2a TRAIL RASQUERA - TORTOSA

Classificació general dones

  • 1 - JUDIT LAMAS BORRAZ (SF) - TEAM FLOWERS5:22:23
  • 2 - ANA BELEN BALAGUE CASTELLS (SF) - UEC TORTOSA5:50:08
  • 3 - SANDRA BURGUES LLAO (SF) - TRAIL ROQUETES6:02:05
  • 4 - ANGELS CENTELLES CARDONA (SF) - TRAIL CER LA SENIA6:21:37
  • 5 - ESTHER BLASCO SUGRA—ES (SF) - C.E. TRAIL TARRACO6:49:01
  • 6 - DIANA GARCIA SOGORB (SF) - UEC TORTOSA7:18:48

Classificació general homes

  • 1 - HOUSSAIN ABAGHAD (S23M) - UEC TORTOSA4:03:23
  • 2 - ALBERT GINE CID (SM) - TRAIL ROQUETES4:06:51
  • 3 - JUAN JOSE OLIVA SIMO (SM) - A.E. ALCANAR4:26:05
  • 4 - XAVI GINE CID (SM) - TRAIL ROQUETES4:37:12
  • 5 - JUAN GARCIA LOPEZ (SM) - C.E. LA FORADADA4:40:49
  • 6 - IVAN TISCAR MATHEU (SM) - TRAIL CER LA SENIA4:46:54
  • 7 - FRANCISCO RUIZ RODRIGUEZ (SM) - C.E. WHERE IS THE LIMIT?4:55:08
  • 8 - ISAAC BLASCO VALERO (SM) - MUR I CASTELL-TUGA4:59:18
  • 9 - JOSEP BENAIGES MARGALEF (SM) - TR CABRAFEIXET EL PERELL”5:04:17
  • 10 - ROGER TORRES MURATET (SM) - RUNNING HOOLIGAN5:05:43
  • 11 - GREGORIO BAREA SILVA (SM) - UEC TORTOSA5:06:48
  • 12 - MUSTAPHA BASIYD (SM) - INDEPENDENT5:15:13
  • 13 - JOSEP ANTONI MONTAGUT GIMENEZ (SM) - CEM LA CAMETA COIXA5:21:49
  • 14 - ALBERT SALES I LLOP (VM) - CEM LA CAMETA COIXA5:28:11
  • 15 - JORDI MERINO (SM) - C.E. XERTA5:28:57
  • 16 - JOAN LLUIS SANZ PI—OL (SM) - UEC TORTOSA5:33:25
  • 17 - JORDI ESCUDE MIRALLES (VM) - GR7ESUS5:33:26
  • 18 - GUILLERMO CAMARERO LOPEZ (SM) - INDEPENDENT5:37:26
  • 19 - CARLOS ORIOL PARDO (SM) - A.E. LA PICOSSA5:43:30
  • 20 - MARCEL AMILL BAIG (SM) - INDEPENDENT5:44:59
  • 21 - NACHO ZURITA GIMENO (VM) - KILOMETROCERO-CASPE5:45:00
  • 22 - JOSEP MARIA OLESA VALLESPI (VM) - EXTREM TEAM TIVISSA5:45:16
  • 23 - DAVID ESCUDERO COBO (VM) - INDEPENDENT5:45:43
  • 24 - SERGIO BELLES CABALLER (SM) - AULA DE NATURA VINAROS5:47:48
  • 25 - JOSE LUIS MORA MARTINEZ (VM) - UEC TORTOSA5:50:08
  • 26 - MARC BRESCOLI BADIA (SM) - ATE COLL DE L'ALBA5:55:13
  • 27 - ALEIX ARRUFAT SANCHEZ (S23M) - INDEPENDENT6:00:47
  • 28 - ELOI PEREZ MARTI (SM) - ATE COLL DE L'ALBA6:11:22
  • 29 - XAVIER ORIOL BESALDUCH CANES (SM) - UEC TORTOSA6:11:24
  • 30 - KARIM CHOUAIB (SM) - C.E. XERTA6:14:51
  • 31 - ROBERT GIMENEZ PONS (MM) - C.E. XERTA6:18:22
  • 32 - ALBERT CURTO SALVADO (VM) - TR CABRAFEIXET EL PERELL”6:19:48
  • 33 - MALLOL NOLLA ROIG (SM) - ASSOCIACIO ESPORTIVA BARONIA D'ESCORNALBOU6:20:44
  • 34 - MAURO ORTIZ LLOMBART (MM) - UEC TORTOSA6:21:27
  • 35 - TONI BAYERRI GENDRE (SM) - UEC TORTOSA6:34:50
  • 36 - ALBERT FORCADELL MULET (VM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA6:36:24
  • 37 - ELOY PONCE SANCHEZ (SM) - INDEPENDENT6:44:40
  • 38 - JUAN MANUEL GIMENEZ GUARQUE (SM) - INDEPENDENT6:44:42
  • 39 - ANTONIO SERRANO ROYO (SM) - INDEPENDENT6:45:45
  • 40 - JUAN ANTONIO MIGUEL PEINADO (VM) - INDEPENDENT6:52:47
  • 41 - JOSE FLORES BERTRAN (SM) - ATLETES D'ALTAFULLA6:57:10
  • 42 - GASPAR MARTINEZ CURTIS (SM) - TRAIL ROQUETES7:07:32
  • 43 - JOSEP M. INSAUSTI SOLE (MM) - ASSOC. EXC. LA PICOSSA MORA D'EBRE7:12:38
  • 44 - ARTURO BALFEGO MARTI (VM) - UEC TORTOSA7:51:10
  • 45 - SANTIAGO LLAMBRICH CARBO (S23M) - INDEPENDENT8:35:08
  • 46 - JAMES DILL LANZON (VM) - MORA RUNNERS8:38:52
  • 47 - MARC LLEIXA SANCHO (JM) - C.E. XERTA9:03:26
  • 48 - JOSEP MARIA BRULL FARNOS (MM) - INDEPENDENT9:10:14
  • 49 - JUAN ANDRES ESCUDERO COBO (VM) - INDEPENDENT9:24:37