5a LA CAMETA COIXA

Classificació general dones

  • 1 - EVA MARIA MOREDA (SF) - INDEPENDENT2:14:07
  • 2 - ALBA XANDRI SUETS (SF) - INDEPENDENT2:28:19
  • 3 - JUDIT LAMAS BORRAZ (SF) - ATE COLL DE L'ALBA2:29:59
  • 4 - MONICA OLIVAN DE LA IGLESIA (SF) - ATE COLL DE L'ALBA2:38:20
  • 5 - ANA BELEN BALAGUE CASTELLS (SF) - UEC TORTOSA2:38:22
  • 6 - SANDRA BURGUES LLAO (SF) - TRAIL ROQUETES2:43:13
  • 7 - ELISABET GORDON RODRIGUEZ (SF) - INDEPENDENT2:44:08
  • 8 - ANA TORTOSA MOLINA (SF) - CD MISJUEVES2:46:59
  • 9 - LAURA SANVISENS CABRE (SF) - VIRGINIA BAY2:49:33
  • 10 - VANESA LOPEZ CERVELLERA (SF) - PEÑA PARRIBA2:53:17
  • 11 - ESTHER BLASCO SUGRAÑES (SF) - C.E. TRAIL TARRACO2:54:47
  • 12 - MIREIA GARCIA ALCALA (SF) - CEM PAPIOL2:55:34
  • 13 - ANA ORTEGA JIMENEZ (SF) - RUNNERSWORLD TARAGONA3:05:10
  • 14 - PILAR FIESTAS IGLESIA (VF) - BASF3:06:24
  • 15 - NURIA PALLARES FLOS (SF) - TRAIL ROQUETES3:09:29
  • 16 - DELI VILELLA NEBOT (SF) - OBRINT TRAÇA3:10:02
  • 17 - DIANA GARCIA SOGORB (SF) - UEC TORTOSA3:12:28
  • 18 - HELENA OLSSON (SF) - RUNNERSWORLD BARCELONA3:12:31
  • 19 - JULIA RIUS LLETI (SF) - INDEPENDENT3:13:40
  • 20 - MARGA ESTORACH FATSINI (SF) - UEC TORTOSA3:14:13
  • 21 - MONICA ADELL MORENO (SF) - INDEPENDENT3:15:44
  • 22 - EVA CRISTINA LLOBAT GRACIA (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:15:47
  • 23 - CRISTNA CASTELLO BATALLA (SF) - OBRINT TRAÇA3:18:24
  • 24 - EVA MARIA LLOPIS PONS (SF) - TRAIL ROQUETES3:19:33
  • 25 - Mª PILAR RIOS TRIGUERO (VF) - CLUB EXCTA. UECANOIA3:21:01
  • 26 - VALLE ARANDA RODRIGUEZ (SF) - INDEPENDENT3:32:32
  • 27 - LUPE GAS BLASCO (SF) - UEC TORTOSA3:35:22
  • 28 - ROSA FABREGAT PLA (SF) - UEC TORTOSA3:35:24
  • 29 - JOSEPA VALLS BORRELL (SF) - UEC TORTOSA3:39:25
  • 30 - ROSA REVERTER SANCHO (VF) - A.E. ALCANAR3:39:50
  • 31 - MONICA FANECA MURIA (SF) - UEC TORTOSA3:45:38
  • 32 - MONTSE DEL AGUILA DE TORRES (MF) - UEC TORTOSA3:49:37
  • 33 - VERONICA DEL AGUILA VERGE (SF) - ATE COLL DE L'ALBA3:59:44

Classificació general homes

  • 1 - JOSE LOZANO GARCIA (SM) - INDEPENDENT1:46:37
  • 2 - JOSEP VIÑAS SOLER (SM) - INDEPENDENT1:47:22
  • 3 - DANI TRISTANY CARA (SM) - ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA1:49:12
  • 4 - JAUME FOLGUERA ROBERT (SM) - SPIRIDON TEAM1:52:47
  • 5 - JOSEP Mª PIJUAN PARDELL (SM) - BORGES TRAIL1:54:21
  • 6 - HOUSSAIN ABAGHAD (S23M) - UEC TORTOSA1:54:24
  • 7 - XAVIER SAHUQUILLO FALCO (VM) - CEM LA CAMETA COIXA1:54:46
  • 8 - RAMON CURTO GEIRA (SM) - TRAIL CER LA SENIA1:55:20
  • 9 - JUAN JOSE OLIVA SIMO (SM) - A.E. ALCANAR1:58:12
  • 10 - JOAN NAVARRO MORENO (SM) - INDEPENDENT1:59:31
  • 11 - MARC TRASERRA PUJOL (JM) - ASS. ESP. DIEDRE2:01:39
  • 12 - JOEL ADAN MIARNAU (SM) - C.C.E. ALMATRET2:01:46
  • 13 - PERE RULLAN ESTARELLES (SM) - INDEPENDENT2:03:11
  • 14 - JOEL GARCIA VIÑAS (SM) - TRAIL CER LA SENIA2:03:51
  • 15 - VICTOR TUDELA (MM) - INDEPENDENT2:04:27
  • 16 - ROGER MARGALEF I CORTIADA (SM) - ASSOC. EXC. LA PICOSSA MORA D'EBRE2:04:49
  • 17 - JUANMA OVIEDO GUTIERREZ (SM) - DESAKATO TIM2:04:58
  • 18 - FRANCESC SOLER ESCAMEZ (VM) - INDEPENDENT2:05:44
  • 19 - ADRIA TOMAS PERELLO (SM) - EXTREM TEAM TIVISSA2:06:06
  • 20 - TONI ARBONES ESCODA (VM) - C.E.CORNUDELLA2:06:20
  • 21 - VICTOR PANISELLO SABATE (SM) - DESAKATO TIM2:08:27
  • 22 - JONATAN CUESTA SANTAMARIA (SM) - TRAIL CER LA SENIA2:09:14
  • 23 - VICENT GARCIA ARGENTO (SM) - CLUB ESPORTIU LA CALA2:09:15
  • 24 - MARC BALAÑA PRATS (SM) - BORGES TRAIL2:09:22
  • 25 - FRANCISCO RUIZ RODRIGUEZ (SM) - C.E. WHERE IS THE LIMIT?2:10:14
  • 26 - JAUME FANALS NAVARRO (SM) - INDEPENDENT2:10:44
  • 27 - JORDI CHERTO MULET (SM) - A.E. CARA NORD2:11:27
  • 28 - RAMON GUART GARCIA (SM) - AEC TERRA DE FANG2:12:51
  • 29 - JOAN SANCHO SANCHO (SM) - A.E. ALCANAR2:13:07
  • 30 - XAVIER ESPELTA BARCELO (SM) - C.E. SERRES DEL MESTRAL2:13:41
  • 31 - RICARD FALCO BERTOMEU (SM) - INDEPENDENT2:14:04
  • 32 - ERIK RUIZ PEREZ (S23M) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:14:13
  • 33 - DAVID VILLALBA MARTIN (VM) - KILOMETROCERO-CASPE2:15:30
  • 34 - RAUL SAGUE MARTINEZ (VM) - ORINOCO ALCAÑIZ2:16:14
  • 35 - JUAN CARLOS ONDIVIELA MAISANAVA (VM) - SARRIOS ZGZ2:16:29
  • 36 - BIEL SECALL ROCA (VM) - BORGES TRAIL2:16:53
  • 37 - CESAR OTERO VIÑALS (SM) - CLUB EXCURSIONISTA LA CANONJA2:17:13
  • 38 - FERRAN ENA CABALLE (SM) - UEC TORTOSA2:17:34
  • 39 - POL DURAN TORRES (SM) - AMFIBIS X-TREM2:18:49
  • 40 - OCTAVI FOSSAS BATLLE (SM) - BORGES TRAIL2:19:28
  • 41 - ANGEL ACCENSI ANDREU (VM) - ATE COLL DE L'ALBA2:19:58
  • 42 - ALBERT MOYA MATALLANA (SM) - MORA RUNNERS2:20:18
  • 43 - ROGER BLADE MONTAGUT (SM) - RMC GINESTAR2:20:25
  • 44 - ALBERT SALES I LLOP (VM) - CEM LA CAMETA COIXA2:20:46
  • 45 - CARLOS ORIOL PARDO (SM) - A.E. LA PICOSSA2:20:50
  • 46 - JORDI ADAN MIARNAU (SM) - C.C.E. ALMATRET2:20:53
  • 47 - JOSE URZANQUI USON (SM) - ST CASABLANCA2:20:54
  • 48 - MILLAN HERNANDEZ BONAGA (SM) - ZANCADAS ANDORRA2:20:56
  • 49 - ORIOL MASIP HERNANDEZ (SM) - ASSOC. EXC. LA PICOSSA MORA D'EBRE2:22:13
  • 50 - FLORIA MARTINEZ TORRES (SM) - INDEPENDENT2:22:28
  • 51 - LLUC BARBERA ARASA (SM) - TRAIL MASDENVERGE2:23:19
  • 52 - GERARD MARINE VALLES (S23M) - C.C.E. ALMATRET2:23:41
  • 53 - JOAN OBIOL FIBLA (JM) - A.E. ALCANAR2:23:48
  • 54 - JAN MARTIN GARCIA (VM) - C.E. LA FORADADA2:23:50
  • 55 - MANUEL OMAÑA ESPINOSA (SM) - INDEPENDENT2:23:56
  • 56 - SANTI FUSTER ALTADILL (SM) - CEM LA CAMETA COIXA2:24:33
  • 57 - JOSE LUIS MORA MARTINEZ (VM) - UEC TORTOSA2:24:36
  • 58 - JUAN IGNACIO GOMEZ TORO (SM) - INDEPENDENT2:24:38
  • 59 - MARIO GALINDO RIOL (SM) - MATARRAÑA PORTS2:24:44
  • 60 - SISCO BALADA SABATE (SM) - INDEPENDENT2:27:11
  • 61 - IVAN LLEIXA GUARRO (SM) - ROCA MILOCA EXCURSIONISTA2:28:01
  • 62 - XAVIER SOLE FABREGAT (SM) - OBRINT TRAÇA2:28:03
  • 63 - JOAN CARLES COMAS SANCHEZ (SM) - AMFIBIS X-TREM2:28:07
  • 64 - JOAN FREIXA MARCELO (SM) - ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA2:28:22
  • 65 - DANI CARBO FERRAS (SM) - INDEPENDENT2:28:40
  • 66 - ROGER TORRES MURATET (SM) - RUNNING HOOLIGAN2:28:42
  • 67 - LLORENÇ SABATE JULIAN (SM) - A.E. CARA NORD2:28:44
  • 68 - GREGORIO BAREA SILVA (SM) - INDEPENDENT2:28:45
  • 69 - DOMINGO VIDAL SORIANO (SM) - CEU SUDACTIU2:28:55
  • 70 - JAVIER GOMEZ ESPINOSA (SM) - CLUB KOLECTIVO VERTIKAL2:28:58
  • 71 - ABEL PERALTA GUILLEN (SM) - INDEPENDENT2:29:03
  • 72 - JOSE LUIS CASADO BENET (VM) - INDEPENDENT2:29:13
  • 73 - PAU FERRE JUST (SM) - CLUB EXCTA. PRIORAT2:29:25
  • 74 - ENRIC GIL ESTELLER (JM) - UEC TORTOSA2:29:28
  • 75 - TONI BORT EXPOSITO (SM) - INDEPENDENT2:29:29
  • 76 - PACO ROMERO BELTRAN (VM) - ATE COLL DE L'ALBA2:29:30
  • 77 - VICTORIANO ARAZO GASCON (MM) - SARRIOS ZGZ2:29:38
  • 78 - ROBERT ALBESA AGUILO (SM) - ASSOC. EXC. LA PICOSSA MORA D'EBRE2:29:40
  • 79 - FERNANDO BESER GASCÓN (VM) - A.D.MAESTRAZGO2:29:45
  • 80 - JOSE MANUEL TARAZAGA TERUEL (VM) - UEC TORTOSA2:29:49
  • 81 - SERGIO BELLES CABALLER (SM) - AULA DE NATURA VINAROS2:29:51
  • 82 - PERE LLINARES I LLORCA (SM) - CLUB EXCTA. PRIORAT2:30:42
  • 83 - RICARD PRADES MARTINEZ (SM) - INDEPENDENT2:31:08
  • 84 - JOAN ARASA PLA (SM) - TRAIL CER LA SENIA2:31:10
  • 85 - ALBERT MESTRE QUEROL (SM) - TRAIL CER LA SENIA2:31:11
  • 86 - CARLOS ESTOPA RIBALTA (SM) - C.C.E. ALMATRET2:31:14
  • 87 - NARCIS QUEROL HERRERO (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:31:20
  • 88 - ALBERT ESTELLER REVERTER (SM) - A.E. ALCANAR2:31:21
  • 89 - FRANCESC SOLA (SM) - INDEPENDENT2:31:46
  • 90 - JORDI ROFES ROFES (SM) - CLUB EXCTA. PRIORAT2:32:18
  • 91 - ANGEL NIÑEROLA QUEROL (SM) - TRAIL CER LA SENIA2:32:21
  • 92 - RAMON BEL QUERALT (SM) - A.E. ALCANAR2:32:27
  • 93 - AMADOR MARTINEZ ANDUJAR (MM) - CLUB EXCTA. UECANOIA2:33:09
  • 94 - QUIQUE FABREGAT ARBO (VM) - DESAKATO TIM2:33:12
  • 95 - TONI SUÑER RULLAN (VM) - INDEPENDENT2:33:45
  • 96 - JOAN ROIG PALAU (SM) - JAÇ-MOIX CORREDORS2:33:49
  • 97 - IZAN BENAIGES BROS (S23M) - CEM LA CAMETA COIXA2:33:51
  • 98 - MARTI ESPAÑOL OLIVA (SM) - INDEPENDENT2:34:05
  • 99 - MATEU POU WITTY (VM) - UEC TORTOSA2:34:31
  • 100 - NEFTALI MANRIQUE JORDAN (SM) - C:M:ZALAGARDA2:34:39
  • 101 - ALFONSO SANCHO RALDA (SM) - TRAIL ROQUETES2:34:42
  • 102 - ALBERT GIRON LLESERA (SM) - OBRINT TRAÇA2:35:35
  • 103 - DAVID ORPINELL SUGRAÑES (SM) - INDEPENDENT2:35:36
  • 104 - DAVID DURAN CASANOVA (SM) - UEC TORTOSA2:35:38
  • 105 - XAVI CRESPI RIBERA (VM) - INDEPENDENT2:36:03
  • 106 - ANGEL ARASA PELLISA (VM) - ATE COLL DE L'ALBA2:36:13
  • 107 - JAUME DOMENECH VALLESPI (SM) - AMFIBIS X-TREM2:36:14
  • 108 - RAFA ESTERUELAS VIÑALS (VM) - TRAGAMILLAS2:36:16
  • 109 - ANTONIO BUQUERAS PAMIES (VM) - OBRINT TRAÇA2:36:41
  • 110 - JOSEP MARIA OLESA VALLESPI (VM) - EXTREM TEAM TIVISSA2:36:44
  • 111 - JAVI PINENT ROMERO (SM) - UEC TORTOSA2:36:52
  • 112 - XAVIER AGULLO GIL (VM) - FONDISTES PENEDES2:37:04
  • 113 - ORIOL CARREÑO AMOROS (SM) - CLUB EXCTA. PRIORAT2:37:26
  • 114 - GONZALO GOMEZ DIAZ (VM) - EXTREM TEAM TIVISSA2:37:52
  • 115 - XAVIER AGUILO FIGUERAS (VM) - OBRINT TRAÇA2:38:01
  • 116 - PACO MIES VIDAL (MM) - TRAIL CER LA SENIA2:38:15
  • 117 - GERARD ROCAMORA CHAPARRO (SM) - A.E. CARA NORD2:38:17
  • 118 - DIDAC ROYO REVERTER (SM) - INDEPENDENT2:39:18
  • 119 - SERGI MATAMOROS BORT (JM) - A.E. ALCANAR2:39:31
  • 120 - JOSE FERNANDEZ GARCIA (SM) - GR7ESUS2:39:33
  • 121 - XAVI GILABERT VALLDEPEREZ (VM) - UEC TORTOSA2:39:48
  • 122 - NICOLAE CARABA (SM) - INDEPENDENT2:40:25
  • 123 - JOSE RAMON SALVADOR SANCHO (MM) - A.E. ALCANAR2:40:44
  • 124 - ANGEL ANDRES CASTELLANO (SM) - TRAIL MASDENVERGE2:40:50
  • 125 - PEPE VALERO PEIRO (VM) - INDEPENDENT2:41:02
  • 126 - HECTOR MARGALEF CASADO (SM) - INDEPENDENT2:41:15
  • 127 - ANDREU BENAIGES CREVILLENT (SM) - CEM LA CAMETA COIXA2:42:06
  • 128 - JACOB PAPASEIT SANCHEZ (SM) - INDEPENDENT2:42:08
  • 129 - CARLOS CIRIA BLASCO (SM) - PEÑA GUARA2:42:16
  • 130 - JOAN CARLES BALAGUE CASTELLS (VM) - UEC TORTOSA2:42:51
  • 131 - KARIM CHOUAIB (SM) - C.E. XERTA2:42:52
  • 132 - JOAN PERALES PULIDO (VM) - UEC TORTOSA2:42:53
  • 133 - XAVI SUBIRATS AGUILO (SM) - ATE COLL DE L'ALBA2:42:55
  • 134 - PAU GIMENO BALLESTER (SM) - TRAIL CER LA SENIA2:43:41
  • 135 - CARLOS SENYE ENSEÑAT (SM) - TREMP-RUNNERS2:44:06
  • 136 - JAVIER SANCHEZ NAVARRO (SM) - TRAIL CER LA SENIA2:44:18
  • 137 - JOSE LUIS ASPACHS MORRALLA (SM) - A.E. ALCANAR2:44:19
  • 138 - KIKO GARCIA GRAU (SM) - UEC TORTOSA2:44:32
  • 139 - JAUME ROFES MATEU (SM) - INDEPENDENT2:44:36
  • 140 - JORDI MARTI RIPOLL (SM) - EXTREM TEAM TIVISSA2:44:50
  • 141 - ORIOL NUÑEZ OLLE (VM) - CLUB ESPORTIU LA CALA2:44:53
  • 142 - FRANCISCO JAVIER MUÑOZ BARRANCOS (SM) - INDEPENDENT2:45:04
  • 143 - JOSEP MARIA ORPINELL SUGRAÑES (VM) - INDEPENDENT2:45:24
  • 144 - GERARD VALLVERDU MERCADE (SM) - INDEPENDENT2:45:32
  • 145 - CARLOS MARCO FERRE (SM) - INDEPENDENT2:46:04
  • 146 - LLUIS SOLA CARANDELL (VM) - ATLETES D'ALTAFULLA2:46:16
  • 147 - JOSE ANTONIO ESTEBAN ORDUNA (VM) - INDEPENDENT2:46:20
  • 148 - JORDI TORRENS SERRA (VM) - DESAKATO TIM2:46:23
  • 149 - QUIM VILA GUIMERA (SM) - TRAIL CER LA SENIA2:46:28
  • 150 - PAU QUINTANA AUSIO (SM) - AMFIBIS X-TREM2:46:34
  • 151 - JOSEP MARIA BATALLA JUBANY (MM) - AAEET GRUP ATLETIC2:46:42
  • 152 - ALBERT CURTO SALVADO (VM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ2:47:22
  • 153 - JOSEP FERRE HUGUET (SM) - CLUB EXCTA. PRIORAT2:47:57
  • 154 - DIEGO GOMEZ BAJO (SM) - EXTREM TEAM TIVISSA2:48:03
  • 155 - JUAN RAMON COLOME MONLLAO (SM) - GR7ESUS2:48:25
  • 156 - DAVID RODRIGUEZ ROBLES (SM) - CLUB EXCTA. ARITJOL2:48:28
  • 157 - CARLOS FORCADA MORESO (SM) - UEC TORTOSA2:48:35
  • 158 - PERE BORRELL FORTUNY (SM) - CLUB EXCTA. ARITJOL2:48:59
  • 159 - ALBERT BLANCH CAMPOS (SM) - PENYA CICLISTA RIBERA D'EBRE2:49:34
  • 160 - BENJAMI QUIROGA ARBONES (SM) - C.C.E. ALMATRET2:49:49
  • 161 - ELOI PEREZ MARTI (SM) - ATE COLL DE L'ALBA2:50:12
  • 162 - FERRAN ARASA CID (SM) - UEC TORTOSA2:50:15
  • 163 - ENRIC ARENAS GARCIA (SM) - INDEPENDENT2:50:44
  • 164 - ALBERT MASCARELL SAEZ (VM) - TRAIL CER LA SENIA2:52:12
  • 165 - VICENÇ BRULL DIVORRA (VM) - CLUB EXCTA. PRIORAT2:52:14
  • 166 - ANGEL CALLAU MAURI (SM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ2:52:26
  • 167 - REVERTE VIDAL JUAN DIEGO (VM) - DESAKATO TIM2:52:44
  • 168 - JORDI OLIVER TORTA (SM) - DESAKATO TIM2:52:46
  • 169 - JOAN JOSEP QUERAL GALLEN (VM) - DESAKATO TIM2:52:48
  • 170 - JOSE MARIA GINER VILLANOVA (SM) - CLUB KOLECTIVO VERTIKAL2:52:50
  • 171 - JOSEP CURTO ALTADILL (SM) - TRAIL ROQUETES2:52:54
  • 172 - JORDI BONAVILA CUGAT (SM) - TRAIL ROQUETES2:52:56
  • 173 - BERNABE HIERRO FONTCUBERTA (SM) - TRAIL ROQUETES2:52:57
  • 174 - IVAN GARCIA MAIGI (SM) - TRAIL ROQUETES2:52:59
  • 175 - FRANCESC MIQUEL VAQUER ALCOVERRO (VM) - TRAIL ROQUETES2:53:01
  • 176 - GERARD PROUS (SM) - INDEPENDENT2:53:03
  • 177 - CARLOS FALCO MAYOR (MM) - C.E. XERTA2:54:10
  • 178 - ARMAND PI COLL (VM) - CLUB EXCTA. PRIORAT2:54:38
  • 179 - NARCIS BORRELL MONNE (S23M) - CEM LA CAMETA COIXA2:54:49
  • 180 - OSCAR PEDROL PASCUAL (JM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:54:51
  • 181 - DANI CLIMENT PEREZ (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:54:55
  • 182 - TONI BAYERRI GENDRE (SM) - UEC TORTOSA2:54:57
  • 183 - GERARD PEREZ BOYER (SM) - INDEPENDENT2:55:02
  • 184 - JORGE PERALTA GUILLEN (SM) - ALCORISA FONDISTAS2:55:36
  • 185 - RAMON FERRER CASASNOVAS (MM) - PEÑA GUARA2:56:53
  • 186 - JOAN TOMAS ARASA PELLISA (VM) - UEC TORTOSA2:57:04
  • 187 - FRANCESC PUJOL MESTRES (SM) - L´ESQUADRA CLUB2:57:07
  • 188 - LEANDRE MARTINEZ (SM) - CLUB ESPORTIU L'ESQUADRA2:57:11
  • 189 - RICARDO ROIG AGUILO (SM) - TRAIL ROQUETES2:57:30
  • 190 - POL BLADE COSTA (S23M) - INDEPENDENT2:57:36
  • 191 - XAVIER URGELL FERRE (SM) - INDEPENDENT2:57:47
  • 192 - ELOI GALINDO FIGUERAS (SM) - A.E. LA PICOSSA2:58:03
  • 193 - FRANCISCO DE ASIS VICENTE BOIX (SM) - CD MISJUEVES2:59:38
  • 194 - JORDI MARTINEZ GIMENEZ (SM) - DONA SANG2:59:40
  • 195 - ALBERT ROIG CANELA (SM) - CLUB BICICLETA RIUDECOLS2:59:47
  • 196 - ALBERT FORCADELL MULET (VM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:00:17
  • 197 - XAVI SUBIRATS MARRO (VM) - CLUB NATACIO TORTOSA3:00:19
  • 198 - OSCAR LUIS ANENTO CLAVERO (SM) - TRAGAMILLAS3:00:24
  • 199 - ARSENIO CLEMENTE THOMSON (SM) - TRAGAMILLAS3:00:25
  • 200 - MOISES CLAVER RECIO (SM) - INDEPENDENT3:01:01
  • 201 - MIGUEL ANGEL PORCAR MONFORTE (SM) - INDEPENDENT3:01:28
  • 202 - FREDERIC ESCOSA BERNAL (SM) - TRAIL ROQUETES3:02:18
  • 203 - FERRAN PLA PERONA (SM) - TRAIL CER LA SENIA3:02:30
  • 204 - GUILLERMO CAMARERO LOPEZ (SM) - INDEPENDENT3:02:32
  • 205 - VICTOR MURIA BADIA (SM) - AMFIBIS X-TREM3:02:37
  • 206 - DAVID GONZALEZ VENDRELL (VM) - INDEPENDENT3:03:46
  • 207 - JORDI DEU PRATS (VM) - INDEPENDENT3:04:12
  • 208 - JORDI CERDA SANCHEZ (SM) - TRAIL ROQUETES3:05:48
  • 209 - OSCAR BAENA DE BARBERA (SM) - REUS RUNNING3:05:52
  • 210 - JAVI REDONDO (VM) - BASF3:06:26
  • 211 - ISRAEL TENIAS VIÑAU (VM) - BASF3:06:27
  • 212 - JORDI MORERA FONTANET (SM) - C.E. GANDESA TERRA ALTA3:06:29
  • 213 - DANI ITARTE VALLS (SM) - ATE COLL DE L'ALBA3:07:02
  • 214 - MARC BRESCOLI BADIA (SM) - ATE COLL DE L'ALBA3:07:04
  • 215 - CARLOS SALVADOR ROMAN (SM) - INDEPENDENT3:07:27
  • 216 - EDUARD BAENA DE BARBERA (SM) - REUS RUNNING3:07:39
  • 217 - JOSEP MARIA BRULL FARNOS (MM) - INDEPENDENT3:07:42
  • 218 - JUAN RAMON PEREZ MESTRE (MM) - ATE COLL DE L'ALBA3:08:13
  • 219 - PERE PUJOL CALDUCH (VM) - CEU SUDACTIU3:09:19
  • 220 - ALBERT MARTINEZ MARTI (SM) - INDEPENDENT3:09:23
  • 221 - JAMES DILL LANZON (VM) - MORA RUNNERS3:09:24
  • 222 - FRANCISCO REVERTE CLEMENTE (SM) - PENYA CICLISTA RIBERA D'EBRE3:09:26
  • 223 - XAVIER VALLRIBERA FLOTATS (SM) - INDEPENDENT3:09:27
  • 224 - CARLES CABRE HERNANDEZ (VM) - MORA RUNNERS3:09:34
  • 225 - JOSEP PUIG CARLES (SM) - INDEPENDENT3:09:37
  • 226 - ELISEO VILLACORTA ANTON (VM) - INDEPENDENT3:10:05
  • 227 - MOISES MARMOL ARASA (S23M) - INDEPENDENT3:12:10
  • 228 - IVAN LAZARO CORTES (SM) - TRAIL CER LA SENIA3:12:16
  • 229 - JORDI FIGULS GOMEZ (VM) - INDEPENDENT3:12:33
  • 230 - ELOI RIUS (SM) - INDEPENDENT3:13:10
  • 231 - JORDI ALEMANY MARTINEZ (SM) - INDEPENDENT3:13:36
  • 232 - EDUARDO ESPINOSA VILLAR (SM) - INDEPENDENT3:13:42
  • 233 - JOSEP M. INSAUSTI SOLE (MM) - ASSOC. EXC. LA PICOSSA MORA D'EBRE3:13:44
  • 234 - JORDI MARTI BELTRAN (SM) - INDEPENDENT3:14:08
  • 235 - JOSEP BIELSA GARGALLO (SM) - UEC TORTOSA3:14:15
  • 236 - DAVID FIBLA ROMERO (SM) - FONDISTES RAPITENCS3:15:01
  • 237 - JUANJO MARCO ANGUERA (VM) - FONDISTES RAPITENCS3:15:05
  • 238 - RAMON ALABART RIOJA (VM) - INDEPENDENT3:15:33
  • 239 - ALFREDO FERRE FANDOS (VM) - UEC TORTOSA3:15:41
  • 240 - DIEGO GASCON HERNANDEZ (SM) - INDEPENDENT3:15:45
  • 241 - JOSEP CABRERA I VALMAÑA (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:15:53
  • 242 - MANUEL ALVAREZ CHAVARRIA (SM) - UECAMPREDO3:16:35
  • 243 - JOSEP LLUIS GRANGE GALINDO (VM) - MORA RUNNERS3:17:47
  • 244 - GUILLEM PUJOL TOMAS (JM) - CEU SUDACTIU3:18:29
  • 245 - JACOB MARSAL CREVILLENT (SM) - CEM LA CAMETA COIXA3:18:49
  • 246 - JOSEP BLANCH CAMPOS (SM) - RIBERA TRAIL3:18:53
  • 247 - FRANCESC JOSEP GARCIA MOLINE (SM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ3:19:06
  • 248 - GERARD CASADO ARTIGUES (JM) - CEM LA CAMETA COIXA3:20:32
  • 249 - GERARD MARCH MAYO (VM) - ASS. CAMPREDO ESPORT3:21:05
  • 250 - FCO JOSE GONZALEZ GAVILAN (VM) - UEC TORTOSA3:23:45
  • 251 - BENJAMIN GARCIA BALAGUER (VM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:23:48
  • 252 - DAVID PEREZ CALPE (SM) - INDEPENDENT3:23:55
  • 253 - ESIO DE MACEDO (SM) - OBRINT TRAÇA3:24:01
  • 254 - CRISTIAN ARASA PLA (VM) - INDEPENDENT3:26:34
  • 255 - JOEL FERRER GINOVART (SM) - ATE COLL DE L'ALBA3:29:35
  • 256 - MARC LLEIXA SANCHO (JM) - C.E. XERTA3:31:01
  • 257 - LLUIS NOLLA OLIVA (S23M) - INDEPENDENT3:32:44
  • 258 - JOAN BRULL PEDRET (SM) - INDEPENDENT3:32:46
  • 259 - JAUME PIJUAN VIDIELLA (SM) - EXTREM TEAM TIVISSA3:32:48
  • 260 - SERGI CHAVARRIA GINE (SM) - UEC TORTOSA3:35:00
  • 261 - JOAN MITJAVILA ABELLA (MM) - TRAIL CER LA SENIA3:35:05
  • 262 - AMADEU PROS FRANQUET (SM) - C.A. ASCO3:35:08
  • 263 - ANTONI DANIEL GONZALEZ ARTIGUES (SM) - CEM LA CAMETA COIXA3:36:53
  • 264 - IVAN RUE GARCIA (SM) - UEC TORTOSA3:39:27
  • 265 - JOAN MANEL SANAHUJA VIDAL (VM) - ASS. CAMPREDO ESPORT3:41:18
  • 266 - DIONIS GABARRO RIVELLES (VM) - INDEPENDENT3:42:00
  • 267 - PACO ESTORACH FATSINI (VM) - UEC TORTOSA3:45:41
  • 268 - PEDRO M. SANCHEZ BRUNO (SM) - ATE COLL DE L'ALBA3:59:46