9a CURSA DE MUNTANYA VILA DE FALSET

Classificació general dones

  • 1 - SANDRA BURGUES LLAO (SF) - TRAIL ROQUETES2:16:37
  • 2 - SILVIA PUIGARNAU COMA (SF) - TEAM FLOWERS - LO CORRIOL2:19:43
  • 3 - MARTA PAULINO ANDREU (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:27:58
  • 4 - ALBA FONT BRUCH (SF) - INDEPENDENT2:32:01
  • 5 - MONICA BOQUERA MESTRES (SF) - RUNNING PEACE WORLD2:37:41
  • 6 - FRANCISCA MARTINEZ BATEMAN (MF) - C.E. TRAIL TARRACO2:38:58
  • 7 - ARANTXA SALVADÓ (S23F) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:48:02
  • 8 - GINA BRULL ALBIOL (SF) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ2:49:00
  • 9 - ESTHER BLASCO SUGRAÑES (SF) - C.E. TRAIL TARRACO2:53:16
  • 10 - HELENA DRAGO ROSA (SF) - DESAKATO TIM2:55:21
  • 11 - CRISTINA FERRé MARTORELL (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:56:33
  • 12 - YOLANDA TORREBADELLA MAYOR (SF) - INDEPENDENT2:58:16
  • 13 - NURIA CASTILLO SOLANELL (VF) - ASS. ESP. ST GRAU2:59:08
  • 14 - EVA CRISTINA LLOBAT GRACIA (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:06:17
  • 15 - EVA GALLEGO MENEA (VF) - INDEPENDENT3:06:53
  • 16 - MONTSE PONS LOSCOS (SF) - ATE COLL DE L'ALBA3:07:00
  • 17 - NURIA ALEU PUJOL (SF) - INDEPENDENT3:10:18
  • 18 - ELENA OSUNA SOTO (SF) - INDEPENDENT3:10:37
  • 19 - CARLA GISBERT TOMAS (S23F) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:13:21
  • 20 - EVA JURADO LOPEZ (SF) - INDEPENDENT3:28:15
  • 21 - URSULA FERNáNDEZ GUARRO (SF) - CEM LA CAMETA COIXA3:45:56

Classificació general homes

  • 1 - LLUISMA MAS CáCERES (SM) - TROTE-EXTREM1:50:35
  • 2 - JAVIER HERAS HERNANDEZ (SM) - C.E. SERRES DEL MESTRAL1:52:23
  • 3 - JOSEP BENAIGES MARGALEF (SM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ1:53:01
  • 4 - PAU VILA FABRA (SM) - TEAM FLOWERS - LO CORRIOL1:54:47
  • 5 - ARNAU GRIFOLL (SM) - ASS. ESP. DIEDRE1:55:21
  • 6 - EDUARD FORNAGUERA BALDRICH (VM) - UEC ANOIA1:55:26
  • 7 - ALBERT GINE CID (SM) - TRAIL ROQUETES1:55:51
  • 8 - JOAN LLUIS FERNANDEZ TOMAS (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA1:56:45
  • 9 - JORDI MARTI QUINTANA (S23M) - C.E. TRAIL TARRACO1:57:47
  • 10 - VICTOR MESTRE MIRO (SM) - ATE COLL DE L'ALBA1:57:54
  • 11 - XAVI GINE CID (SM) - TRAIL ROQUETES1:58:02
  • 12 - JORDI NAVARRO BARBERA (SM) - TRAIL ROQUETES2:00:23
  • 13 - RAFAEL GUERRERO LLERA (VM) - ATHLETIC TRACK MOUNTAIN2:01:06
  • 14 - OSCAR GRIÑO HERNANDEZ (SM) - SERRES DEL MESTRAL2:02:53
  • 15 - EMILIO VALLS FERNANDEZ (SM) - A.E. ALCANAR2:03:06
  • 16 - GUIFRE CARDONA MONTAÑA (SM) - A.E. LA PICOSSA2:03:17
  • 17 - JUANFRAN TORRES MONTIEL (VM) - RUNNING PEACE WORLD2:03:58
  • 18 - DAVID LAGO CAMPS (VM) - EVASION RUNNING REUS2:04:01
  • 19 - MARIO GALINDO RIOL (SM) - A.E. CARA NORD2:04:21
  • 20 - ÓSCAR RíOS CALVO (SM) - CEM LA CAMETA COIXA2:04:22
  • 21 - DANIEL MARIN MARIN (SM) - ATE COLL DE L'ALBA2:05:08
  • 22 - PAU MARTI NAVARRO (SM) - INDEPENDENT2:05:26
  • 23 - JOAN REVERTE ESCOBEDO (VM) - CLUB ESPORTIU LA CALA2:06:33
  • 24 - AGUSTI JANINI GONZALEZ (SM) - ATE COLL DE L'ALBA2:06:39
  • 25 - CARLOS MARCO FERRE (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:06:46
  • 26 - ERIK RUIZ PEREZ (S23M) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:07:44
  • 27 - ORIOL CARREÑO AMOROS (SM) - CLUB EXCTA. PRIORAT2:09:47
  • 28 - CARLOS SORIANO PROCAS (SM) - C.E. TRAIL TARRACO2:09:49
  • 29 - ANGEL ACCENSI ANDREU (VM) - ATE COLL DE L'ALBA2:11:53
  • 30 - GUILLEM ALEU PUJOL (SM) - INDEPENDENT2:12:12
  • 31 - DANIEL CONESA GARCIA (SM) - INDEPENDENT2:12:47
  • 32 - RAÜL GARCIA ABELLO (SM) - CLUB EXCTA. PRIORAT2:13:18
  • 33 - MARC BRESCOLI BADIA (SM) - ATE COLL DE L'ALBA2:13:22
  • 34 - SERGI CANALDAS MILAN (VM) - BASF2:13:25
  • 35 - JOAN AGUSTI NUÑEZ GENESTOS (SM) - TRAIL CER LA SENIA2:14:42
  • 36 - OSCAR CHIES SIRISI (SM) - C.E. SERRES DEL MESTRAL2:15:22
  • 37 - ORIOL CHIES SIRISI (SM) - C.E. SERRES DEL MESTRAL2:15:24
  • 38 - FERNANDO FLORES MONTES (VM) - EVASION RUNNING REUS2:15:47
  • 39 - ARCADI SALA TORRAS (SM) - CLUB EXCURSIONISTA OLO2:16:13
  • 40 - NICOLAS BORRAS PONS (SM) - U.E. LO PASSADOR2:16:22
  • 41 - VICENÇ BRULL DIVORRA (VM) - CLUB EXCTA. PRIORAT2:16:37
  • 42 - RICARD BRU BRU (SM) - CLUB EXCTA. PRIORAT2:16:44
  • 43 - RAFEL MOSEGUI TORA (SM) - ATE COLL DE L'ALBA2:17:21
  • 44 - SERGI PLA ALONSO (SM) - CEU SUDACTIU2:17:41
  • 45 - JOSE GALEANO SABATE (SM) - LO GOLAFRE TRAIL2:19:17
  • 46 - SERGI FURIO FCO (SM) - CEPS CLUB ESQUI LA POBLA DE SEGUR2:19:30
  • 47 - JOAN CARLES BARCELó BOSQUE (SM) - CLUB EXCTA. PRIORAT2:20:12
  • 48 - JOAQUIN SALGUERO MARTIN (SM) - INDEPENDENT2:20:35
  • 49 - XAVI SUBIRATS AGUILO (SM) - ATE COLL DE L'ALBA2:21:07
  • 50 - JESUS MARCHANTE ANDUJAR (VM) - INDEPENDENT2:21:20
  • 51 - JAVIER FERRANDO GIL (S23M) - INDEPENDENT2:22:15
  • 52 - NARCIS FRANCH PIÑOL (MM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ2:22:28
  • 53 - JOSE LATORRE VILLEGAS (SM) - CLUB EXCTA. PRIORAT2:22:35
  • 54 - MANEL GARCIA GUTIéRREZ (SM) - INDEPENDENT2:22:47
  • 55 - ESTEBáN ANDúJAR SáNCHEZ (SM) - INDEPENDENT2:23:06
  • 56 - RAFEL BRULL VAQUE (SM) - CLUB ESPORTIU LA CALA2:24:11
  • 57 - ALBERT SANS FERRER (SM) - CEU SUDACTIU2:26:27
  • 58 - FERNANDO BESER GASCÓN (VM) - MAESTRAZGO-CANYERO'S BAR MORELLA2:26:56
  • 59 - RAFAEL SUBIROS PICAZO (VM) - ATE COLL DE L'ALBA2:27:10
  • 60 - JONI PRAT POND (SM) - INDEPENDENT2:27:49
  • 61 - FRANCISCO GARCIA MASIP (VM) - CATERING L'AVELLANA2:27:52
  • 62 - CHRISTIAN PELLICER PLAZAS (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:28:00
  • 63 - QUIM VERNET VILLAGRASA (SM) - A.E. CARA NORD2:28:16
  • 64 - XAVIER MARTí HUGUET (VM) - INDEPENDENT2:28:55
  • 65 - JOSEP HERNANDEZ PARES (VM) - INDEPENDENT2:29:20
  • 66 - DAVID LLUCH ARBONA (SM) - U.E. LO PASSADOR2:29:34
  • 67 - SERGI CALATAYUD MASIP (VM) - RUNNERS EL VENDRELL2:30:09
  • 68 - ALFONSO REIG ROMAN (SM) - INDEPENDENT2:31:26
  • 69 - AGUSTÍN RUIZ FERNÁNDEZ (VM) - INDEPENDENT2:32:38
  • 70 - CARLOS FABREGUES MAIGI (SM) - INDEPENDENT2:32:38
  • 71 - ENRIQUE FERNANDEZ-OJANGUREN GARCIA-COMAS (VM) - INDEPENDENT2:32:40
  • 72 - ANDRéS GONZáLEZ GUIRAO (SM) - INDEPENDENT2:32:41
  • 73 - JOSEP MARIA RIUS GARCIA (SM) - CLUB TENNIS REUS MONTEROLS2:33:05
  • 74 - PAU MIRALLES ROVIRA (S23M) - INDEPENDENT2:34:04
  • 75 - PAU GIMENO BALLESTER (SM) - TRAIL CER LA SENIA2:34:50
  • 76 - FRANCISCO HERRERA LANZA (SM) - CLUB ALPI K22:35:11
  • 77 - PAUL ASTRUDILLO TORRES (SM) - INDEPENDENT2:35:16
  • 78 - JUAN ANDRES SIMO VILA (SM) - C.E. TRAIL TARRACO2:35:18
  • 79 - OSCAR VELAZQUEZ GARRIDO (SM) - ATHLETIC TRACK MOUNTAIN2:36:42
  • 80 - ALBERT FERRé PELLEJà (SM) - CLUB EXCTA. PRIORAT2:36:47
  • 81 - RAUL PALLARES LLEIXA (VM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ2:37:17
  • 82 - ALFREDO BERNAL SANTOS (VM) - ATHLETIC TRACK MOUNTAIN2:37:55
  • 83 - JAVIER FERRE RUS (VM) - ATHLETIC TRACK MOUNTAIN2:37:56
  • 84 - JORDI SOLDEVILA AMOROS (SM) - INDEPENDENT2:38:24
  • 85 - JOAN RAMON PEDRET (SM) - INDEPENDENT2:38:37
  • 86 - ALBERT LINDEZ RIPOLL (VM) - A.E. LA PICOSSA2:39:21
  • 87 - JOAN GüELL FONTANILLAS (VM) - INDEPENDENT2:40:03
  • 88 - DANIEL RODRIGUEZ MILLAN (SM) - INDEPENDENT2:40:11
  • 89 - CARLOS CAPDEVILA GÒRRIZ (VM) - CLUB EXCTA. PRIORAT2:40:51
  • 90 - JAUME JEREZ ROLDáN (SM) - INDEPENDENT2:41:07
  • 91 - JORDI BERGA LOPEZ (MM) - TROTE-EXTREM2:41:28
  • 92 - VíCTOR DOMíNGUEZ BLANCO (SM) - ATHLETIC TRACK MOUNTAIN2:42:15
  • 93 - ANDREU PINYOL NARVAEZ (VM) - CEM LA CAMETA COIXA2:42:25
  • 94 - JOAN JOSEP RODRIGUEZ SABATE (SM) - CEM LA CAMETA COIXA2:42:28
  • 95 - ÀLEX CAPAFONS OSSó (VM) - INDEPENDENT2:44:05
  • 96 - DAVID CORONADO MASDEU (VM) - INDEPENDENT2:44:05
  • 97 - JOSEP LLUIS GRANGE GALINDO (VM) - CLUB ATLETISME ASCO RIBERA D EBRE2:44:22
  • 98 - CARLOS CASADO CONVALIA (VM) - RMC GINESTAR2:44:23
  • 99 - SERGI PERELLO GINE (SM) - INDEPENDENT2:44:31
  • 100 - JORDI PUJOLAR PANE (SM) - INDEPENDENT2:44:31
  • 101 - ALBERT CAÑAS GONZALEZ (VM) - ATLETES D'ALTAFULLA2:45:07
  • 102 - JOSE FRANCISCO SANCHEZ RODRIGUEZ (MM) - ATE COLL DE L'ALBA2:46:41
  • 103 - B. GINES GONZALEZ CORTES (VM) - PENYA CICLISTA RIBERA D'EBRE2:46:44
  • 104 - OLI VER LUQUE LLUCH (SM) - INDEPENDENT2:47:20
  • 105 - GERARD AGELL SERRAMITJANA (SM) - INDEPENDENT2:48:05
  • 106 - ANTONI ABELLA BATLLEVELL (SM) - CLUB EXCTA. PRIORAT2:48:20
  • 107 - JOAN CARLES PELEGRIN SANCHEZ (MM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:50:23
  • 108 - AITOR ESCAURIAZA FRANCO (SM) - INDEPENDENT2:52:45
  • 109 - ISIDRO CONDE REVERTE (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:52:47
  • 110 - ROGER MARTINEZ MARCHAMALO (SM) - INDEPENDENT2:52:59
  • 111 - SANTIAGO NAVARRO CID (SM) - INDEPENDENT2:53:04
  • 112 - JORDI SALAT FERNANDEZ (MM) - CENTRE EXCURSIONISTA GUISSONENC2:53:26
  • 113 - JORDI GONZALEZ ALBA (SM) - CAMBRILS CLUB TRIATLO2:54:49
  • 114 - JORDI ROFES ROFES (SM) - CLUB EXCTA. PRIORAT2:55:12
  • 115 - JOAQUIM GAVALDÀ HIDALGO (SM) - INDEPENDENT2:55:14
  • 116 - OSCAR MARTIN PONS (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:55:25
  • 117 - ARMAND PI COLL (VM) - CLUB EXCTA. PRIORAT2:56:15
  • 118 - JOSE LUIS ASPACHS MORRALLA (SM) - A.E. ALCANAR2:56:22
  • 119 - JOAN CLAVERIA BARO (SM) - INDEPENDENT2:57:30
  • 120 - JORDI RUIZ GINE (SM) - INDEPENDENT2:58:04
  • 121 - JOSEP MARIA BRULL FARNOS (MM) - C.E. TRAIL TARRACO2:58:09
  • 122 - FABIAN ESPAÑA GARCES (VM) - INDEPENDENT2:58:09
  • 123 - ALEJANDRO CARMONA FABRE (VM) - ASS. ESP. ST GRAU2:59:06
  • 124 - JOSEP M. INSAUSTI SOLE (MM) - PICOSSA TRAIL RUNNERS3:02:13
  • 125 - JORDI GAMEZ LOZANO (VM) - INDEPENDENT3:02:58
  • 126 - ISIDRE FONTANET CABALLE (MM) - LO GOLAFRE TRAIL3:06:18
  • 127 - JULIO GUTIéRREZ TOLEDO (VM) - INDEPENDENT3:06:52
  • 128 - DANIEL ELIES TREMOLEDA (VM) - INDEPENDENT3:09:21
  • 129 - ALEX CAMINALS SANCHEZ DE LA CAMPA (SM) - INDEPENDENT3:12:17
  • 130 - MARC LLEIXA SANCHO (S23M) - C.E. XERTA3:12:48
  • 131 - JOSE MANUEL CABALLERO PARIENTE (VM) - CORREDORS.CAT3:15:32
  • 132 - JOAN FORES AGUILO (VM) - INDEPENDENT3:16:29
  • 133 - JORDI ARASA JAREÑO (SM) - LO GOLAFRE TRAIL3:18:26
  • 134 - ANGEL MARTINEZ CRESPO (SM) - INDEPENDENT3:19:30
  • 135 - JOSE MARIA GARCIA ARRANZ (MM) - INDEPENDENT3:23:26
  • 136 - BLAI PERELLO CASTELLVI (VM) - INDEPENDENT3:28:12
  • 137 - GABRIEL MIGUEL GRACIA (VM) - INDEPENDENT3:28:13
  • 138 - ANDREU BENAIGES CREVILLENT (SM) - CEM LA CAMETA COIXA3:45:53
  • 139 - TONI MELICH MARTI (SM) - CEM LA CAMETA COIXA3:45:54
  • 140 - RAÜL SERRA AGUILO (VM) - CLUB EXCTA. PRIORAT3:51:15