8a CURSA D'ULLDECONA

Classificació general dones

  • 1 - NURIA GIL CLAPERA (SF) - AAEET-GRUP ATLETIC VALLS02:17:38
  • 2 - SANDRA BURGUES LLAO (SF) - TRAIL ROQUETES02:18:41
  • 3 - SILVIA PUIGARNAU COMA (SF) - TEAM FLOWERS - LO CORRIOL02:23:01
  • 4 - MARTA PAULINO ANDREU (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA02:29:37
  • 5 - MARTA MARTíNEZ VIVES (SF) - A.E. CARA NORD02:40:15
  • 6 - HELENA DRAGO ROSA (SF) - DESAKATO TIM02:48:07
  • 7 - PAULA ESPINACH CARBO (S23F) - C.E. XERTA02:49:13
  • 8 - CELIA CALLARISA BEL (SF) - CEU SUDACTIU02:51:24
  • 9 - GINA BRULL ALBIOL (SF) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ02:52:26
  • 10 - Mª REYES VALERO EXPOSITO (VF) - OBRINT TRAÇA02:52:55
  • 11 - DOLORS CAMPOS FONOLLOSA (VF) - CEU SUDACTIU02:57:04
  • 12 - ANDREA DRAGO CANES (SF) - PALEODELTA RUNNERS02:57:13
  • 13 - ESTHER SALLA LLAMBRICH (SF) - INDEPENDENT02:57:23
  • 14 - ARANTXA SALVADÓ (S23F) - BTT MONTBIKE AMPOSTA02:58:22
  • 15 - SÍLVIA QUEROL FRESQUET (SF) - INDEPENDENT03:02:26
  • 16 - NURIA CASTILLO SOLANELL (VF) - ASS. ESP. ST GRAU03:03:25
  • 17 - SARA GARRE PELEGRINA (SF) - INDEPENDENT03:04:09
  • 18 - CARLA REDON PASCUAL (SF) - ORPESACORRE03:05:56
  • 19 - CRISTINA FERRé MARTORELL (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA03:07:25
  • 20 - NEUS MARTíNEZ MICAELO (SF) - INDEPENDENT03:07:30
  • 21 - CARLA GISBERT TOMAS (S23F) - BTT MONTBIKE AMPOSTA03:07:30
  • 22 - LAURA JIMENEZ SANCHEZ (SF) - PALEODELTA RUNNERS03:13:46
  • 23 - GEORGINA CASANOVA GARRIGóS (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA03:16:27
  • 24 - GEORGINA OLIVER VENTURA (SF) - ATE COLL DE L'ALBA03:24:52
  • 25 - MAITE MARTINEZ EIXARCH (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA03:24:55
  • 26 - MONIKA ALEKNAITE (SF) - CEM LA CAMETA COIXA03:25:53
  • 27 - CAROLINA CASTELLS BO (SF) - U.E. LO PASSADOR03:26:41
  • 28 - MARIA PILAR JULIAN MARTI (MF) - CENTRE EXCURSIONISTE SERRA D'IRTA PEÑISCOLA03:36:33
  • 29 - ROSA MARIA GONZALEZ GONZALEZ (VF) - INDEPENDENT03:41:43
  • 30 - JESSICA SALES SIMO (SF) - INDEPENDENT03:46:53
  • 31 - TATIANA GUAZHIMA VICENTE (S23F) - CEU SUDACTIU03:49:33
  • 32 - NATHALIE CROUZET (SF) - INDEPENDENT03:51:07

Classificació general homes

  • 1 - JONATAN CUESTA SANTAMARIA (SM) - TRAIL CER LA SENIA01:46:36
  • 2 - PAU VILA FABRA (SM) - TEAM FLOWERS - LO CORRIOL01:54:54
  • 3 - XAVI ALQUEZAR VERGES (SM) - ATE COLL DE L'ALBA01:54:56
  • 4 - MUSTAPHA BASIYD (SM) - UEC TORTOSA01:58:08
  • 5 - ALBERT GINE CID (SM) - TRAIL ROQUETES01:58:25
  • 6 - VICTOR MESTRE MIRO (SM) - ATE COLL DE L'ALBA01:58:57
  • 7 - LUIS ANGEL FOZ MOLINS (SM) - ORINOCO ALCAÑIZ01:59:20
  • 8 - JOSEP BENAIGES MARGALEF (SM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ02:00:15
  • 9 - EMILIO VALLS FERNANDEZ (SM) - A.E. ALCANAR02:06:07
  • 10 - ESMAYL CHGUENWOU (SM) - INDEPENDENT02:06:33
  • 11 - JOAN LLUIS FERNANDEZ TOMAS (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA02:07:04
  • 12 - MARTI SORIANO LOPEZ (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA02:07:13
  • 13 - JOSEP MARIA GARCIA LOPEZ (SM) - C.E. LA FORADADA02:09:15
  • 14 - JOAN ZARAGOZA GONZALEZ (SM) - LO CORRIOL - C.E. LA FORADADA02:09:16
  • 15 - JOAN REVERTE ESCOBEDO (VM) - CLUB ESPORTIU LA CALA02:10:00
  • 16 - ANGEL ACCENSI ANDREU (VM) - ATE COLL DE L'ALBA02:10:21
  • 17 - MARIO GALINDO RIOL (SM) - A.E. CARA NORD02:10:50
  • 18 - RAFEL MOSEGUI TORA (SM) - ATE COLL DE L'ALBA02:10:52
  • 19 - NIL SABATE VIDAL (S23M) - CEU SUDACTIU02:11:30
  • 20 - DAVID ITARTE BELLES (SM) - TRAIL CER LA SENIA02:13:28
  • 21 - MIGUEL ÁNGEL PRADAS VAL (VM) - PEÑA GUARA02:13:39
  • 22 - SERGI PLA ALONSO (SM) - CEU SUDACTIU02:14:02
  • 23 - DANIEL MARIN MARIN (SM) - ATE COLL DE L'ALBA02:15:14
  • 24 - LUIS FCO PUENTES GARCIA (VM) - UECAMPREDO02:16:03
  • 25 - CARLOS MARCO FERRE (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA02:16:09
  • 26 - MARC GARCIA CUESTA (SM) - TRAIL CER LA SENIA02:16:51
  • 27 - MARC BRESCOLI BADIA (SM) - ATE COLL DE L'ALBA02:17:00
  • 28 - MIQUEL ALSO SELMA (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA02:17:17
  • 29 - MARC TODA VERICAT (SM) - CORREDORSVALLS.CAT02:17:35
  • 30 - DAVID DURAN CASANOVA (SM) - UEC TORTOSA02:18:18
  • 31 - ALBERT GARCÍA MONZÓ (SM) - INDEPENDENT02:18:22
  • 32 - JOSEP BUERA REBULLIDA (SM) - AEC TERRA DE FANG02:19:12
  • 33 - JAVIER FERRANDO GIL (S23M) - INDEPENDENT02:19:30
  • 34 - RUBEN ALEMANY SEBASTIà (SM) - ATE COLL DE L'ALBA02:19:54
  • 35 - OCTAVIO REDON QUIXAL (MM) - ORPESACORRE02:20:35
  • 36 - ISMAEL SEGARRA GONZALEZ (VM) - A.E. ALCANAR02:20:50
  • 37 - XAVIER DOMENECH AMADES (SM) - INDEPENDENT02:21:35
  • 38 - JORDI PEPIOL NAVARRO (SM) - C.E. LA FORADADA02:22:01
  • 39 - FRANCISCO LEóN FLORO (VM) - CEU SUDACTIU02:22:17
  • 40 - NICOLAS BORRAS PONS (SM) - U.E. LO PASSADOR02:22:19
  • 41 - JOSEP MATAMOROS NAVARRO (VM) - A.E. ALCANAR02:22:26
  • 42 - PAU GONZALVO CASTELLS (SM) - INDEPENDENT02:22:33
  • 43 - VICENÇ BRULL DIVORRA (VM) - CLUB EXCTA. PRIORAT02:23:14
  • 44 - FELIP ADELL QUEROL (SM) - CEU SUDACTIU02:24:13
  • 45 - JOSE GALEANO SABATE (SM) - LO GOLAFRE TRAIL02:24:31
  • 46 - JORDI BALADA SANCHEZ (SM) - LO CORRIOL - C.E. LA FORADADA02:25:09
  • 47 - JORDI OLIVER TORTA (VM) - C.E. LA FORADADA02:25:12
  • 48 - GERARD EZQUERRA BARBARà (SM) - AGRUPACIO C. I RECREATIVA BOMBERS COMARQUES TARRAG02:25:22
  • 49 - GUILLEM CASTELL ARNAU (SM) - CEU SUDACTIU02:25:27
  • 50 - FERRAN PLA PERONA (SM) - TRAIL CER LA SENIA02:25:33
  • 51 - HERI ROYO FERRERES (SM) - TRAIL CER LA SENIA02:25:50
  • 52 - FERNANDO BESER GASCÓN (VM) - MAESTRAZGO-CANYERO'S BAR MORELLA02:26:33
  • 53 - DIDAC ROYO REVERTER (SM) - A.E. ALCANAR02:26:38
  • 54 - RAMON TORRES PUJOL (VM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA02:26:55
  • 55 - CARLOS ZARAGOZA FLOS (SM) - INDEPENDENT02:28:16
  • 56 - CHRISTIAN PELLICER PLAZAS (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA02:29:41
  • 57 - VICENÇ ALBIOL ALBESA (VM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA02:29:48
  • 58 - ALBERT SANS FERRER (SM) - CEU SUDACTIU02:30:07
  • 59 - TONI DIAZ (SM) - INDEPENDENT02:31:59
  • 60 - ANGEL NIÑEROLA QUEROL (MM) - TRAIL CER LA SENIA02:32:09
  • 61 - JOSE LATORRE VILLEGAS (SM) - CLUB EXCTA. PRIORAT02:32:42
  • 62 - JORDI VIDAL PUCHAL (SM) - DOBLEGATS X-TREM VINAROS02:33:25
  • 63 - TONI BORT EXPOSITO (SM) - A.E. ALCANAR02:33:29
  • 64 - PACO MARINE OLLE (MM) - CEU SUDACTIU02:35:23
  • 65 - DAVID LLUCH ARBONA (SM) - U.E. LO PASSADOR02:35:39
  • 66 - HECTOR ORTEGA REDO (SM) - CEU SUDACTIU02:35:51
  • 67 - CARLOS FABREGUES MAIGI (SM) - INDEPENDENT02:35:55
  • 68 - ALAN SABATE VIDAL (SM) - CEU SUDACTIU02:35:57
  • 69 - MIGUEL FEBRER CARDONA (SM) - INDEPENDENT02:36:34
  • 70 - IVAN SEBASTIAN FEBRER FERRERES (SM) - DOBLEGATS X-TREM VINAROS02:37:10
  • 71 - ENRIC ARENAS GARCIA (SM) - C.E. LA FORADADA02:37:22
  • 72 - MANEL REVERTE MOYA (SM) - C.E. LA FORADADA02:37:53
  • 73 - JOSEP LLASAT RODRIGUEZ (VM) - C.E. LA FORADADA02:38:21
  • 74 - JUAN CARLOS ROE BARBERA (SM) - TRAIL ROQUETES02:39:50
  • 75 - GERARD HERNàNDEZ GARRIDO (SM) - INDEPENDENT02:40:01
  • 76 - JOAN TOMAS ARASA PELLISA (MM) - UEC TORTOSA02:40:49
  • 77 - BENJAMIN QUERALT RAMIREZ (VM) - CEU SUDACTIU02:41:14
  • 78 - VICTOR SANCHO JOSE (MM) - INDEPENDENT02:41:26
  • 79 - JOAN RAMóN BALADA SANCHEZ (SM) - C.E. LA FORADADA02:41:46
  • 80 - LLUC BRUSCA MANCHON (SM) - CEU SUDACTIU02:42:13
  • 81 - ARNAU ALTES NOLLA (SM) - C.E. TRAIL TARRACO02:42:21
  • 82 - C.J YUGUEROS FERNáNDEZ (SM) - C.E. LA FORADADA02:43:12
  • 83 - SERGI MATAMOROS BORT (S23M) - A.E. ALCANAR - LO CORRIOL02:43:16
  • 84 - QUIM VILA GUIMERA (SM) - TRAIL CER LA SENIA02:43:53
  • 85 - JOSE GABRIEL CID PUIG (SM) - ROCA MILOCA EXCURSIONISTA02:44:19
  • 86 - FERRAN NOVELLA CAMARA (VM) - INDEPENDENT02:44:28
  • 87 - DAVID MULET FORCADELL (SM) - GR7ESUS02:44:40
  • 88 - RAFEL BRULL VAQUE (SM) - CLUB ESPORTIU LA CALA02:44:52
  • 89 - SERGIO CATALA SALES (SM) - INDEPENDENT02:44:58
  • 90 - ENRIQUE ROSELLO BELTRI (VM) - C.E. TRILERCAVONS02:45:23
  • 91 - AARON RUIZ REVERTE (SM) - C.E. LA FORADADA02:45:29
  • 92 - CARLOS CURTO GRAS (SM) - C.E. LA FORADADA02:45:32
  • 93 - ALBERT MIRO JUAN (SM) - INDEPENDENT02:45:36
  • 94 - ALBERT RIBAS BEL (SM) - CEU SUDACTIU02:46:02
  • 95 - JOSE FRANCISCO SANCHEZ RODRIGUEZ (MM) - ATE COLL DE L'ALBA02:46:18
  • 96 - MANEL CHACóN ROIG (SM) - INDEPENDENT02:46:22
  • 97 - ORIOL SALES LEóN (SM) - ATE COLL DE L'ALBA02:47:08
  • 98 - ALBERT ESTELLER REVERTER (SM) - A.E. ALCANAR02:48:29
  • 99 - MANUEL JULIAN MARTI (MM) - CENTRE EXCURSIONISTE SERRA D'IRTA PEÑISCOLA02:48:33
  • 100 - ANTONIO SORIANO LOPEZ (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA02:50:04
  • 101 - CARLOS FORCADELL CASTELL (SM) - INDEPENDENT02:50:57
  • 102 - JUAN ANDRES SIMO VILA (SM) - C.E. TRAIL TARRACO02:51:03
  • 103 - JOSE LUIS ASPACHS MORRALLA (SM) - A.E. ALCANAR02:51:54
  • 104 - ORIOL BORRàS VILANOVA (SM) - INDEPENDENT02:52:24
  • 105 - ANGEL ARASA PELLISA (VM) - C.E. TRILERCAVONS02:53:21
  • 106 - HERMINI FIBLA REVERTER (VM) - A.E. ALCANAR02:53:35
  • 107 - TONI ALBA RODRIGUEZ (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA02:53:46
  • 108 - VICENT VERICAT FERRE (VM) - CEU SUDACTIU02:55:53
  • 109 - FEDERIC FABREGUES MAIGI (SM) - INDEPENDENT02:57:10
  • 110 - JOSEP RODA JIMENEZ (SM) - PALEODELTA RUNNERS02:57:12
  • 111 - VICTOR VIDAL SORLI (SM) - CEU SUDACTIU02:57:48
  • 112 - PAU MARZA (SM) - CN REUS PLOMS02:58:24
  • 113 - MARCOS ROYO BONET (SM) - INDEPENDENT02:59:32
  • 114 - JOAN CARLES PELEGRIN SANCHEZ (MM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA03:00:19
  • 115 - SANTI SANTAMARIA PALACIOS (VM) - ASS. ESP. EKKE03:00:25
  • 116 - BENJAMIN GARCIA BALAGUER (VM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA03:00:27
  • 117 - MIGUEL ANGEL MONCUSI AGUSTI (VM) - ESCARRITXAULLS03:01:29
  • 118 - JONATAN ESTEVE OBIOL (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA03:01:33
  • 119 - JOSEP SEGURA SUBIRATS (SM) - P.C. MONTSIA03:01:40
  • 120 - ORIOL GÜELL VILLAR (SM) - CEU SUDACTIU03:02:23
  • 121 - JOSEP MARIA BRULL FARNOS (MM) - C.E. TRAIL TARRACO03:02:40
  • 122 - JOSEP M. INSAUSTI SOLE (MM) - PICOSSA TRAIL RUNNERS03:02:58
  • 123 - MARC LLEIXA SANCHO (S23M) - C.E. XERTA03:03:07
  • 124 - ALEJANDRO CARMONA FABRE (VM) - ASS. ESP. ST GRAU03:03:22
  • 125 - FRANCISCO SANCHEZ GIL (SM) - INDEPENDENT03:04:28
  • 126 - ANDREU VALLDEPEREZ SOTO (SM) - ORPESACORRE03:05:52
  • 127 - IGNASI MORALES PITARH (SM) - INDEPENDENT03:06:58
  • 128 - ENRIC SALES FERRE (SM) - ROCA MILOCA EXCURSIONISTA03:07:55
  • 129 - SALVADOR PITARCH GRIELL (SM) - A.E. CARA NORD03:08:20
  • 130 - XAVI CURTO CAMACHO (SM) - INDEPENDENT03:08:26
  • 131 - PACO LLEIXA PANISELLO (SM) - GR7ESUS03:11:20
  • 132 - JOAN FORES AGUILO (VM) - INDEPENDENT03:12:19
  • 133 - ANGEL BETETA MOLINA (SM) - INDEPENDENT03:12:46
  • 134 - JUAN JOSE FIGUEROLA SANCHIS (MM) - INDEPENDENT03:17:56
  • 135 - ISIDRE FONTANET CABALLE (MM) - LO GOLAFRE TRAIL03:19:24
  • 136 - JOSEP MONTSERRAT PRATS (MM) - S.M. CLUB MUNYANYENC SERRA D'IRTA03:19:37
  • 137 - JUAN JOSE SALES SEGURA (SM) - INDEPENDENT03:20:18
  • 138 - ISMAEL BELLES CABALLER (SM) - DOBLEGATS X-TREM VINAROS03:20:52
  • 139 - ESTEBAN BACA ESBRI (VM) - INDEPENDENT03:23:21
  • 140 - RAMON QUILEZ SAMPIETRO (MM) - INDEPENDENT03:25:40
  • 141 - ANDRES SANCHEZ NICOLAU (SM) - INDEPENDENT03:26:08
  • 142 - JOAN VERICAT GONZALEZ (SM) - CENTRE ESCURSIONISTE ULLDECONA03:26:15
  • 143 - TOMAS FERRER CABECERáN (SM) - INDEPENDENT03:27:02
  • 144 - JORDI ARASA JAREÑO (SM) - LO GOLAFRE TRAIL03:29:33
  • 145 - JOAN MANEL SANAHUJA VIDAL (VM) - UEC TORTOSA03:29:46
  • 146 - ORIOL SANSANO NADAL (SM) - CEU SUDACTIU03:33:28
  • 147 - CRISTOBAL CASANOVA TOMAS (VM) - INDEPENDENT03:37:54
  • 148 - JOAN MITJAVILA ABELLA (MM) - TRAIL CER LA SENIA03:49:26