4a CURSA DE PANXAMPLA

Classificació general dones

  • 1 - RAGNA DEBATS (SF) - C.E. XERTA2:43:21
  • 2 - JUDIT LAMAS BORRAZ (SF) - TEAM FLOWERS3:08:18
  • 3 - ANA BELEN BALAGUE CASTELLS (SF) - UEC TORTOSA3:16:41
  • 4 - SANDRA BURGUES LLAO (SF) - TRAIL ROQUETES3:18:48
  • 5 - NURIA CASTELLNOU BRULL (SF) - CLUB ESPORTIU LA CALA3:46:02
  • 6 - ESTHER BLASCO SUGRAÑES (SF) - C.E. TRAIL TARRACO3:48:02
  • 7 - NURIA PALLARES FLOS (SF) - TRAIL ROQUETES4:08:54
  • 8 - GENI BATISTE BELTRAN (SF) - A.E. ALCANAR4:16:28
  • 9 - MONTSE PONS LOSCOS (SF) - ATE COLL DE L'ALBA4:17:45
  • 10 - DIANA GARCIA SOGORB (SF) - UEC TORTOSA4:17:56
  • 11 - NATI CURTO GUERRER0 (MF) - UEC TORTOSA4:27:15
  • 12 - ROSA REVERTER SANCHO (VF) - A.E. ALCANAR4:49:55
  • 13 - MONTSE DEL AGUILA DE TORRES (MF) - UEC TORTOSA5:17:15

Classificació general homes

  • 1 - OSCAR CASAL MIR (SM) - INDEPENDENT2:21:02
  • 2 - HOUSSAIN ABAGHAD (S23M) - UEC TORTOSA2:24:37
  • 3 - RAMON CURTO GEIRA (SM) - TRAIL CER LA SENIA2:32:39
  • 4 - JUANMA OVIEDO GUTIERREZ (SM) - DESAKATO TIM2:34:39
  • 5 - BERNAT GIL I VENTURA (SM) - VERTICRUNNERS2:35:25
  • 6 - LUIS ANGEL FOZ MOLINS (SM) - ORINOCO ALCAÑIZ2:38:29
  • 7 - ORIOL CODINA CARULLA (SM) - AEE CORDADA2:38:44
  • 8 - XAVI QUERAL FORCADELL (SM) - TEAM FLOWERS2:40:20
  • 9 - JORDI CHERTO MULET (SM) - A.E. CARA NORD2:40:56
  • 10 - VICTOR PANISELLO SABATE (SM) - DESAKATO TIM2:41:13
  • 11 - XAVI GINE CID (SM) - TRAIL ROQUETES2:43:08
  • 12 - MANEL TOMAS ANDREU (SM) - TRAIL CER LA SENIA2:44:40
  • 13 - JOEL GARCIA VIÑAS (SM) - TRAIL CER LA SENIA2:44:43
  • 14 - ROGER REGUANT SEGARRA (SM) - TEAM FLOWERS2:45:27
  • 15 - EDUARD BORDERA QUINTANA (SM) - EXTREM TEAM TIVISSA2:47:34
  • 16 - DOMENEC NIELLA PITARCH (SM) - A.E. CARA NORD2:49:19
  • 17 - XAVIER PRERA MENERO (SM) - A.E. CARA NORD2:51:18
  • 18 - MARTI SORIANO LOPEZ (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:52:02
  • 19 - ANGEL MARTIN CUELLO (SM) - A.E. CARA NORD2:52:26
  • 20 - JUAN GARCIA LOPEZ (SM) - C.E. LA FORADADA2:52:39
  • 21 - EMILIO VALLS FERNANDEZ (SM) - A.E. ALCANAR2:52:41
  • 22 - ALFONSO LOPEZ SANCHO (SM) - CLUB DE MONTAÑA LA CORDADA2:56:55
  • 23 - JOAN SANCHO SANCHO (SM) - A.E. ALCANAR2:57:13
  • 24 - ALBERT PITART ABELLA (SM) - TRIATE2:57:25
  • 25 - JAN MARTIN GARCIA (VM) - C.E. LA FORADADA2:57:43
  • 26 - JOSEP MARIA GARCIA LOPEZ (SM) - C.E. LA FORADADA2:58:44
  • 27 - ANGEL ACCENSI ANDREU (VM) - ATE COLL DE L'ALBA3:00:16
  • 28 - MARTI DELHOM OTALORA (SM) - TRAIL CER LA SENIA3:00:32
  • 29 - GREGORIO BAREA SILVA (SM) - INDEPENDENT3:00:57
  • 30 - JORDI FERRAS ALTES (SM) - INDEPENDENT3:01:56
  • 31 - JOAQUIM CUCALA FERRERES (SM) - TRAIL ROQUETES3:02:03
  • 32 - NARCIS QUEROL HERRERO (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:02:22
  • 33 - JOSEP BENAIGES MARGALEF (SM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ3:04:16
  • 34 - ALBERT SALES I LLOP (VM) - CEM LA CAMETA COIXA3:04:30
  • 35 - MARC BRESCOLI BADIA (SM) - ATE COLL DE L'ALBA3:04:33
  • 36 - FERRAN ENA CABALLE (SM) - UEC TORTOSA3:04:42
  • 37 - JOAN OBIOL FIBLA (JM) - A.E. ALCANAR3:05:13
  • 38 - ANTONIO MESTRE MESEGUER (MM) - TRAIL CER LA SENIA3:05:17
  • 39 - JOAN JOSEP PANISELLO SABATE (VM) - A.E. ALCANAR3:05:36
  • 40 - FERNANDO BESER GASCÓN (VM) - A.D.MAESTRAZGO3:06:22
  • 41 - LLORENÇ SABATE JULIAN (SM) - A.E. CARA NORD3:06:36
  • 42 - JORDI BONAVILA CUGAT (SM) - TRAIL ROQUETES3:06:53
  • 43 - JOSE LUIS CASADO BENET (VM) - ATE COLL DE L'ALBA3:07:16
  • 44 - DANI CLIMENT PEREZ (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:08:23
  • 45 - CARLOS ORIOL PARDO (SM) - A.E. LA PICOSSA3:10:07
  • 46 - SERGIO BELLES CABALLER (SM) - AULA DE NATURA VINAROS3:12:01
  • 47 - GUILLERMO CAMARERO LOPEZ (SM) - INDEPENDENT3:12:09
  • 48 - JORDI ROFES ROFES (SM) - CLUB EXCTA. PRIORAT3:12:25
  • 49 - ROGER TORRES MURATET (SM) - RUNNING HOOLIGAN3:14:52
  • 50 - IVAN PONS CAPILLA (SM) - C.E. LA FORADADA3:14:55
  • 51 - AGUSTI NAVARRO VEGA (SM) - LO CORRIOL - C.E. LA FORADADA3:14:56
  • 52 - JOAN LLUIS SANZ PIÑOL (SM) - UEC TORTOSA3:15:08
  • 53 - MARTI ESPAÑOL OLIVA (SM) - INDEPENDENT3:15:31
  • 54 - IZAN BENAIGES BROS (S23M) - CEM LA CAMETA COIXA3:16:37
  • 55 - DIDAC GONZALEZ PUJOL (SM) - CEM LA CAMETA COIXA3:16:38
  • 56 - MARC FIBLA GADES (SM) - INDEPENDENT3:16:40
  • 57 - JORDI VIDAL PUCHAL (SM) - AULA DE NATURA VINAROS3:17:15
  • 58 - RAMON PIÑOL CID (SM) - ATE COLL DE L'ALBA3:17:51
  • 59 - JOSE FERNANDEZ GARCIA (SM) - GR7ESUS3:18:29
  • 60 - SERGI MATAMOROS BORT (JM) - A.E. ALCANAR - LO CORRIOL3:19:12
  • 61 - ANGEL ARASA PELLISA (VM) - ATE COLL DE L'ALBA3:20:06
  • 62 - ALBERT ESTELLER REVERTER (SM) - A.E. ALCANAR3:20:06
  • 63 - GERARD ROCAMORA CHAPARRO (SM) - A.E. CARA NORD3:20:19
  • 64 - ORIOL CARREÑO AMOROS (SM) - CLUB EXCTA. PRIORAT3:20:25
  • 65 - DAVID DURAN CASANOVA (SM) - UEC TORTOSA3:21:02
  • 66 - RAMON BEL QUERALT (SM) - A.E. ALCANAR3:22:32
  • 67 - MANEL REVERTE MOYA (SM) - C.E. LA FORADADA3:23:07
  • 68 - NARCIS FRANCH PIÑOL (VM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ3:24:06
  • 69 - GUILLEM PUJOL TOMAS (JM) - CEU SUDACTIU3:24:08
  • 70 - JOSE RAMON SALVADOR SANCHO (MM) - A.E. ALCANAR3:24:10
  • 71 - IVAN SEBASTIAN FEBRER FERRERES (SM) - INDEPENDENT3:25:21
  • 72 - FREDERIC FILLAT BAS (MM) - CLUB EXCURSIONISTA DE GRACIA3:26:49
  • 73 - CARLOS FORCADA MORESO (SM) - UEC TORTOSA3:27:18
  • 74 - JOSE LUIS MORA MARTINEZ (VM) - UEC TORTOSA3:27:52
  • 75 - XAVI SUBIRATS AGUILO (SM) - ATE COLL DE L'ALBA3:27:56
  • 76 - DAVID ESCUDERO COBO (VM) - INDEPENDENT3:30:42
  • 77 - JAVI PINENT ROMERO (SM) - UEC TORTOSA3:31:09
  • 78 - ALEX CARRILLO (VM) - CLUB TRIATLO VALLIRANA3:31:52
  • 79 - HECTOR MARGALEF CASADO (SM) - INDEPENDENT3:31:57
  • 80 - JOSEP CURTO ALTADILL (SM) - TRAIL ROQUETES3:32:49
  • 81 - SERGI PLA ALONSO (SM) - INDEPENDENT3:32:54
  • 82 - BERNAT MARTINEZ FIGUEROLA (MM) - ASS. ESP. EKKE3:33:10
  • 83 - RAMON TORRENT BELTRAN (SM) - CEU SUDACTIU3:33:28
  • 84 - ALBERT CURTO SALVADO (VM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ3:34:07
  • 85 - SERGI GRAÑANA I FONOLLOSA (SM) - TRAIL CER LA SENIA3:35:45
  • 86 - ENRIC ARENAS GARCIA (SM) - INDEPENDENT3:37:54
  • 87 - QUIM VILA GUIMERA (SM) - TRAIL CER LA SENIA3:38:10
  • 88 - IVAN LAZARO CORTES (SM) - TRAIL CER LA SENIA3:38:11
  • 89 - ANTONIO SORIANO LOPEZ (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:41:39
  • 90 - ELOI PEREZ MARTI (SM) - ATE COLL DE L'ALBA3:41:41
  • 91 - VICENÇ BRULL DIVORRA (VM) - CLUB EXCTA. PRIORAT3:41:52
  • 92 - ALEX SERRA BERTOMEU (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:42:14
  • 93 - ALBERT ALBESA RUBIO (SM) - TRIATE3:42:39
  • 94 - PACO LLEIXA PANISELLO (SM) - GR7ESUS3:42:57
  • 95 - QUIM MARTINEZ CASTELLVI (SM) - INDEPENDENT3:45:20
  • 96 - IVAN PUJOL ADELL (SM) - INDEPENDENT3:45:20
  • 97 - ALBERT FORCADELL MULET (VM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:45:44
  • 98 - ADOLF AGUILO BORT (SM) - A.E. ALCANAR3:46:03
  • 99 - JORDI NAVARRO VALLDEPEREZ (SM) - TRAIL ROQUETES3:46:18
  • 100 - ALFONSO SANCHO RALDA (SM) - TRAIL ROQUETES3:46:19
  • 101 - GERARD ESPUNY MESTRE (SM) - UEC TORTOSA3:46:36
  • 102 - PACO MURALL TALLADA (MM) - UEC TORTOSA3:47:51
  • 103 - JOSE RODRIGUEZ ARENAS (VM) - MADTEAM3:48:28
  • 104 - ANDREU BENAIGES CREVILLENT (SM) - CEM LA CAMETA COIXA3:50:31
  • 105 - NARCIS BORRELL MONNE (S23M) - CEM LA CAMETA COIXA3:50:31
  • 106 - DIDAC ROYO REVERTER (SM) - A.E. ALCANAR3:55:02
  • 107 - DANI QUERALT ROIG (SM) - CEU SUDACTIU3:56:33
  • 108 - JOSEP FABREGAT SOLE (SM) - CEM LA CAMETA COIXA3:57:26
  • 109 - IVAN MAURI MAURI (SM) - TRAIL ROQUETES3:58:06
  • 110 - JAUME ADELL FERRE (JM) - TRAIL CER LA SENIA3:58:26
  • 111 - JORDI MARTIN TORO (VM) - INDEPENDENT3:58:28
  • 112 - ANGEL CALLAU MAURI (SM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ4:02:20
  • 113 - ARMAND PI COLL (VM) - CLUB EXCTA. PRIORAT4:06:08
  • 114 - JUAN RAMON PEREZ MESTRE (MM) - ATE COLL DE L'ALBA4:06:16
  • 115 - RICARDO ROIG AGUILO (SM) - TRAIL ROQUETES4:08:54
  • 116 - JOSEP M. INSAUSTI SOLE (MM) - ASSOC. EXC. LA PICOSSA MORA D'EBRE4:13:30
  • 117 - FERRAN ARASA CID (SM) - UEC TORTOSA4:13:43
  • 118 - SERGI CHAVARRIA GINE (SM) - UEC TORTOSA4:15:12
  • 119 - JOSEP MARIA BRULL FARNOS (MM) - INDEPENDENT4:17:28
  • 120 - MARC LLEIXA SANCHO (JM) - C.E. XERTA4:18:57
  • 121 - JORDI PEREZ FUSTE (SM) - C.E. XERTA4:24:34
  • 122 - ROBERT GIMENEZ PONS (MM) - C.E. XERTA4:24:35
  • 123 - MARC TORRADO CASTELLO (SM) - ATE COLL DE L'ALBA4:24:36
  • 124 - ALBERT GINE CASAS (SM) - CEM LA CAMETA COIXA4:27:32
  • 125 - QUIM LLAVORE FULLAT (SM) - INDEPENDENT4:37:11
  • 126 - JOAN MITJAVILA ABELLA (MM) - TRAIL CER LA SENIA4:47:05
  • 127 - JAVIER TORRENT BELTRAN (SM) - CEU SUDACTIU4:47:21
  • 128 - JOSEP TORRENT BELTRAN (SM) - CEU SUDACTIU4:47:28
  • 129 - GERARD CASADO ARTIGUES (JM) - CEM LA CAMETA COIXA4:49:43
  • 130 - JORDI LORENZ SECALL (SM) - INDEPENDENT5:10:44