7a DUEXTREM AMPOSTA

Classificació general dones

  • 1 - SANDRA BURGUES LLAO (SF) - TRAIL ROQUETES01:35:06
  • 2 - MARTA MARTíNEZ VIVES (SF) - A.E. CARA NORD01:43:05
  • 3 - MARTA PAULINO ANDREU (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA01:44:19
  • 4 - MONICA OLIVAN DE LA IGLESIA (SF) - ATE COLL DE L'ALBA01:47:27
  • 5 - MIREIA JUAN-CAMPS (SF) - CEU SUDACTIU01:50:01
  • 6 - NEUS GILABERT BERTOMEU (SF) - INDEPENDENT01:54:00
  • 7 - VANESA FLORES FABRA (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA01:55:30
  • 8 - HELENA DRAGO ROSA (SF) - DESAKATO TIM01:55:52
  • 9 - CRISTINA FERRé MARTORELL (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA01:57:34
  • 10 - ANDREA DRAGO CANES (SF) - PALEODELTA RUNNERS01:58:07
  • 11 - ARANTXA SALVADÓ (S23F) - BTT MONTBIKE AMPOSTA01:59:17
  • 12 - BEA SAEZ TENA (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA02:00:00
  • 13 - ROSA ALSO ANDRADE (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA02:00:01
  • 14 - SITA BATALLA DOMINGUEZ (VF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA02:00:05
  • 15 - GEORGINA CASANOVA GARRIGóS (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA02:00:25
  • 16 - GEORGINA OLIVER VENTURA (SF) - ATE COLL DE L'ALBA02:06:27
  • 17 - GINA BRULL ALBIOL (SF) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ02:12:51
  • 18 - PAULA FERRERES FERRERES (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA02:12:53
  • 19 - MIRIAM JORNET SABATé (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA02:12:57
  • 20 - AïDA PALLARèS ALIAU (S23F) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ02:12:59
  • 21 - NURIA CASTILLO SOLANELL (VF) - ASS. ESP. ST GRAU02:14:07
  • 22 - MAITE MARTINEZ EIXARCH (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA02:17:42
  • 23 - LAURA JIMENEZ SANCHEZ (SF) - PALEODELTA RUNNERS02:17:44
  • 24 - MARGA ABELLA CALDUCH (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA02:17:45
  • 25 - EVA ARCO FERNANDEZ (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA02:20:12
  • 26 - PILI ROJAS PEREZ (VF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA02:20:59
  • 27 - CARLA GISBERT TOMAS (S23F) - BTT MONTBIKE AMPOSTA02:21:17
  • 28 - BELEN MARTORELL CID (VF) - UEC TORTOSA02:23:19
  • 29 - BEATRIZ FERNANDEZ LOPEZ (SF) - INDEPENDENT02:23:36
  • 30 - ÀNGELA PEREZ PAZ (MF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA02:27:19

Classificació general homes

  • 1 - MUSTAPHA BASIYD (SM) - UEC TORTOSA01:12:29
  • 2 - JOSEP BENAIGES MARGALEF (SM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ01:17:41
  • 3 - AHMED EL QAYED ABBOUD (SM) - MUR I CASTELL-TUGA01:18:57
  • 4 - VICTOR MESTRE MIRO (SM) - ATE COLL DE L'ALBA01:19:16
  • 5 - FRANCISCO RUIZ RODRIGUEZ (SM) - C.E. WHERE IS THE LIMIT?01:19:18
  • 6 - JUAN ANTONIO ALFARA FIBLA (SM) - C.M. GR-33 TOTTRAIL01:19:19
  • 7 - VICENT GARCIA ARGENTO (SM) - INDEPENDENT01:19:39
  • 8 - NESTOR ALTABA RABAZA (S23M) - MAESTRAZGO-CANYERO'S BAR MORELLA01:20:13
  • 9 - JON REVERTER QUERALT (SM) - A.E. ALCANAR01:23:17
  • 10 - MARIO GALINDO RIOL (SM) - A.E. CARA NORD01:25:57
  • 11 - DANIEL MARIN MARIN (SM) - ATE COLL DE L'ALBA01:26:07
  • 12 - CARLOS MARCO FERRE (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA01:27:42
  • 13 - JOAN REVERTE ESCOBEDO (VM) - CLUB ESPORTIU LA CALA01:27:52
  • 14 - JOSEP MARIA GARCIA LOPEZ (SM) - C.E. LA FORADADA01:29:33
  • 15 - ROGER LLAO MARTI (SM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ01:29:51
  • 16 - MIQUEL ALSO SELMA (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA01:29:53
  • 17 - J.DAVID QUERAL FORCADELL (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA01:29:53
  • 18 - MIGUEL ÁNGEL PRADAS VAL (VM) - PEÑA GUARA01:29:56
  • 19 - ANGEL ACCENSI ANDREU (VM) - ATE COLL DE L'ALBA01:30:00
  • 20 - AGUSTI JANINI GONZALEZ (SM) - ATE COLL DE L'ALBA01:31:16
  • 21 - NARCIS FRANCH ALIMBAU (SM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ01:31:16
  • 22 - RAFEL MOSEGUI TORA (SM) - ATE COLL DE L'ALBA01:31:26
  • 23 - RUBEN ALEMANY SEBASTIà (SM) - ATE COLL DE L'ALBA01:32:00
  • 24 - CARLOS COLOME DIAZ (SM) - ATE COLL DE L'ALBA01:32:31
  • 25 - JORDI MARTI RIPOLL (VM) - EXTREM TEAM TIVISSA01:32:44
  • 26 - RAÜL GARCIA ABELLO (SM) - CLUB EXCTA. PRIORAT01:33:14
  • 27 - ALBERT GARCÍA MONZÓ (SM) - INDEPENDENT01:33:22
  • 28 - TONI BORT EXPOSITO (SM) - A.E. ALCANAR01:34:34
  • 29 - PERE MARGALEF I JORNET (VM) - U.A. MONTSIA01:34:35
  • 30 - JOAN ANDREU ESTARLICH FORCADELL (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA01:34:52
  • 31 - VICENÇ BRULL DIVORRA (VM) - CLUB EXCTA. PRIORAT01:35:04
  • 32 - JORDI BALADA SANCHEZ (SM) - C.E. LA FORADADA01:35:06
  • 33 - RAUL VIDAL GARCIA (SM) - INDEPENDENT01:35:11
  • 34 - FERNANDO BESER GASCÓN (VM) - MAESTRAZGO-CANYERO'S BAR MORELLA01:35:41
  • 35 - JOSEP GRAS GRAS (SM) - C.E. LA FORADADA01:36:03
  • 36 - CHRISTIAN ADELL QUEROL (SM) - CEU SUDACTIU01:36:20
  • 37 - SERGI PLA ALONSO (SM) - CEU SUDACTIU01:36:56
  • 38 - FERRAN VIDAL VIERDELL (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA01:37:12
  • 39 - DIDAC ABELLA CALLARISA (S23M) - TRAIL CER LA SENIA01:37:46
  • 40 - JOSE LATORRE VILLEGAS (SM) - CLUB EXCTA. PRIORAT01:37:58
  • 41 - RAFEL BRULL VAQUE (SM) - CLUB ESPORTIU LA CALA01:38:15
  • 42 - JOSEP PALLARéS MARTí (MM) - AE COTA 70501:38:19
  • 43 - JOSEP RODA JIMENEZ (SM) - INDEPENDENT01:39:18
  • 44 - RAMON TORRES PUJOL (VM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA01:39:30
  • 45 - JOAN PAGO TORDERA (SM) - TRAIL ROQUETES01:40:06
  • 46 - SEBASTIAN MARTIN (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA01:40:07
  • 47 - ALBERT SANS FERRER (SM) - CEU SUDACTIU01:40:52
  • 48 - JOSE FRANCISCO SANCHEZ RODRIGUEZ (MM) - ATE COLL DE L'ALBA01:41:14
  • 49 - FRANCESC MATAMOROS ALVARO (SM) - C.E. LA FORADADA01:41:27
  • 50 - NARCIS FRANCH PIÑOL (MM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ01:41:43
  • 51 - DIDAC ROYO REVERTER (SM) - A.E. ALCANAR01:43:03
  • 52 - JOSE RAMON GARGALLO ROYO (SM) - INDEPENDENT01:43:08
  • 53 - JORDI BOYER MARTI (SM) - CLUB ESPORTIU LA CALA01:43:09
  • 54 - RAMON REVERTE MARTIN (VM) - INDEPENDENT01:43:12
  • 55 - JUAN CARLOS ROE BARBERA (SM) - TRAIL ROQUETES01:43:27
  • 56 - MANEL REVERTE MOYA (SM) - C.E. LA FORADADA01:43:58
  • 57 - JOSE GALEANO SABATE (SM) - LO GOLAFRE TRAIL01:44:41
  • 58 - J.MANEL TONDA SALVADÓ (VM) - INDEPENDENT01:44:43
  • 59 - IGNACIO PIQUERAS SALAZAR (VM) - C.M. VISTABELLA01:44:58
  • 60 - ADRIA MALAGON GALLART (SM) - INDEPENDENT01:45:32
  • 61 - JESUS AURE CALVET (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA01:47:16
  • 62 - PAUL ASTUDILLO TORRES (SM) - A.E. ALCANAR01:47:18
  • 63 - JOAN LLUIS SANZ PIÑOL (VM) - UEC TORTOSA01:47:59
  • 64 - RAFAEL CASELLAS APARICIO (SM) - TARRAGONA FONDISTES01:49:13
  • 65 - CONRAD ALBACAR CLIMENT (VM) - AEC TERRA DE FANG01:50:27
  • 66 - RAMON CASTELLS LóPEZ (SM) - INDEPENDENT01:50:55
  • 67 - JORDI SEGARRA JULIà (SM) - INDEPENDENT01:50:57
  • 68 - RAMON ZARAGOZA VALLDEPEREZ (SM) - INDEPENDENT01:51:00
  • 69 - RAFA JIMENEZ NAVARRO (VM) - PALEODELTA RUNNERS01:51:01
  • 70 - FRANCESC NINCLES REALES (SM) - INDEPENDENT01:51:07
  • 71 - JOAN CARLES PELEGRIN SANCHEZ (MM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA01:51:24
  • 72 - MIQUEL BELLES NAVARRO (VM) - FONDISTES RAPITENCS01:51:28
  • 73 - VICTOR MICHAVILA VICENTE (MM) - FONDISTES RAPITENCS01:51:34
  • 74 - GABRIEL LLUIS LLANSAMA (VM) - INDEPENDENT01:51:49
  • 75 - ALBERT RIBAS BEL (SM) - SUDACTIU01:52:01
  • 76 - ASBEL ESTEVE OBIOL (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA01:52:04
  • 77 - ANTONI LLUIS LLANSAMA (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA01:52:06
  • 78 - MARC MORALES VALLDEPéREZ (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA01:52:32
  • 79 - JOSEP BOYER,RIUS (VM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ01:52:57
  • 80 - RAUL PALLARES LLEIXA (VM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ01:53:06
  • 81 - JORDI ADELL SABATE (SM) - TRAIL ROQUETES01:53:27
  • 82 - DAVID FORNER SERIOL (SM) - ATE COLL DE L'ALBA01:53:51
  • 83 - OLI VER LUQUE LLUCH (SM) - INDEPENDENT01:55:02
  • 84 - JUAN ANDRES SIMO VILA (SM) - C.E. TRAIL TARRACO01:55:12
  • 85 - HERMINI FIBLA REVERTER (VM) - A.E. ALCANAR01:55:22
  • 86 - DANIEL PALACIOS CANSADO (SM) - INDEPENDENT01:55:42
  • 87 - JOAN SUBIRATS RODRIGUEZ (SM) - LO GOLAFRE TRAIL01:55:55
  • 88 - WALTER ANDRES ROMERO PEREZ (MM) - INDEPENDENT01:56:48
  • 89 - JORDI SUBIRATS CID (SM) - A.E. ALCANAR01:56:52
  • 90 - ANTONIO RECIO EXPÒSITO (MM) - INDEPENDENT01:57:17
  • 91 - JOAN MARC BELTRAN TENA (SM) - PALEODELTA RUNNERS01:58:07
  • 92 - JORDI QUEROL CHIMENO (SM) - A.E. ALCANAR01:58:19
  • 93 - ISIDRE FONTANET CABALLE (MM) - LO GOLAFRE TRAIL01:58:36
  • 94 - ORIOL BENET ALGUERO (SM) - ATE COLL DE L'ALBA01:59:25
  • 95 - ALBERT FORCADELL MULET (VM) - DESAKATO TIM02:00:06
  • 96 - EDUARD SABORIDO ESCURRIOLA (SM) - XINO XANO02:00:13
  • 97 - XAVI CURTO CAMACHO (SM) - INDEPENDENT02:05:16
  • 98 - TONI ALBA RODRIGUEZ (SM) - INDEPENDENT02:08:13
  • 99 - JOSEP BAIGES PONCE (VM) - INDEPENDENT02:09:25
  • 100 - JORDI FORCADELL BEL (SM) - INDEPENDENT02:11:06
  • 101 - JOSEP MARIA BRULL FARNOS (MM) - C.E. TRAIL TARRACO02:11:38
  • 102 - GERARD ESPUNY MESTRE (SM) - EBRE TRAIL02:11:42
  • 103 - ISIDRE MODOL GUILLAMET (MM) - ASS. ESP. EKKE02:12:47
  • 104 - ALEJANDRO CARMONA FABRE (VM) - ASS. ESP. ST GRAU02:13:44
  • 105 - FERRAN FONTANE MIRABETE (VM) - CLUB ESPORTIU MONTASPRE02:15:34
  • 106 - JOSEP BEL VIDIELLA (VM) - INDEPENDENT02:20:34
  • 107 - XAVI SUBIRATS AGUILO (SM) - ATE COLL DE L'ALBA02:23:22