2a CURSA DELS BIBERONS

Classificació general dones

  • 1 - GEMMA COLOME ESTRADA (SF) - TEAM FLOWERS - LO CORRIOL2:37:34
  • 2 - ESTER CASAJUANA REYES (SF) - ALLIBERADRENALINA.COM2:43:49
  • 3 - MARTA PAULINO ANDREU (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:03:56
  • 4 - MARTA MARTíNEZ VIVES (SF) - A.E. CARA NORD3:13:33
  • 5 - MONICA OLIVAN DE LA IGLESIA (SF) - ATE COLL DE L'ALBA3:19:49
  • 6 - EVA CRISTINA LLOBAT GRACIA (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:31:56
  • 7 - BEATRIZ SAEZ TENA (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:38:19
  • 8 - HELENA DRAGO ROSA (SF) - DESAKATO TIM3:38:44
  • 9 - CRISTINA FERRé MARTORELL (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:41:19
  • 10 - ARANTXA SALVADÓ (S23F) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:50:39
  • 11 - ROSA ALSO ANDRADE (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:50:41
  • 12 - PATRI JUAN RUBIO (SF) - INDEPENDENT4:00:46
  • 13 - ESTHER VALLÉS BARBERA (SF) - INDEPENDENT4:00:48
  • 14 - NURIA CASTILLO SOLANELL (VF) - ASS. ESP. ST GRAU4:02:50
  • 15 - IRIS PEREZ I CODORNIU (SF) - INDEPENDENT4:03:42
  • 16 - BELEN MARTORELL CID (VF) - UEC TORTOSA4:07:41
  • 17 - SORIA HERMANO MARTINEZ (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA4:16:09

Classificació general homes

  • 1 - DAVID VIDAL (SM) - TEAM BLUE MOTORS2:06:56
  • 2 - AHMED EL QAYED ABBOUD (SM) - MUR I CASTELL-TUGA2:15:29
  • 3 - JOSEP BENAIGES MARGALEF (SM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ2:16:42
  • 4 - XAVI ALQUEZAR VERGES (SM) - ATE COLL DE L'ALBA2:18:23
  • 5 - JUAN ANTONIO ALFARA FIBLA (SM) - C.M. GR-33 TOTTRAIL2:18:53
  • 6 - JOAN LLUIS FERNANDEZ TOMAS (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:20:17
  • 7 - VICTOR MESTRE MIRO (SM) - ATE COLL DE L'ALBA2:20:45
  • 8 - JUAN JOSE OLIVA SIMO (SM) - TEAM RACE LAND2:22:42
  • 9 - MARIO GALINDO RIOL (SM) - A.E. CARA NORD2:27:49
  • 10 - RAFEL MOSEGUI TORA (SM) - ATE COLL DE L'ALBA2:29:05
  • 11 - ALBERT BLANCH CAMPOS (SM) - CEM LA CAMETA COIXA2:29:30
  • 12 - AGUS JUAN-CAMPS CASTELL (SM) - CEU SUDACTIU2:32:44
  • 13 - ROGER LLAO MARTI (SM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ2:33:37
  • 14 - CARLOS MARCO FERRE (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:34:00
  • 15 - JOAN REVERTE ESCOBEDO (VM) - CLUB ESPORTIU LA CALA2:34:01
  • 16 - DANIEL MARIN MARIN (SM) - ATE COLL DE L'ALBA2:34:28
  • 17 - RONALD FARGAS MENDOZA (VM) - BORGES TRAIL2:34:40
  • 18 - ANGEL ACCENSI ANDREU (VM) - ATE COLL DE L'ALBA2:35:33
  • 19 - PERE LLINARES I LLORCA (SM) - C.E. TRAIL TARRACO2:35:45
  • 20 - MARTI SORIANO LOPEZ (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:36:15
  • 21 - RICARD CID LLORENÇ (SM) - A.E. CARA NORD2:36:28
  • 22 - MIGUEL ÁNGEL PRADAS VAL (VM) - PEÑA GUARA2:36:40
  • 23 - FERNANDO BESER GASCÓN (VM) - MAESTRAZGO-CANYERO'S BAR MORELLA2:39:04
  • 24 - AGUSTI JANINI GONZALEZ (SM) - ATE COLL DE L'ALBA2:41:03
  • 25 - SERGIO BOIX JOVANI (SM) - GR7ESUS2:41:38
  • 26 - RAÜL GARCIA ABELLO (SM) - CLUB EXCTA. PRIORAT2:42:15
  • 27 - ORIOL CARREÑO AMOROS (SM) - CLUB EXCTA. PRIORAT2:43:45
  • 28 - NICOLAS BORRAS PONS (SM) - U.E. LO PASSADOR2:44:29
  • 29 - SERGI PLA ALONSO (SM) - CEU SUDACTIU2:45:25
  • 30 - FELIP ADELL QUEROL (SM) - CEU SUDACTIU2:46:09
  • 31 - VICENÇ BRULL DIVORRA (VM) - CLUB EXCTA. PRIORAT2:46:42
  • 32 - ANGEL ALONSO ROYO (SM) - CLUB REM TORTOSA2:47:12
  • 33 - CARLOS COLOME DIAZ (SM) - ATE COLL DE L'ALBA2:47:38
  • 34 - XAVIER DOMENECH AMADES (SM) - INDEPENDENT2:48:21
  • 35 - JORDI MARTI QUINTANA (S23M) - C.E. TRAIL TARRACO2:48:54
  • 36 - MANEL NIELLA PITARCH (SM) - A.E. CARA NORD2:49:00
  • 37 - MARC BRESCOLI BADIA (SM) - ATE COLL DE L'ALBA2:50:28
  • 38 - JORDI RIBES ABELLA (SM) - GR7ESUS2:51:04
  • 39 - MARCOS ROCA LORES (SM) - INDEPENDENT2:51:47
  • 40 - JOSE GALEANO SABATE (SM) - LO GOLAFRE TRAIL2:53:16
  • 41 - RAFEL BRULL VAQUE (SM) - CLUB ESPORTIU LA CALA2:54:06
  • 42 - JOSEP MARIA GARCIA LOPEZ (SM) - C.E. LA FORADADA2:54:42
  • 43 - JOSE LATORRE VILLEGAS (SM) - CLUB EXCTA. PRIORAT2:55:29
  • 44 - ALBERT SANS FERRER (SM) - CEU SUDACTIU2:55:48
  • 45 - QUIM VERNET VILLAGRASA (SM) - A.E. CARA NORD2:56:23
  • 46 - SERGIO BELLES CABALLER (SM) - DOBLEGATS X-TREM VINAROS2:56:50
  • 47 - GUILLERMO CAMARERO LOPEZ (SM) - INDEPENDENT2:58:23
  • 48 - JOSEP MATAMOROS NAVARRO (VM) - A.E. ALCANAR2:59:58
  • 49 - JOSE FRANCISCO SANCHEZ RODRIGUEZ (MM) - ATE COLL DE L'ALBA3:02:16
  • 50 - JORDI CHERTO MULET (SM) - A.E. CARA NORD3:03:06
  • 51 - CHRISTIAN PELLICER PLAZAS (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:04:00
  • 52 - JAUME MONTERO BADIA (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:05:07
  • 53 - JOSEP PALLARéS MARTí (MM) - AE COTA 7053:05:21
  • 54 - NARCIS FRANCH PIÑOL (MM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ3:06:11
  • 55 - NARCIS FRANCH ALIMBAU (SM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ3:06:14
  • 56 - GERARD VILLAUBI BARBERA (VM) - AFERLOCABRA3:07:17
  • 57 - RAUL PALLARES LLEIXA (VM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ3:09:46
  • 58 - RUBEN ALEMANY SEBASTIà (SM) - ATE COLL DE L'ALBA3:10:51
  • 59 - ANTONIO SORIANO LOPEZ (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:12:12
  • 60 - DANI ITARTE VALLS (SM) - ATE COLL DE L'ALBA3:13:10
  • 61 - DAVID LLUCH ARBONA (SM) - U.E. LO PASSADOR3:13:16
  • 62 - ESTEFANO FABREGAT (VM) - INDEPENDENT3:15:15
  • 63 - CESAR DEL VALLE LACRUZ (VM) - TRAIL CER LA SENIA3:18:26
  • 64 - SISCO HIERRO ADELL (VM) - GR7ESUS3:20:58
  • 65 - RAFA ARRUFAT SANCHEZ (SM) - GR7ESUS3:22:33
  • 66 - ALEIX ARRUFAT SANCHEZ (SM) - GR7ESUS3:22:36
  • 67 - JOSEP MATEU RIBES (VM) - INDEPENDENT3:23:04
  • 68 - DAVID ESTRUEL JIMENEZ (SM) - INDEPENDENT3:23:06
  • 69 - ARKAITZ GALARZA (SM) - INDEPENDENT3:23:52
  • 70 - JOSEP FORNóS VENTURA (SM) - INDEPENDENT3:26:45
  • 71 - CARLOS CASADO CONVALIA (VM) - RMC GINESTAR3:26:59
  • 72 - MARTI MARGALEF MONTAGUT (SM) - RMC GINESTAR3:27:04
  • 73 - JUAN ANDRES SIMO VILA (SM) - C.E. TRAIL TARRACO3:29:05
  • 74 - PACO ADELL BENAIGES (MM) - ATE COLL DE L'ALBA3:29:55
  • 75 - JOAN TOMAS ARASA PELLISA (MM) - UEC TORTOSA3:30:01
  • 76 - ANGEL AGUSTIN IGUAL PIñOL (SM) - INDEPENDENT3:31:25
  • 77 - ARNAU ALTES NOLLA (SM) - C.E. TRAIL TARRACO3:31:29
  • 78 - GUILLEM NAVARRO SERRAT (SM) - INDEPENDENT3:31:33
  • 79 - GIL FONTANET BAUSELLS (SM) - INDEPENDENT3:32:15
  • 80 - DAVID GARRIGA CORNELLES (SM) - INDEPENDENT3:33:02
  • 81 - MIGUEL ANGEL MONCUSI AGUSTI (VM) - ESCARRITXAULLS3:35:41
  • 82 - DAVID SOLE MIRALLES (SM) - TRAIL ROQUETES3:35:46
  • 83 - JOAN JOSEP RODRIGUEZ SABATE (SM) - CEM LA CAMETA COIXA3:36:05
  • 84 - JOAN VENTURA CASTELLS (VM) - ATE COLL DE L'ALBA3:40:42
  • 85 - JOSEP LLUIS GRANGE GALINDO (VM) - CLUB ATLETISME ASCO RIBERA D EBRE3:46:49
  • 86 - ENRIC ALANYA (SM) - TRAIL ROQUETES3:46:53
  • 87 - ORIOL BENET ALGUERO (SM) - ATE COLL DE L'ALBA3:47:24
  • 88 - JOSEP MARIA BRULL FARNOS (MM) - C.E. TRAIL TARRACO3:48:20
  • 89 - MANEL ANGUERA GALIANA (VM) - INDEPENDENT3:50:08
  • 90 - DAVID SEGURA ALCOLETGE (SM) - CAMBRILS CLUB TRIATLO3:50:44
  • 91 - ANDREU DOMINGO RAMIS (MM) - UEC SANTS3:56:51
  • 92 - JOSEP M. INSAUSTI SOLE (MM) - PICOSSA TRAIL RUNNERS3:58:51
  • 93 - ALEJANDRO CARMONA FABRE (VM) - ASS. ESP. ST GRAU4:02:48
  • 94 - BENJAMIN CUEVAS SANCHEZ (SM) - TRAIL ROQUETES4:03:40
  • 95 - JAUME FOLQUE GALANO (SM) - INDEPENDENT4:05:03
  • 96 - MARC LLEIXA SANCHO (S23M) - C.E. XERTA4:09:40
  • 97 - EDUARD SANCHO (SM) - INDEPENDENT4:12:08
  • 98 - ISIDRE FONTANET CABALLE (MM) - LO GOLAFRE TRAIL4:12:11
  • 99 - AGUSTI GARCIA CUBELLS (SM) - C.A. TARRAGONA4:12:14
  • 100 - DAVID MARTI GUARI (VM) - INDEPENDENT4:15:56
  • 101 - JOSE ANGEL CIFRE SOSPEDRA (SM) - C.M. AMICS VOLTA AL TERME FONDEGUILLA4:16:15
  • 102 - JOSEP MARIA MONTALà RIBé (VM) - INDEPENDENT4:23:01