • 36 - CHRISTIAN PELLICER PLAZAS (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:29:35
  • 37 - JOAN AGUSTI NUÑEZ GENESTOS (SM) - TRAIL CER LA SENIA2:29:59
  • 38 - ALBERT CURTO SALVADO (VM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ2:31:45
  • 39 - ALBERT BORRAS MAURI (SM) - CLUB ESPORTIU MONTASPRE2:31:51
  • 40 - OSCAR LUIS ANENTO CLAVERO (SM) - TRAGAMILLAS2:32:41
  • 41 - ALBERTO GRAU VIDAL (SM) - INDEPENDENT2:32:44
  • 42 - FREDERIC FILLAT BAS (MM) - CLUB EXCURSIONISTA DE GRACIA2:32:46
  • 43 - JUAN ANDRES SIMO VILA (SM) - C.E. TRAIL TARRACO2:32:49
  • 44 - PACO ROMERO BELTRAN (VM) - ATE COLL DE L'ALBA2:33:33
  • 45 - MIGUEL TUBIO RODRIGUEZ (VM) - INDEPENDENT2:33:41
  • 46 - SANTIAGO GIANCE MANEIRO (SM) - INDEPENDENT2:33:42
  • 47 - DAVID ESCUDERO COBO (VM) - INDEPENDENT2:33:52
  • 48 - VICTOR MESTRE MIRO (SM) - ATE COLL DE L'ALBA2:35:12
  • 49 - XAVI GILABERT VALLDEPEREZ (VM) - UEC TORTOSA2:37:28
  • 50 - ALBERT AUSAS CORTADA (SM) - INDEPENDENT2:37:48
  • 51 - SERGI PLA ALONSO (SM) - SUDACTIU2:38:42
  • 52 - SERGI MATAMOROS BORT (JM) - A.E. ALCANAR - LO CORRIOL2:38:44
  • 53 - RAMON BEL QUERALT (SM) - A.E. ALCANAR2:44:22
  • 54 - JOSE LUIS ASPACHS MORRALLA (SM) - A.E. ALCANAR2:44:25
  • 55 - MARC MOLANO MAÑAS (SM) - UES2:44:56
  • 56 - JOSE GALEANO SABATE (SM) - INDEPENDENT2:45:37
  • 57 - GERARD ESPUNY MESTRE (SM) - UEC TORTOSA2:50:05
  • 58 - JOSEP ANTONI LORENZO CARRASCO (SM) - LA JOCA CLUB ALPI2:51:27
  • 59 - ROBERT GIMENEZ PONS (MM) - C.E. XERTA2:54:47
  • 60 - JUANJO ESPUNY CURTO (VM) - CLUB ESPORTIU MONTASPRE2:55:07
  • 61 - JOSEP MARIA BRULL FARNOS (MM) - INDEPENDENT2:57:44
  • 62 - ROBERT MARTíNEZ MONTOSA (SM) - INDEPENDENT3:00:01
  • 63 - ALBERT FORCADELL MULET (VM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:04:27
  • 64 - JUAN RAMON PEREZ MESTRE (MM) - ATE COLL DE L'ALBA3:18:16
  • 65 - JUAN ARIÑO ESTRADA (SM) - INDEPENDENT3:18:18
  • 66 - JOAN MITJAVILA ABELLA (MM) - TRAIL CER LA SENIA3:30:14
  • 67 - MARC LLEIXA SANCHO (JM) - C.E. XERTA3:41:56
  • 68 - FERRAN FONTANE MIRABETE (VM) - CLUB ESPORTIU MONTASPRE3:52:38