6a CURSA CAMÍ DE SIRGA

Classificació general dones

  • 1 - RAGNA DEBATS (SF) - LA CAMETA COIXA - OUS ROIG2:52:17
  • 2 - SANDRA BURGUES LLAO (SF) - TRAIL ROQUETES3:00:44
  • 3 - MARTA PAULINO ANDREU (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:12:40
  • 4 - MARTA MARTíNEZ VIVES (SF) - A.E. CARA NORD3:24:32
  • 5 - ANA BELEN BALAGUE CASTELLS (VF) - UEC TORTOSA3:41:45
  • 6 - SONIA SANTANDER BALLESTíN (SF) - SARRIOS ZGZ3:44:17
  • 7 - HELENA DRAGO ROSA (SF) - DESAKATO TIM3:45:10
  • 8 - Mª REYES VALERO EXPOSITO (VF) - OBRINT TRAÇA3:49:53
  • 9 - ARANTXA SALVADÓ (S23F) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:53:50
  • 10 - VANESA FLORES FABRA (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA4:01:00
  • 11 - CRISTINA FERRé MARTORELL (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA4:06:25
  • 12 - ISABEL ARASA FAVA (MF) - UEC TORTOSA4:16:56
  • 13 - MONTSE DEL AGUILA DE TORRES (MF) - UEC TORTOSA4:28:04
  • 14 - GINA BRULL ALBIOL (SF) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ4:31:40
  • 15 - DIANA GARCIA SOGORB (SF) - UEC TORTOSA4:33:21
  • 16 - BEATRIZ CANO MATESANZ (MF) - C.E. TRAIL TARRACO4:38:44
  • 17 - GEORGINA OLIVER VENTURA (SF) - ATE COLL DE L'ALBA4:39:58
  • 18 - ROSA REVERTER SANCHO (VF) - A.E. ALCANAR4:42:36
  • 19 - CARLA GISBERT TOMAS (S23F) - BTT MONTBIKE AMPOSTA4:47:05
  • 20 - AïDA PALLARèS ALIAU (S23F) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ4:51:18
  • 21 - MAITE MARTINEZ EIXARCH (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA4:55:38
  • 22 - PAULA FERRERES FERRERES (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA4:58:42

Classificació general homes

  • 1 - PERE AURELL BOVE (SM) - CEM LA CAMETA COIXA2:27:39
  • 2 - MUSTAPHA BASIYD (SM) - UEC TORTOSA2:28:29
  • 3 - ALBERT GINE CID (SM) - TRAIL ROQUETES2:31:48
  • 4 - VICTOR MESTRE MIRO (SM) - ATE COLL DE L'ALBA2:33:38
  • 5 - JOSEP BENAIGES MARGALEF (SM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ2:36:02
  • 6 - ALEIX ARRUFAT SANCHEZ (SM) - GR7ESUS2:36:04
  • 7 - PAU VILA FABRA (SM) - TEAM FLOWERS - LO CORRIOL2:37:22
  • 8 - XAVI ALQUEZAR VERGES (SM) - ATE COLL DE L'ALBA2:38:39
  • 9 - FRANCESC CABALLE FABRA (SM) - TEAM FLOWERS - LO CORRIOL2:42:53
  • 10 - ÓSCAR RíOS CALVO (SM) - CEM LA CAMETA COIXA2:45:23
  • 11 - JOAN FARNOS CANALDA (VM) - CEM LA CAMETA COIXA2:45:24
  • 12 - DANIEL MARIN MARIN (SM) - ATE COLL DE L'ALBA2:47:49
  • 13 - JOAN LLUIS FERNANDEZ TOMAS (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:47:51
  • 14 - EMILIO VALLS FERNANDEZ (SM) - A.E. ALCANAR2:49:55
  • 15 - JUAN ANTONIO ALFARA FIBLA (SM) - C.M. GR-33 TOTTRAIL2:49:57
  • 16 - MARIO GALINDO RIOL (SM) - A.E. CARA NORD2:50:49
  • 17 - JOAN REVERTE ESCOBEDO (VM) - CLUB ESPORTIU LA CALA2:52:10
  • 18 - MIGUEL ÁNGEL PRADAS VAL (VM) - PEÑA GUARA2:52:49
  • 19 - CARLOS MARCO FERRE (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:53:57
  • 20 - XAVIER ALANYA TARRAGO (SM) - A.E. CARA NORD2:54:21
  • 21 - CHRISTIAN PELLICER PLAZAS (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:56:00
  • 22 - ANGEL ACCENSI ANDREU (VM) - ATE COLL DE L'ALBA2:57:23
  • 23 - ROGER LLAO MARTI (SM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ2:58:05
  • 24 - MIQUEL ALSO SELMA (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:00:12
  • 25 - RAFEL MOSEGUI TORA (SM) - ATE COLL DE L'ALBA3:00:40
  • 26 - FERRAN ROSICH PRUNERA (SM) - INDEPENDENT3:01:32
  • 27 - SERGI PLA ALONSO (SM) - CEU SUDACTIU3:02:28
  • 28 - NICOLAS BORRAS PONS (SM) - U.E. LO PASSADOR3:05:12
  • 29 - GUIFRE CARDONA MONTAÑA (SM) - A.E. LA PICOSSA3:08:42
  • 30 - ROGER MARGALEF I CORTIADA (SM) - ASSOC. EXC. LA PICOSSA MORA D'EBRE3:09:36
  • 31 - RAÜL GARCIA ABELLO (SM) - CLUB EXCTA. PRIORAT3:10:08
  • 32 - JOSE GALEANO SABATE (SM) - LO GOLAFRE TRAIL3:10:56
  • 33 - SERGI SANCHEZ RIBERA (SM) - CENTRE EXCTA DE FLIX3:12:19
  • 34 - AGUSTI JANINI GONZALEZ (SM) - ATE COLL DE L'ALBA3:12:43
  • 35 - JORDI MARTI RIPOLL (VM) - EXTREM TEAM TIVISSA3:12:51
  • 36 - JOSE LATORRE VILLEGAS (SM) - CLUB EXCTA. PRIORAT3:13:29
  • 37 - JOSEP GARCIA (SM) - A.E. ALCANAR3:13:52
  • 38 - DAVID RODRIGUEZ ROBLES (SM) - CLUB EXCTA. ARITJOL3:15:08
  • 39 - POL VAQUé PIEDRAFITA (S23M) - INDEPENDENT3:15:46
  • 40 - ALBERT MOYA MATALLANA (SM) - A.E. LA PICOSSA3:15:55
  • 41 - ALEX ESTELA CARRERAS (VM) - CENTRE EXCTA DE FLIX3:15:59
  • 42 - QUIM VERNET VILLAGRASA (SM) - A.E. CARA NORD3:17:45
  • 43 - VICENÇ BRULL DIVORRA (VM) - CLUB EXCTA. PRIORAT3:18:18
  • 44 - MIQUEL FARRE MASIP (SM) - INDEPENDENT3:18:48
  • 45 - TONI DIAZ (SM) - INDEPENDENT3:18:53
  • 46 - ORIOL MASIP HERNANDEZ (SM) - ASSOC. EXC. LA PICOSSA MORA D'EBRE3:20:01
  • 47 - JOSEP DOMENECH LLOBET (S23M) - CEU SUDACTIU3:21:22
  • 48 - RAFEL BRULL VAQUE (SM) - CLUB ESPORTIU LA CALA3:21:42
  • 49 - FLORENCI SALES VILALTA (VM) - CEU SUDACTIU3:22:19
  • 50 - DAVID LLUCH ARBONA (SM) - U.E. LO PASSADOR3:22:26
  • 51 - MANEL NIELLA PITARCH (SM) - A.E. CARA NORD3:23:39
  • 52 - NARCIS FRANCH PIÑOL (MM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ3:25:56
  • 53 - ESTEVE TORRAS CASASAYAS (SM) - INDEPENDENT3:28:14
  • 54 - XAVI SUBIRATS AGUILO (SM) - ATE COLL DE L'ALBA3:28:44
  • 55 - PERE MORENO LLOP (SM) - INDEPENDENT3:30:22
  • 56 - SERGI HUGUET BORRELL (VM) - CLUB EXCTA. ARITJOL3:30:26
  • 57 - CARLES DESCARREGA MOLA (SM) - A.E. LA PICOSSA3:30:28
  • 58 - JOAN TOMAS ARASA PELLISA (MM) - UEC TORTOSA3:31:23
  • 59 - JOSE FRANCISCO SANCHEZ RODRIGUEZ (MM) - ATE COLL DE L'ALBA3:32:24
  • 60 - JORDI SEBASTIA MARGALEF (VM) - TRAIL ROQUETES3:33:58
  • 61 - CRISTOBAL TINEO SANCHEZ (VM) - ATHLETIC TRACK MOUNTAIN3:36:30
  • 62 - ALBERT SANS FERRER (SM) - CEU SUDACTIU3:38:02
  • 63 - ALKE STAAL (VM) - INDEPENDENT3:40:41
  • 64 - XAVI CARCOLé SANS (VM) - MADTEAM3:42:27
  • 65 - ANDRéS GONZáLEZ GUIRAO (SM) - A.E. LA PICOSSA3:42:38
  • 66 - FERNANDO BESER GASCÓN (VM) - MAESTRAZGO-CANYERO'S BAR MORELLA3:45:47
  • 67 - CONRAD ALBACAR CLIMENT (VM) - AEC TERRA DE FANG3:47:11
  • 68 - ALEIX VILLAFAÑE CANALEJO (SM) - INDEPENDENT3:49:51
  • 69 - JOSEP MARIA RIUS GARCIA (SM) - CLUB TENNIS REUS MONTEROLS3:51:36
  • 70 - JOSé LUIS MORALES RULL (VM) - INDEPENDENT3:53:31
  • 71 - JOSEP LLUIS GRANGE GALINDO (VM) - CLUB ATLETISME ASCO RIBERA D EBRE3:53:51
  • 72 - LLUC BRUSCA MANCHON (SM) - INDEPENDENT3:53:54
  • 73 - ANGEL CANO AUÑON (SM) - INDEPENDENT3:53:58
  • 74 - ARMAND PI COLL (VM) - CLUB EXCTA. PRIORAT3:57:59
  • 75 - EDUARD ALONSO ANGUERA (SM) - EXTREM TEAM TIVISSA3:59:27
  • 76 - JUAN ANDRES SIMO VILA (SM) - C.E. TRAIL TARRACO4:00:07
  • 77 - JAUME JOAN TRILLA FANECA (SM) - UEC TORTOSA4:00:45
  • 78 - ARSENIO CLEMENTE THOMSON (VM) - ORINOCO LA CORDADA4:00:46
  • 79 - OSCAR LUIS ANENTO CLAVERO (VM) - TRAGAMILLAS4:00:48
  • 80 - SERGIO CATALA SALES (SM) - INDEPENDENT4:00:50
  • 81 - JOAQUIM PUJOL SARROCA (VM) - CLUB CENTRE EXCURSIONISTA ROLAND GINE4:00:53
  • 82 - TONI LUQUE DOMíNGUEZ (VM) - INDEPENDENT4:00:56
  • 83 - TONI BAYERRI GENDRE (VM) - UEC TORTOSA4:00:57
  • 84 - JUANJO BRUSCA MANCHON (SM) - SUDACTIU4:03:01
  • 85 - FRANCISCO MORA MONTIEL (VM) - ATHLETIC TRACK MOUNTAIN4:06:28
  • 86 - JOAN SUBIRATS RODRIGUEZ (SM) - LO GOLAFRE TRAIL4:12:36
  • 87 - JORDI MARTI BELTRAN (SM) - C.E. TRAIL TARRACO4:12:38
  • 88 - DANIEL TABERA DEL PINO (SM) - INDEPENDENT4:13:27
  • 89 - RAMON D GINOVART BORRELL (SM) - C.C.PERELLO4:13:44
  • 90 - ANDRES OLIVER GARVIN (MM) - INDEPENDENT4:16:52
  • 91 - MARC LLEIXA SANCHO (S23M) - C.E. XERTA4:16:58
  • 92 - JOAN FORES AGUILO (VM) - C.E. TRILERCAVONS4:17:49
  • 93 - JOSEP M. INSAUSTI SOLE (MM) - PICOSSA TRAIL RUNNERS4:18:24
  • 94 - ERIC BRUT TORRES (VM) - A.E. LA PICOSSA4:21:02
  • 95 - TOMAS FERRER CABECERáN (SM) - INDEPENDENT4:21:47
  • 96 - FRANCESC JOSEP GARCIA I MOLINE (SM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ4:31:43
  • 97 - CARLOS TABERA DEL PINO (SM) - INDEPENDENT4:32:48
  • 98 - JOSEP MARIA BRULL FARNOS (MM) - C.E. TRAIL TARRACO4:33:23
  • 99 - VALENTIN MIQUEL PIÑOL (VM) - C.E. TRAIL TARRACO4:38:46
  • 100 - DAVID MULET FORCADELL (SM) - GR7ESUS4:40:00
  • 101 - NICOLAS ORTIZ TARROIJA (SM) - INDEPENDENT4:44:15
  • 102 - JORDI AIXART FORéS (SM) - INDEPENDENT4:46:55
  • 103 - RAMON QUILEZ SAMPIETRO (MM) - INDEPENDENT4:54:35