7a CURSA DE LES ROQUES

Classificació general dones

  • 1 - RAGNA DEBATS (SF) - LA CAMETA COIXA - OUS ROIG3:17:44
  • 2 - SILVIA PUIGARNAU COMA (SF) - TEAM FLOWERS - LO CORRIOL3:32:04
  • 3 - SANDRA BURGUES LLAO (SF) - TRAIL ROQUETES3:33:15
  • 4 - MARTA PAULINO ANDREU (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:46:13
  • 5 - MARTA BATALLA TRILLA (VF) - INDEPENDENT3:50:05
  • 6 - XENIA PALLARÈS CIURANA (SF) - BESTTRAIL RACE TEAM3:56:11
  • 7 - AMAIA FORES ESTRUEL (VF) - AE PALLARS4:05:21
  • 8 - ANA BELEN BALAGUE CASTELLS (VF) - UEC TORTOSA4:20:23
  • 9 - ENCARNA GAMEZ TORRENT (SF) - CEU SUDACTIU4:23:21
  • 10 - HELENA DRAGO ROSA (SF) - DESAKATO TIM4:27:51
  • 11 - PAULA ESPINACH CARBO (S23F) - C.E. XERTA4:29:42
  • 12 - ARANTXA SALVADÓ (S23F) - BTT MONTBIKE AMPOSTA4:33:37
  • 13 - VANESA FLORES FABRA (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA4:48:29
  • 14 - XUS MUñOZ NAUDí (VF) - ASS. ESP. EKKE4:54:05
  • 15 - GINA BRULL ALBIOL (SF) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ4:56:45
  • 16 - MARISA MARTIN CONDE (VF) - ASS. ESP. EKKE5:00:29
  • 17 - CRISTINA FERRé MARTORELL (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA5:06:14
  • 18 - EVA CRISTINA LLOBAT GRACIA (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA5:06:17
  • 19 - BEATRIZ SAEZ TENA (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA5:06:22
  • 20 - BLANCA LOPEZ PEGUEROLES (SF) - UEC TORTOSA5:18:37
  • 21 - ELENA ARRIBAS ABATO (VF) - CORREM DIMECRES5:22:17
  • 22 - DIANA GARCIA SOGORB (SF) - UEC TORTOSA5:26:43
  • 23 - AINARA BLANCO GóMEZ (SF) - ASS.EXCTA.CATALUNYA DE REUS5:31:26
  • 24 - ESTER MARTíN HERRERO (SF) - ASS.EXCTA.CATALUNYA DE REUS5:31:28
  • 25 - ISABEL FLORENTIN RUIZ (VF) - INDEPENDENT5:31:37
  • 26 - CARLA GISBERT TOMAS (S23F) - BTT MONTBIKE AMPOSTA5:41:55

Classificació general homes

  • 1 - PERE AURELL BOVE (SM) - CEM LA CAMETA COIXA2:42:25
  • 2 - JONATAN CUESTA SANTAMARIA (SM) - TRAIL CER LA SENIA2:43:01
  • 3 - JOAN FARNOS CANALDA (VM) - CEM LA CAMETA COIXA2:53:19
  • 4 - JOSEP BENAIGES MARGALEF (SM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ2:57:06
  • 5 - JOAN LLUIS FERNANDEZ TOMAS (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:59:32
  • 6 - JOAN ZARAGOZA GONZALEZ (SM) - LO CORRIOL - C.E. LA FORADADA3:02:28
  • 7 - FRANCESC CABALLE FABRA (SM) - TEAM FLOWERS - LO CORRIOL3:04:33
  • 8 - ORIOL PINTO PLANAS (SM) - INDEPENDENT3:05:17
  • 9 - VICTOR MESTRE MIRO (SM) - ATE COLL DE L'ALBA3:06:37
  • 10 - AHMED EL QAYED ABBOUD (SM) - MUR I CASTELL-TUGA3:07:23
  • 11 - DAVID ALVAREZ SALGUERO (SM) - INDEPENDENT3:08:37
  • 12 - ALFONSO LOPEZ SANCHO (SM) - ORINOCO ALCAÑIZ3:09:47
  • 13 - ROBERTO PRADES ALQUEZAR (SM) - ORINOCO ALCAÑIZ3:09:49
  • 14 - DOMENEC NIELLA PITARCH (SM) - A.E. CARA NORD3:11:12
  • 15 - ALBERT GINE CID (SM) - TRAIL ROQUETES3:14:53
  • 16 - PAU VILA FABRA (SM) - TEAM FLOWERS - LO CORRIOL3:15:59
  • 17 - DANIEL MARIN MARIN (SM) - ATE COLL DE L'ALBA3:16:05
  • 18 - CARLOS URRIOS CUBERO (SM) - ALTRA TRAIL CALANDA3:16:07
  • 19 - OSCAR ORAá,BONET (VM) - ATE COLL DE L'ALBA3:16:22
  • 20 - MARTI SORIANO LOPEZ (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:16:42
  • 21 - ÓSCAR RíOS CALVO (SM) - CEM LA CAMETA COIXA3:16:44
  • 22 - ABEL PERALTA GUILLEN (SM) - ALCORISA FONDISTAS3:17:07
  • 23 - JUAN CARLOS ONDIVIELA MAISANAVA (VM) - SARRIOS ZGZ3:17:18
  • 24 - RAUL SAGUE MARTINEZ (VM) - ORINOCO ALCAÑIZ3:18:02
  • 25 - JUAN GARCIA LOPEZ (SM) - C.E. LA FORADADA3:18:27
  • 26 - JOSEP MARIA GARCIA LOPEZ (SM) - C.E. LA FORADADA3:18:29
  • 27 - CARLOS MARCO FERRE (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:19:21
  • 28 - FELIP ADELL QUEROL (SM) - CEU SUDACTIU3:19:22
  • 29 - EDUARD FORNAGUERA BALDRICH (VM) - UEC ANOIA3:19:42
  • 30 - JOAN REVERTE ESCOBEDO (VM) - CLUB ESPORTIU LA CALA3:20:25
  • 31 - MIGUEL ÁNGEL PRADAS VAL (VM) - PEÑA GUARA3:20:36
  • 32 - EDUARDO EGEA LOSADA (SM) - ORINOCO LA CORDADA3:20:49
  • 33 - GUILLEM CASTELL ARNAU (SM) - CEU SUDACTIU3:21:00
  • 34 - MARC GARCIA CUESTA (SM) - TRAIL CER LA SENIA3:21:54
  • 35 - DAVID ITARTE BELLES (SM) - TRAIL CER LA SENIA3:21:57
  • 36 - JAVIER FERRANDO GIL (S23M) - INDEPENDENT3:22:32
  • 37 - ALBERT CAMARASA SANSA (SM) - ULTRA LLEIDA3:22:35
  • 38 - SENEN ESCODA SANAHUJES (SM) - INDEPENDENT3:25:20
  • 39 - XAVIER ALANYA TARRAGO (SM) - A.E. CARA NORD3:25:58
  • 40 - MIGUEL BUJ GASCON (SM) - INDEPENDENT3:26:53
  • 41 - ANGEL MARTIN CUELLO (SM) - A.E. CARA NORD3:27:05
  • 42 - ANGEL ACCENSI ANDREU (VM) - ATE COLL DE L'ALBA3:27:42
  • 43 - MIGUEL ANGEL GONZALEZ MARTIN (SM) - INDEPENDENT3:28:01
  • 44 - RONALD FARGAS MENDOZA (VM) - BORGES TRAIL3:28:44
  • 45 - ANDER ESPIN (VM) - INDEPENDENT3:28:57
  • 46 - LUIS MARTINEZ FERNANDEZ (VM) - INDEPENDENT3:28:59
  • 47 - JOSE BAIXAULI (MM) - CD MISJUEVES3:29:23
  • 48 - RICARD PALLARES GRAU (VM) - DESAKATO TIM3:30:01
  • 49 - FER MALDONADO SERAL (VM) - ASS. ESP. EKKE3:30:36
  • 50 - MIGUEL GIL COMA (VM) - ORINOCO ALCAÑIZ3:31:08
  • 51 - JOAQUIN PALOMO BOSQUE (SM) - ALTRA TRAIL CALANDA3:31:43
  • 52 - MIQUEL ALSO SELMA (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:31:52
  • 53 - SERGI PLA ALONSO (SM) - CEU SUDACTIU3:31:56
  • 54 - MARC GUTES LOPEZ (SM) - INDEPENDENT3:32:09
  • 55 - LLUIS GARCIA APARICIO (VM) - ULTRA LLEIDA3:32:22
  • 56 - JONATHAN QUER GRAU (SM) - INDEPENDENT3:32:48
  • 57 - JOAN PUJOL ESTRUEL (VM) - VB SPORTS3:34:44
  • 58 - AGUSTI JANINI GONZALEZ (SM) - ATE COLL DE L'ALBA3:35:00
  • 59 - OSCAR MARTIN PONS (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:35:26
  • 60 - PERE LLINARES I LLORCA (SM) - C.E. TRAIL TARRACO3:37:16
  • 61 - ALBERT GARCÍA MONZÓ (SM) - CEU SUDACTIU3:37:21
  • 62 - VICENTE HERRERA COSCOLLANO (SM) - INDEPENDENT3:39:03
  • 63 - ROBERT ALBESA AGUILO (SM) - ASSOC. EXC. LA PICOSSA MORA D'EBRE3:39:20
  • 64 - JOSE GALEANO SABATE (SM) - LO GOLAFRE TRAIL3:39:31
  • 65 - EDUARD ROIG NADAL (SM) - ASSOCIACIO ELS BIRIMBINS DE PRADES3:39:49
  • 66 - JORDI BALADA SANCHEZ (SM) - LO CORRIOL - C.E. LA FORADADA3:39:51
  • 67 - JORDI OLIVER TORTA (VM) - C.E. LA FORADADA3:41:07
  • 68 - DANIEL CONESA GARCIA (SM) - INDEPENDENT3:41:39
  • 69 - DANI RODRIGUEZ RAMELLS (SM) - EGAN3:41:41
  • 70 - MANEL NIELLA PITARCH (SM) - A.E. CARA NORD3:41:45
  • 71 - JORDI REÑE PUJAL (SM) - MARATONIANS DEL SEGRE3:41:53
  • 72 - FRANCISCO HERRERA LANZA (SM) - CLUB ALPI K23:43:04
  • 73 - GUIFRÉ PORQUERAS PLANELLES (VM) - ASS.EXCTA.CATALUNYA DE REUS3:43:20
  • 74 - JOSEP DOMENECH LLOBET (S23M) - CEU SUDACTIU3:43:24
  • 75 - JOSEP GRAS GRAS (SM) - C.E. LA FORADADA3:43:51
  • 76 - RAFEL MOSEGUI TORA (SM) - ATE COLL DE L'ALBA3:44:49
  • 77 - JAN MARTIN GARCIA (VM) - C.E. LA FORADADA3:45:04
  • 78 - ORIOL DíEZ FARGAS (SM) - INDEPENDENT3:45:12
  • 79 - JESúS AUBERNI LLAUDET (MM) - MARATONIANS DEL SEGRE3:48:40
  • 80 - ROGER MARGALEF I CORTIADA (SM) - ASSOC. EXC. LA PICOSSA MORA D'EBRE3:49:25
  • 81 - RAMON TORRES PUJOL (VM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:49:44
  • 82 - CHRISTIAN PELLICER PLAZAS (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:50:08
  • 83 - JOSEP CLIMENT EXPOSITO (MM) - UES3:52:42
  • 84 - JOSEP MATAMOROS NAVARRO (VM) - A.E. ALCANAR3:53:59
  • 85 - DAVID DURAN CASANOVA (SM) - UEC TORTOSA3:54:25
  • 86 - ANGEL GIL GIL (S23M) - INDEPENDENT3:54:47
  • 87 - DAVID LLUCH ARBONA (SM) - U.E. LO PASSADOR3:55:11
  • 88 - RAUL VIDAL GARCIA (SM) - INDEPENDENT3:55:13
  • 89 - SERGI SALES LLOP (VM) - CEM LA CAMETA COIXA3:56:35
  • 90 - ALBERT SALES I LLOP (VM) - CEM LA CAMETA COIXA3:56:36
  • 91 - FREDERIC FILLAT BAS (MM) - CLUB EXCURSIONISTA DE GRACIA3:57:38
  • 92 - JUAN ANDRES SIMO VILA (SM) - C.E. TRAIL TARRACO3:59:40
  • 93 - MARC CURTO ARAGONES (S23M) - UECAMPREDO3:59:54
  • 94 - JORDI PEPIOL NAVARRO (SM) - C.E. LA FORADADA4:00:06
  • 95 - JOSEP GEIRA NAVARRO (SM) - C.E. LA FORADADA4:00:08
  • 96 - VICENÇ BRULL DIVORRA (VM) - CLUB EXCTA. PRIORAT4:01:42
  • 97 - JORDI ROFES ROFES (SM) - CLUB EXCTA. PRIORAT4:01:46
  • 98 - RAÜL GARCIA ABELLO (SM) - CLUB EXCTA. PRIORAT4:01:49
  • 99 - JOSE LATORRE VILLEGAS (SM) - CLUB EXCTA. PRIORAT4:01:51
  • 100 - DANIEL PERALTA GUILLéN (SM) - ALCORISA FONDISTAS4:02:03
  • 101 - TONI PANADES CERVERA (SM) - ASS. ESP. EKKE4:02:40
  • 102 - DIDAC PRUNERA MESALLES (SM) - INDEPENDENT4:02:42
  • 103 - JORDI MARTI JUAN (SM) - BASF4:03:25
  • 104 - RAFEL BRULL VAQUE (SM) - CLUB ESPORTIU LA CALA4:04:33
  • 105 - ENRIC ARENAS GARCIA (SM) - C.E. LA FORADADA4:04:49
  • 106 - ALBERT SANS FERRER (SM) - CEU SUDACTIU4:05:15
  • 107 - JOSEP PALLARéS MARTí (MM) - AE COTA 7054:06:12
  • 108 - JOSE MARIA GINER VILLANOVA (SM) - CLUB KOLECTIVO VERTIKAL4:06:37
  • 109 - NARCIS FRANCH PIÑOL (MM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ4:07:18
  • 110 - XAVIER URGELL FERRE (SM) - INDEPENDENT4:07:34
  • 111 - JORGE BERNAL DOMINGUEZ (SM) - CLUB KOLECTIVO VERTICAL ANDORRA-TERUEL4:08:44
  • 112 - RAFAEL SUBIROS PICAZO (VM) - ATE COLL DE L'ALBA4:11:34
  • 113 - JOSE MARIA FERRER GIRON (VM) - INDEPENDENT4:12:41
  • 114 - XAVI SUBIRATS AGUILO (SM) - ATE COLL DE L'ALBA4:13:18
  • 115 - JOSE FRANCISCO SANCHEZ RODRIGUEZ (MM) - ATE COLL DE L'ALBA4:13:20
  • 116 - MOISES MILLAN BURRIEL (MM) - INDEPENDENT4:13:22
  • 117 - CONRAD ALBACAR CLIMENT (VM) - AEC TERRA DE FANG4:14:44
  • 118 - WALTER CASANOVA RAMIREZ (SM) - INDEPENDENT4:15:27
  • 119 - JAVI PINENT ROMERO (SM) - UEC TORTOSA4:15:37
  • 120 - JOAQUIM ANGLES TALLADA (SM) - MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA4:15:54
  • 121 - ENRIC CABALLÉ ANDREU (SM) - TRAIL ROQUETES4:16:01
  • 122 - FERRAN PLA PERONA (SM) - TRAIL CER LA SENIA4:16:29
  • 123 - FRANCISCO GUARDIA SEGARRA (SM) - INDEPENDENT4:17:00
  • 124 - CARLOS FORNER SOSPEDRA (SM) - INDEPENDENT4:17:14
  • 125 - ANTONIO MAS FABRA (SM) - INDEPENDENT4:17:39
  • 126 - JORDI SEBASTIA MARGALEF (VM) - TRAIL ROQUETES4:18:41
  • 127 - JAVIER PALLARES BUJ (VM) - INDEPENDENT4:18:43
  • 128 - ARSENIO CLEMENTE THOMSON (VM) - ORINOCO LA CORDADA4:19:41
  • 129 - MARC REY BERTRAN (SM) - INDEPENDENT4:22:14
  • 130 - JOAN TOMAS ARASA PELLISA (MM) - UEC TORTOSA4:22:26
  • 131 - ANGEL CANO AUÑON (SM) - INDEPENDENT4:23:26
  • 132 - JOSE LUIS ASPACHS MORRALLA (SM) - A.E. ALCANAR4:24:13
  • 133 - VICTOR SOLE SADA (SM) - INDEPENDENT4:24:27
  • 134 - JORDI ESTRUCH SAMPER (SM) - INDEPENDENT4:25:43
  • 135 - ERIC CORTéS VIVES (S23M) - INDEPENDENT4:25:49
  • 136 - XAVIER SOLER MIRALLES (SM) - A.E. CARA NORD4:26:22
  • 137 - FRANCESC JAVIER ESPINET MORLANS (SM) - TERRES DE LLEIDA4:27:32
  • 138 - JOAN FORES AGUILO (VM) - C.E. TRILERCAVONS4:28:07
  • 139 - VICENTE ALACINE LOMBARTE (VM) - CLUB KOLECTIVO VERTIKAL4:28:18
  • 140 - VICTOR AGUSTí ROBLES (VM) - INDEPENDENT4:29:04
  • 141 - JOSEP MARIA RIUS GARCIA (SM) - CLUB TENNIS REUS MONTEROLS4:29:06
  • 142 - GUILLERMO ALOS FERRANDIS (MM) - CD MISJUEVES4:30:32
  • 143 - MANEL REVERTE MOYA (SM) - C.E. LA FORADADA4:30:45
  • 144 - ARTURO GARCIA TRIVIñO (MM) - CLUB KOLECTIVO VERTICAL ANDORRA-TERUEL4:31:19
  • 145 - RAUL BELMONTE RAMBLA (VM) - INDEPENDENT4:32:40
  • 146 - CARLES PROFITóS LAPEDRA (MM) - INDEPENDENT4:32:49
  • 147 - SERGI CHAVARRIA GINE (SM) - UEC TORTOSA4:32:58
  • 148 - JOAN ANTOLI (SM) - INDEPENDENT4:33:33
  • 149 - JOSEP RODA JIMENEZ (SM) - INDEPENDENT4:33:39
  • 150 - XAVIER FONOLLOSA AULADELL (SM) - INDEPENDENT4:34:08
  • 151 - JOAN RAMóN BALADA SANCHEZ (SM) - C.E. LA FORADADA4:36:13
  • 152 - C.J YUGUEROS FERNáNDEZ (SM) - C.E. LA FORADADA4:36:16
  • 153 - JULIO LLORENTE CASTILLO (SM) - INDEPENDENT4:36:22
  • 154 - OSCAR SERENA LLOPIS (SM) - TRAIL ROQUETES4:38:44
  • 155 - DANIEL RODRíGUEZ FENáNDEZ (SM) - INDEPENDENT4:39:03
  • 156 - DAVID ARAGONéS ALCAINE (S23M) - CLUB KOLECTIVO VERTICAL ANDORRA-TERUEL4:39:51
  • 157 - ALBERTO BUJALANCE LOPEZ (SM) - ASS.EXCTA.CATALUNYA DE REUS4:40:41
  • 158 - CARLOS CURTO GRAS (SM) - C.E. LA FORADADA4:42:35
  • 159 - AARON RUIZ REVERTE (SM) - C.E. LA FORADADA4:42:38
  • 160 - SERGIO ESTEVEZ ZAMORA (SM) - C.E. LA FORADADA4:42:42
  • 161 - VICTOR SANCHO JOSE (MM) - INDEPENDENT4:43:04
  • 162 - RAFA JIMENEZ NAVARRO (VM) - PALEODELTA RUNNERS4:43:59
  • 163 - CARLOS CAPDEVILA GÒRRIZ (VM) - CLUB EXCTA. PRIORAT4:46:53
  • 164 - ORIOL ROYO MEYA (SM) - INDEPENDENT4:50:08
  • 165 - JOSé MARCOS SERRANO NAVARRO (SM) - INDEPENDENT4:53:19
  • 166 - ALEJANDRO VALERO COMBARROS (SM) - INDEPENDENT4:53:21
  • 167 - DAVID LOPEZ PARRA (SM) - ASS.EXCTA.CATALUNYA DE REUS4:53:59
  • 168 - OSCAR LUIS ANENTO CLAVERO (VM) - TRAGAMILLAS4:55:56
  • 169 - WALTER ANDRES ROMERO PEREZ (MM) - INDEPENDENT4:56:32
  • 170 - JOSEP MARIA BASES GONZALEZ (VM) - C.E. GANDESA TERRA ALTA5:00:03
  • 171 - ANDREU BENAIGES CREVILLENT (SM) - CEM LA CAMETA COIXA5:00:32
  • 172 - MARC LLEIXA SANCHO (S23M) - C.E. XERTA5:00:55
  • 173 - JUAN MANUEL BUENO VIZCARRO (SM) - INDEPENDENT5:02:58
  • 174 - ENRIC ORMO I RIBES (VM) - KM0 PONENT5:04:19
  • 175 - JOSEP MARIA BRULL FARNOS (MM) - C.E. TRAIL TARRACO5:05:49
  • 176 - SALVADOR ESPINET MORLANS (SM) - TERRES DE LLEIDA5:06:01
  • 177 - JAUME MONTERO BADIA (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA5:06:13
  • 178 - ALFREDO RIPOLLES MONLLAU (VM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA5:06:19
  • 179 - DANI CLIMENT PEREZ (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA5:06:24
  • 180 - MANUEL JULIAN MARTI (MM) - CENTRE EXCURSIONISTE SERRA D'IRTA PEÑISCOLA5:08:35
  • 181 - JORDI TERRADO CASANOVAS (SM) - INDEPENDENT5:10:48
  • 182 - JORDI SEGUI URBANEJA (SM) - PEDALA.CAT5:11:31
  • 183 - JUANJO GóMEZ CáRDENAS (VM) - SICORIS CLUB5:11:40
  • 184 - MANEL ANGUERA GALIANA (VM) - INDEPENDENT5:12:06
  • 185 - JOAN VILA VIVES (SM) - ASS.EXCTA.CATALUNYA DE REUS5:15:47
  • 186 - XAVI GILABERT VALLDEPEREZ (VM) - UEC TORTOSA5:18:39
  • 187 - ANTONIO RECIO EXPÒSITO (MM) - INDEPENDENT5:22:30
  • 188 - MANEL BOIRA COSTA (SM) - INDEPENDENT5:34:19
  • 189 - DAVID DIAZ SANCHEZ (VM) - C.E. GANDESA TERRA ALTA5:34:23
  • 190 - JOAN ALVAREZ LAUNES (VM) - BICI-ATS TERRA ALTA5:36:15
  • 191 - VICENTE MARTINEZ GONZALEZ (MM) - UNIO MUNTANYENCA ERAMPRUNYA5:45:07
  • 192 - ISIDRE FONTANET CABALLE (MM) - LO GOLAFRE TRAIL5:45:17