6a CURSA DE LES FONTS

Classificació general dones

  • 1 - RAGNA DEBATS (SF) - C.E. XERTA2:53:36
  • 2 - SANDRA BURGUES LLAO (SF) - TRAIL ROQUETES3:28:03
  • 3 - ESTEFANIA BARREDA QUEROL (SF) - A.D.MAESTRAZGO3:29:06
  • 4 - MONICA OLIVAN DE LA IGLESIA (SF) - ATE COLL DE L'ALBA3:30:24
  • 5 - VIOLA PUSOK (SF) - INDEPENDENT3:38:58
  • 6 - JUDIT LAMAS BORRAZ (SF) - TEAM FLOWERS3:55:36
  • 7 - Mª ELENA FERRERES SEBASTIA (VF) - UEC TORTOSA3:58:48
  • 8 - TERESA NIMES PEREZ (SF) - TEAM LAFUMA IBERICA4:12:37
  • 9 - OLGA MANKO (SF) - ASS. ESP. MATXACUCA4:15:28
  • 10 - CANDE GOMEZ RUIZ (SF) - CXM VALENCIA4:16:14
  • 11 - Mª PILAR RIOS TRIGUERO (VF) - CLUB EXCTA. UECANOIA4:21:54
  • 12 - MARTA MONTERO (VF) - FONDISTES BLANES4:25:18
  • 13 - SARA BERNAL GIL (SF) - INDEPENDENT4:27:38
  • 14 - ANA BELEN BALAGUE CASTELLS (SF) - UEC TORTOSA4:29:31
  • 15 - VICKY ROMERO SANTONJA (VF) - CENTRE EXCURSIONISTA XIXONA4:39:59
  • 16 - MONTSERRAT SISTERE LLOP (VF) - UEC TORTOSA4:42:15
  • 17 - NATÀLIA LEGEY LAFARGA (SF) - CEI CATALUNYA4:43:27
  • 18 - FINA PULGARIN FERNANDEZ (VF) - ASS. ESP. MATXACUCA4:47:22
  • 19 - ELENA ARRIBAS ABATO (VF) - CORREM DIMECRES4:48:19
  • 20 - MARTA MUIXI CASALDALIGA (SF) - MONTSERRAT VERTICAL4:48:23
  • 21 - SONIA VILANOVA RODRIGUEZ (SF) - C.E. LA FORADADA5:05:44
  • 22 - MIRIAM DOMINGO TABUEÑA (SF) - INDEPENDENT5:07:39
  • 23 - ESTHER BUENO GONZALEZ (SF) - INDEPENDENT5:08:44
  • 24 - NATI CURTO GUERRER0 (MF) - UEC TORTOSA5:09:21
  • 25 - JOSEPA VALLS BORRELL (SF) - UEC TORTOSA5:09:22
  • 26 - MARGA ESTORACH FATSINI (SF) - UEC TORTOSA5:09:24
  • 27 - MIRIAM CALVET REVERTE (SF) - C.E. LA FORADADA5:11:26
  • 28 - PAULA CECILIA FRITZSCHE (VF) - NON STOP RUN5:12:32
  • 29 - PILAR MARTINEZ SANCHEZ (SF) - C.E.AVINYO5:25:50
  • 30 - ROSA MAÑOSA CURTO (VF) - INDEPENDENT5:26:29
  • 31 - MAR GARCIA CALVO (SF) - CORREM DIMECRES5:31:08
  • 32 - CAROLINA SANAHUJA GRAU (SF) - INDEPENDENT5:32:12
  • 33 - MERITXELL MARTI MELGAR (SF) - UEC ANOIA5:44:25
  • 34 - ELENA RUEDA NOCETE (SF) - COLLBAIX - DIEDRE5:45:32

Classificació general homes

  • 1 - HOUSSAIN ABAGHAD (S23M) - UEC TORTOSA2:33:51
  • 2 - JUAN JOSE OLIVA SIMO (SM) - A.E. ALCANAR2:36:03
  • 3 - RAMON CURTO GEIRA (SM) - TRAIL CER LA SENIA2:41:24
  • 4 - JUANMA OVIEDO GUTIERREZ (SM) - DESAKATO TIM2:44:06
  • 5 - BERNAT GIL I VENTURA (SM) - VERTICRUNNERS2:49:45
  • 6 - JAUME FOLGUERA ROBERT (SM) - SPIRIDON TEAM2:50:03
  • 7 - TONI CALDERON GUILLEN (SM) - RUNNING PEACE WORLD2:50:31
  • 8 - FRANCISCO RUIZ RODRIGUEZ (SM) - C.E. WHERE IS THE LIMIT?2:51:18
  • 9 - MIGUEL CATALAN BLAZQUEZ (SM) - CLUB ATLETISME ONDA2:51:25
  • 10 - JOAN SANCHO SANCHO (SM) - A.E. ALCANAR2:59:00
  • 11 - ADRIA TOMAS PERELLO (SM) - EXTREM TEAM TIVISSA3:00:16
  • 12 - JORDI CHERTO MULET (SM) - A.E. CARA NORD3:01:10
  • 13 - DAVID GAY I TELLO (SM) - MADTEAM3:03:59
  • 14 - DAVID LAGO CAMPS (SM) - EVASION RUNNING REUS3:05:42
  • 15 - VICTORIANO ARAZO GASCON (MM) - SARRIOS ZGZ3:06:35
  • 16 - ANGEL ACCENSI ANDREU (VM) - ATE COLL DE L'ALBA3:07:32
  • 17 - JORDI BONAVILA CUGAT (SM) - TRAIL ROQUETES3:08:15
  • 18 - ISRAEL ESCUDERO (SM) - THE NORTH FACE3:10:48
  • 19 - JUAN IGNACIO GOMEZ TORO (SM) - PENYA CICLISTA ALTAFULLA3:10:49
  • 20 - ALFONSO LOPEZ SANCHO (SM) - CLUB DE MONTAÑA LA CORDADA3:11:02
  • 21 - JORGE MIGUEL MAÑEZ GOMEZ (SM) - SENDA3:13:05
  • 22 - SERGIO YAÑEZ VEGAZO (SM) - GANGUREN MENDI TALDEA3:13:08
  • 23 - PERE LLINARES I LLORCA (SM) - CLUB EXCTA. PRIORAT3:13:35
  • 24 - JOSEP MARIA GARCIA LOPEZ (SM) - C.E. LA FORADADA3:14:10
  • 25 - JOAN OBIOL FIBLA (JM) - A.E. ALCANAR3:14:32
  • 26 - FERNANDO BESER GASCÓN (VM) - A.D.MAESTRAZGO3:16:30
  • 27 - JAN MARTIN GARCIA (VM) - C.E. LA FORADADA3:18:03
  • 28 - XAVIER ALANYA TARRAGO (SM) - BICI-ATS TERRA ALTA3:18:14
  • 29 - JUAN CARLOS ONDIVIELA MAISANAVA (VM) - SARRIOS ZGZ3:18:32
  • 30 - VICTOR MESTRE MIRO (SM) - ATE COLL DE L'ALBA3:21:05
  • 31 - MARIO GALINDO RIOL (SM) - MATARRAÑA PORTS3:21:06
  • 32 - MIKEL PEDROSA GARCIA (SM) - GOIERRI GARAIA MENDI LASTERKETA TALDEA3:21:08
  • 33 - JAVIER GOMEZ ESPINOSA (SM) - CLUB KOLECTIVO VERTIKAL3:21:43
  • 34 - JOSE LUIS CASADO BENET (VM) - INDEPENDENT3:22:18
  • 35 - CARLOS ORIOL PARDO (SM) - A.E. LA PICOSSA3:22:57
  • 36 - MARC CARRERA GANGA (SM) - C.E. TRAIL TARRACO3:23:00
  • 37 - SERGIO BELLES CABALLER (SM) - AULA DE NATURA VINAROS3:23:03
  • 38 - SALVADOR VILALTA I BERENGUERAS (SM) - ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA3:23:08
  • 39 - MARC BRESCOLI BADIA (SM) - ATE COLL DE L'ALBA3:24:26
  • 40 - XAVIER PRERA MENERO (SM) - A.E. LA PICOSSA3:24:28
  • 41 - ALBERT HERRERO CASAS (SM) - KM0 PONENT3:24:31
  • 42 - MARTI ESPAÑOL OLIVA (SM) - INDEPENDENT3:25:19
  • 43 - LLORENÇ SABATE JULIAN (SM) - A.E. CARA NORD3:26:43
  • 44 - RAUL SAGUE MARTINEZ (VM) - ORINOCO ALCAÑIZ3:26:59
  • 45 - JORDI PAMIES CARRION (SM) - ASS. ESP. DIEDRE3:27:31
  • 46 - JORDI ADSUAR TARINAS (SM) - INDEPENDENT3:27:39
  • 47 - XAVI RODRIGUEZ VERDES (SM) - INDEPENDENT3:27:42
  • 48 - JAVI PINENT ROMERO (SM) - UEC TORTOSA3:27:52
  • 49 - SERGI CANALDAS MILAN (VM) - BASF3:28:15
  • 50 - SERGIO ARAMENDIA ETXABARRI (SM) - TXURREGI INTERSPORT IRABIA3:28:52
  • 51 - FRANCESC FERRER PEREZ (SM) - ASS. ESP. MATXACUCA3:28:53
  • 52 - JORDI MATEU CEPA (SM) - RURAL RUNNERS TORREFARRERA3:29:07
  • 53 - ALFONSO SANCHO RALDA (SM) - TRAIL ROQUETES3:29:19
  • 54 - AMADOR MARTINEZ ANDUJAR (MM) - CLUB EXCTA. UECANOIA3:29:37
  • 55 - CAMILO GARCIA JUANI (SM) - INDEPENDENT3:29:41
  • 56 - SERGI MATAMOROS BORT (JM) - A.E. ALCANAR3:31:51
  • 57 - XAVI SORIA BARBER (SM) - C.E. TRAIL TARRACO3:32:15
  • 58 - JOAN ZARAGOZA GONZALEZ (SM) - LO CORRIOL - C.E. LA FORADADA3:32:53
  • 59 - XAVI QUERAL FORCADELL (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:32:54
  • 60 - SERGI HUGUET BORRELL (VM) - INDEPENDENT3:33:46
  • 61 - DANIEL PRATS ANTON (SM) - INDEPENDENT3:33:48
  • 62 - OSCAR NIETO ORMAECHEA (VM) - APUKO IGOERA ELKARTEA3:34:02
  • 63 - VICENT PLA BAS (VM) - CD MISJUEVES3:34:06
  • 64 - FREDERIC FILLAT BAS (MM) - INDEPENDENT3:34:32
  • 65 - GERMAN GANUZA BELTRAN (VM) - TXURREGI INTERSPORT IRABIA3:35:18
  • 66 - NEFTALI MANRIQUE JORDAN (SM) - C:M:ZALAGARDA3:36:30
  • 67 - CESAR SACRISTAN GIMENO (VM) - CXM VALENCIA3:36:33
  • 68 - IZAN BENAIGES BROS (S23M) - CEM LA CAMETA COIXA3:36:35
  • 69 - QUIM VERNET VILLAGRASA (SM) - BICI-ATS TERRA ALTA3:36:40
  • 70 - MANEL REVERTE MOYA (SM) - C.E. LA FORADADA3:37:38
  • 71 - JOSE RAMON PUCHADES OLMOS (VM) - CENEX ALBORAIA3:38:22
  • 72 - JORDI FERRAS ALTES (SM) - INDEPENDENT3:38:31
  • 73 - GERARD ROCAMORA CHAPARRO (SM) - A.E. CARA NORD3:38:39
  • 74 - JORDI MOLIST CANIVELL (SM) - KOALA'S TEAM3:41:05
  • 75 - ROGER SOTO SALVADOR (SM) - KOALA'S TEAM3:41:06
  • 76 - JOAN LLUIS SANZ PIÑOL (SM) - UEC TORTOSA3:41:19
  • 77 - ANGEL GALLEGO FERRER (VM) - A.D.MAESTRAZGO3:43:55
  • 78 - CARLOS FORCADA MORESO (SM) - UEC TORTOSA3:44:42
  • 79 - JORDI OLIVER TORTA (SM) - DESAKATO TIM3:46:01
  • 80 - ENRIC GONZALEZ LOPERA (SM) - LES GUILLES3:47:14
  • 81 - PAU GIMENO BALLESTER (SM) - TRAIL CER LA SENIA3:47:14
  • 82 - JOAN GIL MAS (VM) - INDEPENDENT3:47:19
  • 83 - CARLES GIL MAS (VM) - INDEPENDENT3:47:19
  • 84 - VICENÇ LLUCH MORERA (SM) - C.E. XERTA3:47:22
  • 85 - RAMON SIN HERNANDEZ (VM) - INDEPENDENT3:47:46
  • 86 - JORDI PALET PUIG (VM) - ASS. ESP. MATXACUCA3:50:01
  • 87 - ALBERT SALES I LLOP (VM) - CEM LA CAMETA COIXA3:50:51
  • 88 - RAMON MARTÍ CARBO (MM) - A.E. ALCANAR3:51:20
  • 89 - DIEGO YUBERO FORCADA (SM) - INDEPENDENT3:51:29
  • 90 - SERGI SANCHEZ CID (SM) - UEC TORTOSA3:51:56
  • 91 - ANDREU SEGURA MORENO (SM) - INDEPENDENT3:52:03
  • 92 - ROGER OLIVET RIVERA (SM) - NADAPEDALEACORRE.COM3:53:10
  • 93 - CLAUDIO BETORET CASANOVA (SM) - CLUB D'ESPORTS MUNTANYA SALTA RIBES3:53:31
  • 94 - CARLES ARENY VARGAS (SM) - 100X100 FONDISTES DE TARREGA3:54:20
  • 95 - IÑAKI PEREZ MEDINA (VM) - KOALA'S TEAM3:54:33
  • 96 - JOSE ANTONIO SALGADO MANGAS (MM) - DANTZALEKU SAKANA3:54:57
  • 97 - BERNABE HIERRO FONTCUBERTA (SM) - TRAIL ROQUETES3:55:20
  • 98 - IVAN GARCIA MAIGI (SM) - TRAIL ROQUETES3:55:23
  • 99 - JOSE MANUEL GIMENO FERRER (VM) - CLUB ALPINISTA UNIVERSITARI (C.A.U.)3:55:28
  • 100 - ALBERT BLANCH CAMPOS (SM) - PENYA CICLISTA RIBERA D'EBRE3:55:30
  • 101 - TONI ORTIZ PEREZ (MM) - JOVENTUT ATLETICA MONTCADA3:55:48
  • 102 - ALBERT ADELL SABATE (SM) - INDEPENDENT3:56:00
  • 103 - JOSEP ANTONI LORENZO CARRASCO (SM) - LA JOCA CLUB ALPI3:57:44
  • 104 - CARLOS JAVIER GARCIA LOPEZ (VM) - PEÑA GUARA3:58:11
  • 105 - RUBEN COLOMBO MURIEL (SM) - INDEPENDENT3:58:24
  • 106 - ALBERT GINE CID (SM) - TRAIL ROQUETES3:58:48
  • 107 - ESTEBAN DIAZ CASTAÑEDA (SM) - INDEPENDENT3:58:53
  • 108 - DAVID GALIANA CATALAN (SM) - INDEPENDENT3:58:53
  • 109 - NATXO EGEA DE VARGA (SM) - INDEPENDENT3:59:14
  • 110 - OSCAR TAMAYO GONZALEZ (SM) - INDEPENDENT3:59:26
  • 111 - ELOI PEREZ MARTI (SM) - ATE COLL DE L'ALBA4:00:09
  • 112 - JOAN CARRERAS REDONDO (S23M) - INDEPENDENT4:00:15
  • 113 - ANDREU BENAIGES CREVILLENT (SM) - CEM LA CAMETA COIXA4:00:24
  • 114 - IVAN RUE GARCIA (SM) - UEC TORTOSA4:01:03
  • 115 - SERGI GRAÑANA I FONOLLOSA (SM) - TRAIL CER LA SENIA4:01:42
  • 116 - JOSEP BIELSA GARGALLO (SM) - UEC TORTOSA4:02:05
  • 117 - ESTEVE SEBASTIA (SM) - CENTRE EXCTA. ROCA NEGRA4:02:28
  • 118 - MALLOL NOLLA ROIG (SM) - ASSOCIACIO ESPORTIVA BARONIA D'ESCORNALBOU4:03:17
  • 119 - XAVIER LOZANO CARRERAS (SM) - CEI CATALUNYA4:03:33
  • 120 - IÑIGO CARBALHO (SM) - GOIKOGANE MENDI TALDEA4:03:48
  • 121 - XAVI MIMO VIADER (VM) - NON STOP RUN4:03:50
  • 122 - JORDI NAVARRO VALLDEPEREZ (SM) - TRAIL ROQUETES4:04:04
  • 123 - ANGEL NIÑEROLA QUEROL (SM) - TRAIL CER LA SENIA4:04:09
  • 124 - KIKO GARCIA GRAU (SM) - UEC TORTOSA4:04:13
  • 125 - DANI ITARTE VALLS (SM) - ATE COLL DE L'ALBA4:05:22
  • 126 - ALBERT PITART ABELLA (SM) - TRIATE4:05:41
  • 127 - JOSE FERNANDEZ GARCIA (SM) - GR7ESUS4:06:31
  • 128 - JORDI ESCUDE MIRALLES (VM) - GR7ESUS4:06:34
  • 129 - GIL SALVANS MUNS (SM) - C.E. VIA FORA4:06:35
  • 130 - GERARD VILLAUBI BARBERA (SM) - GR7ESUS4:06:36
  • 131 - RAUL BATALLA TEBAR (VM) - INDEPENDENT4:07:11
  • 132 - JUAN MAURESO GUILLEN (SM) - C.E. XERTA4:07:28
  • 133 - INDAR PINACHO BLANCO (SM) - INDEPENDENT4:08:55
  • 134 - AGUSTIN MARTIN DE FEZ (VM) - PENYA CICLISTA ALTAFULLA4:08:56
  • 135 - BENJAMIN ALIAGA (VM) - CLUB ESPORTIU RUNNERS CAN BARRET4:09:18
  • 136 - JUAN COSO OROVAL (VM) - INDEPENDENT4:09:34
  • 137 - GIL ALMAGRO FABREGAS (SM) - INDEPENDENT4:10:06
  • 138 - JAUME ANGUERA VIDAL (SM) - EXTREM TEAM TIVISSA4:10:07
  • 139 - JORDI COSTA VILAR (VM) - ASS. ESP. MATXACUCA4:10:42
  • 140 - AGUSTIN SANSANO VALERO (SM) - TRIATLO BASILISCUS4:10:50
  • 141 - XAVIER RIPOLL (VM) - FONDISTES BLANES4:11:30
  • 142 - JORGE GALVE SAINZ DE VARANDA (SM) - MONTAÑEROS DE ARAGON4:11:46
  • 143 - RICARD GIMENEZ HERNANDEZ (VM) - CENTRE EXCURSIONISTA CALLÚS4:12:06
  • 144 - ALBERT CURTO SALVADO (VM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ4:12:13
  • 145 - PEP RIBAS PRATS (SM) - INDEPENDENT4:13:03
  • 146 - IVAN MAURI MAURI (SM) - TRAIL ROQUETES4:15:00
  • 147 - XAVIER AYALA SALLA (SM) - ESPARDENYA4:15:40
  • 148 - FERNANDO RODRIGUEZ CARDONA (SM) - ATE COLL DE L'ALBA4:15:55
  • 149 - ROBERT GIMENEZ PONS (MM) - C.E. XERTA4:17:07
  • 150 - RAUL FABREGAT CABRERA (SM) - UEC TORTOSA4:18:51
  • 151 - FRANCESC XAVIER RODRIGUEZ PIÑOL (VM) - CEI CATALUNYA4:19:57
  • 152 - MIGUEL ANGEL MELET AZPIROZ (SM) - PEÑA GUARA4:21:15
  • 153 - JAVIER DE LA FUENTE VELASCO (SM) - INDEPENDENT4:21:37
  • 154 - GUSTAVO DE LA FUENTE VELASCO (SM) - INDEPENDENT4:21:39
  • 155 - ADRIA CARRERAS REDONDO (JM) - INDEPENDENT4:22:04
  • 156 - PAU ALEGRE FONTANET (SM) - CLUB EXCURSIONISTA OLO4:22:16
  • 157 - BERNAT MARTINEZ FIGUEROLA (MM) - ASS. ESP. EKKE4:23:31
  • 158 - SANTI BARRIL PORCAR (VM) - INDEPENDENT4:25:18
  • 159 - MIQUEL LLEVAT (VM) - CLAROU4:26:50
  • 160 - SERGIO ROLDAN MARCO (SM) - INDEPENDENT4:27:46
  • 161 - XAVI GILABERT VALLDEPEREZ (VM) - UEC TORTOSA4:29:33
  • 162 - JOAN CARLES BALAGUE CASTELLS (VM) - UEC TORTOSA4:29:33
  • 163 - JOSE MANUEL TARAZAGA TERUEL (VM) - UEC TORTOSA4:29:36
  • 164 - JOSEP MARIA BRULL FARNOS (MM) - INDEPENDENT4:30:09
  • 165 - VICENT BARBERA CERVERO (MM) - CAMA ALGEMESI4:30:18
  • 166 - FRANCESC SARRO MUÑOZ (SM) - INDEPENDENT4:30:53
  • 167 - ALBERT FORCADELL MULET (VM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA4:31:38
  • 168 - JOSEP MARIA OLESA VALLESPI (VM) - EXTREM TEAM TIVISSA4:32:09
  • 169 - GONZALO GOMEZ DIAZ (VM) - EXTREM TEAM TIVISSA4:32:10
  • 170 - ORIOL PAGES INFANTES (SM) - INDEPENDENT4:32:48
  • 171 - CARLOS GARCIA GONZALEZ (SM) - JOVENTUT ATLETICA MONTCADA4:33:17
  • 172 - CARLOS CIRIA BLASCO (SM) - PEÑA GUARA4:39:01
  • 173 - CARLOS FERRER ARQUES (VM) - CENTRE EXCURSIONISTA XIXONA4:40:00
  • 174 - ENRIC SABATE MUÑOZ (MM) - ULTRA LLEIDA4:40:23
  • 175 - JUANLU MORALES JURADO (VM) - A.EXCURSIONISTA TALAIA4:40:23
  • 176 - JORDI SABATE RIBE (SM) - C.E. L’ARENY4:42:23
  • 177 - ALEX LLAO GARCIA (MM) - INDEPENDENT4:42:55
  • 178 - LEANDRO GUTMAN (VM) - INDEPENDENT4:43:11
  • 179 - FERRAN VIDAL BORT (VM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA4:43:27
  • 180 - OSCAR RUIZ TEJADA (SM) - COLLBAIX - DIEDRE4:44:51
  • 181 - JOSE LUIS ASPACHS MORRALLA (SM) - A.E. ALCANAR4:45:42
  • 182 - DAVID DOMINGO CASANELLAS (SM) - INTEMPERIE4:47:47
  • 183 - GUILLERMO ALOS FERRANDIS (VM) - CD MISJUEVES4:48:21
  • 184 - JORDI GARCIA PACHECO (SM) - A.E BLANCAFORT4:48:28
  • 185 - ANTONIO ESQUINAS RINCON (VM) - INDEPENDENT4:50:25
  • 186 - JOAN PUIG BATET (MM) - INDEPENDENT4:50:53
  • 187 - MARC SAMPERE CANALS (VM) - CEUETL4:52:45
  • 188 - JESUS AGUDO CANDEAS (VM) - CLUB FALCONS SABADELL4:52:48
  • 189 - JORDI GOMEZ COLL (VM) - LES GUILLES4:52:54
  • 190 - GERMAN MORENO VALERO (SM) - JOVENTUT ATLETICA MONTCADA4:57:11
  • 191 - MARTI CARTOIXA BRUSCA (MM) - UEC TORTOSA4:58:12
  • 192 - JAVIER GALVE SAINZ DE VARANDA (SM) - MONTAÑEROS DE ARAGON4:59:02
  • 193 - GUILLERMO HORTA VILAR (VM) - BTT LA MOLETA5:02:06
  • 194 - MARTIN SCOFIELD (VM) - PEÑA GUARA5:03:16
  • 195 - ROBERTO ANES PEREZ (SM) - PEÑA GUARA5:03:19
  • 196 - JOSEP SAUMELL I CASTELLVI (VM) - CLUB ATLETISME VILAFRANCA5:03:46
  • 197 - ROGER PEREZ SOLER (SM) - INDEPENDENT5:03:49
  • 198 - ENRIQUE BOLON ESPAÑA (VM) - CEC5:04:56
  • 199 - RUBEN GARCIA SEGURA (SM) - CLUB TRIATLO DE LLEIDA5:05:50
  • 200 - RUBEN BARAJAS (SM) - KOALA'S TEAM5:07:39
  • 201 - JAUME BADIA PONS (MM) - ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA5:08:47
  • 202 - SERGI CHAVARRIA GINE (SM) - UEC TORTOSA5:09:25
  • 203 - MARC LLEIXA SANCHO (JM) - C.E. XERTA5:11:05
  • 204 - RAMON PONT (SM) - INDEPENDENT5:13:11
  • 205 - GUILLERMO CAÑARDO CERVERA (SM) - CLUB ESPORTIU SEM5:14:41
  • 206 - JOSEP MARIA ROLDAN MORAL (VM) - INDEPENDENT5:15:30
  • 207 - NARCIS FRANCH PIÑOL (VM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ5:15:36
  • 208 - JOSEP BOYER,RIUS (SM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ5:15:59
  • 209 - JORDI MARTINEZ GIMENEZ (SM) - DONA SANG5:16:58
  • 210 - FRANCISCO PLAZA CATALAN (SM) - CD MISJUEVES5:17:07
  • 211 - JOSEP Mª OLIVA COLET (VM) - INDEPENDENT5:17:57
  • 212 - XAVIER SUSAN CASTILLO (SM) - NADAPEDALEACORRE.COM - C.M ALTAFULLA5:20:38
  • 213 - JAUME MUNTANE BERTRANS (SM) - NADAPEDALEACORRE.COM5:20:39
  • 214 - POL OLIVET RIVERA (SM) - NADAPEDALEACORRE.COM5:20:41
  • 215 - CARLOS HERNANDEZ SEBASTIAN (SM) - CLUB DE MONTAÑA ZORROLONGO5:23:37
  • 216 - RAÜL RACERO JIMENEZ (SM) - KOALA'S TEAM5:25:53
  • 217 - JOSE LUIS LAFUENTE BEL (MM) - C.E. MEDITERRANI5:29:08
  • 218 - BALDIRI HERNANDEZ SERRA (VM) - INDEPENDENT5:41:38
  • 219 - DAVID DOLZ FERRIZ (SM) - TRIATLO VILANOVA5:44:25
  • 220 - RUBEN PIÑOL VALLE (VM) - ESPORTIU PENEDES5:45:33