6a CURSA DE PANXAMPLA

Classificació general dones

  • 1 - RAGNA DEBATS (SF) - INDEPENDENT2:47:02
  • 2 - ESTEFANIA BARREDA QUEROL (SF) - MAESTRAZGO-CANYERO'S BAR MORELLA3:05:01
  • 3 - SANDRA BURGUES LLAO (SF) - TRAIL ROQUETES3:09:22
  • 4 - MARTA MARTíNEZ VIVES (SF) - A.E. CARA NORD3:21:32
  • 5 - MARTA PAULINO ANDREU (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:26:48
  • 6 - ANA BELEN BALAGUE CASTELLS (VF) - UEC TORTOSA3:27:45
  • 7 - EVA CRISTINA LLOBAT GRACIA (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:39:30
  • 8 - NURIA PALLARES FLOS (SF) - TRAIL ROQUETES3:42:47
  • 9 - MERCE CALVO CODORNIU (SF) - UEC TORTOSA3:50:47
  • 10 - HELENA DRAGO ROSA (SF) - DESAKATO TIM3:57:22
  • 11 - CRISTINA FERRé MARTORELL (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA4:00:58
  • 12 - ISABEL ARASA FAVA (MF) - UEC TORTOSA4:01:07
  • 13 - ARANTXA SALVADÓ (S23F) - INDEPENDENT4:14:16
  • 14 - MARGA ABELLA CALDUCH (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA4:39:19
  • 15 - PAULA FERRERES FERRERES (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA4:46:56
  • 16 - NURIA CASTILLO SOLANELL (VF) - ASS. ESP. ST GRAU4:47:32
  • 17 - MONTSE DEL AGUILA DE TORRES (MF) - UEC TORTOSA4:52:28
  • 18 - ROSA REVERTER SANCHO (VF) - A.E. ALCANAR4:52:34
  • 19 - BELEN MARTORELL CID (VF) - UEC TORTOSA5:05:46

Classificació general homes

  • 1 - OSCAR CASAL MIR (SM) - INDEPENDENT2:15:43
  • 2 - JONATAN CUESTA SANTAMARIA (SM) - TRAIL CER LA SENIA2:18:50
  • 3 - ALBERT GINE CID (SM) - TRAIL ROQUETES2:20:52
  • 4 - XAVI ALQUEZAR VERGES (SM) - ATE COLL DE L'ALBA2:28:24
  • 5 - JOSEP BENAIGES MARGALEF (SM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ2:28:41
  • 6 - JOAN LLUIS FERNANDEZ TOMAS (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:29:10
  • 7 - FRANCESC CABALLE FABRA (SM) - TEAM FLOWERS - LO CORRIOL2:31:31
  • 8 - XAVI GINE CID (SM) - TRAIL ROQUETES2:34:26
  • 9 - NESTOR ALTABA RABAZA (S23M) - MAESTRAZGO-CANYERO'S BAR MORELLA2:35:34
  • 10 - VICTOR MESTRE MIRO (SM) - ATE COLL DE L'ALBA2:39:10
  • 11 - JON REVERTER QUERALT (SM) - A.E. ALCANAR2:39:43
  • 12 - JUAN JOSE OLIVA SIMO (SM) - TEAM RACE LAND2:40:16
  • 13 - ISAAC RIERA CASTRO (SM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ2:40:30
  • 14 - DOMENEC NIELLA PITARCH (SM) - A.E. CARA NORD2:40:59
  • 15 - ISRAEL MERCADé ORó (VM) - C.E. L’ARENY2:41:53
  • 16 - ANGEL MARTIN CUELLO (SM) - A.E. CARA NORD2:43:30
  • 17 - MARIO GALINDO RIOL (SM) - A.E. CARA NORD2:44:18
  • 18 - ARTURO SANZ GARGALLO (VM) - MAESTRAZGO-CANYERO'S BAR MORELLA2:44:42
  • 19 - RAFEL MOSEGUI TORA (SM) - ATE COLL DE L'ALBA2:44:49
  • 20 - IVAN TISCAR MATHEU (SM) - TRAIL CER LA SENIA2:44:56
  • 21 - ALBERT BLANCH CAMPOS (SM) - CEM LA CAMETA COIXA2:44:57
  • 22 - ÓSCAR RíOS CALVO (SM) - CEM LA CAMETA COIXA2:44:58
  • 23 - DANIEL MARIN MARIN (SM) - ATE COLL DE L'ALBA2:47:02
  • 24 - CARLES BRULL ANGUERA (SM) - C.E. TRAIL TARRACO2:47:21
  • 25 - MARTI SORIANO LOPEZ (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:49:13
  • 26 - RICARD CID LLORENÇ (SM) - A.E. CARA NORD2:49:21
  • 27 - JUAN ANTONIO ALFARA FIBLA (SM) - C.M. GR-33 TOTTRAIL2:50:45
  • 28 - MARC BRESCOLI BADIA (SM) - ATE COLL DE L'ALBA2:50:49
  • 29 - GUILLEM CASTELL ARNAU (SM) - SUDACTIU2:50:57
  • 30 - NICOLAE CARABA (SM) - INDEPENDENT2:51:46
  • 31 - ANGEL ALONSO ROYO (SM) - CLUB REM TORTOSA2:52:08
  • 32 - ROGER LLAO MARTI (SM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ2:52:58
  • 33 - MIGUEL ÁNGEL PRADAS VAL (VM) - PEÑA GUARA2:53:05
  • 34 - MIQUEL ALSO SELMA (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:54:27
  • 35 - FELIP ADELL QUEROL (SM) - CEU SUDACTIU2:54:40
  • 36 - NICOLAS BORRAS PONS (SM) - U.E. LO PASSADOR2:57:53
  • 37 - ANGEL ACCENSI ANDREU (VM) - ATE COLL DE L'ALBA2:58:21
  • 38 - ROGER XANDRI ELIAS (SM) - LA JOCA CLUB ALPI2:58:54
  • 39 - SERGI PLA ALONSO (SM) - CEU SUDACTIU2:58:58
  • 40 - SERGIO BELLES CABALLER (SM) - DOBLEGATS X-TREM VINAROS3:00:43
  • 41 - ALBERT PITART ABELLA (SM) - C.E. TRILERCAVONS3:00:52
  • 42 - DIRK FUMADO ARASA (SM) - TRAIL CER LA SENIA3:00:53
  • 43 - RUBEN ALEMANY SEBASTIà (SM) - ATE COLL DE L'ALBA3:00:56
  • 44 - CHRISTIAN PELLICER PLAZAS (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:01:10
  • 45 - CARLOS MARCO FERRE (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:01:38
  • 46 - JOAN REVERTE ESCOBEDO (VM) - CLUB ESPORTIU LA CALA3:01:48
  • 47 - JOSEP MARIA BATALLA JUBANY (MM) - AAEET GRUP ATLETIC3:04:34
  • 48 - MANEL NIELLA PITARCH (SM) - A.E. CARA NORD3:04:36
  • 49 - CRISTIAN GISBERT VERDU (S23M) - UEC TORTOSA3:05:26
  • 50 - CHRISTIAN ADELL QUEROL (SM) - CEU SUDACTIU3:05:58
  • 51 - JORDI BALADA SANCHEZ (SM) - C.E. LA FORADADA3:06:33
  • 52 - JOSE LATORRE VILLEGAS (SM) - CLUB EXCTA. PRIORAT3:08:23
  • 53 - ALBERT SALES I LLOP (VM) - CEM LA CAMETA COIXA3:08:24
  • 54 - XAVI ARRASTRARIA LLUCH (SM) - GR7ESUS3:08:52
  • 55 - FERNANDO BESER GASCÓN (VM) - MAESTRAZGO-CANYERO'S BAR MORELLA3:08:57
  • 56 - AGUSTI FABREGA BRANCHAT (SM) - INDEPENDENT3:09:12
  • 57 - NARCIS FRANCH PIÑOL (MM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ3:09:37
  • 58 - JOAN PAGO TORDERA (SM) - INDEPENDENT3:10:28
  • 59 - MARC MUT CUADERN (SM) - UEC D'HORTA3:11:34
  • 60 - JOSEP PALLARéS MARTí (MM) - INDEPENDENT3:12:17
  • 61 - RAFEL BRULL VAQUE (SM) - CLUB ESPORTIU LA CALA3:12:20
  • 62 - AGUSTI JANINI GONZALEZ (SM) - ATE COLL DE L'ALBA3:12:32
  • 63 - ALFONSO SANCHO RALDA (SM) - TRAIL ROQUETES3:14:00
  • 64 - DAVID SANCHO CHILLIDA (SM) - INDEPENDENT3:14:32
  • 65 - NACHO ZURITA GIMENO (VM) - KILOMETROCERO-CASPE3:14:57
  • 66 - JORDI CAMBRA BAENA (SM) - CEM LA CAMETA COIXA3:15:00
  • 67 - ROBERT ALBESA AGUILO (SM) - ASSOC. EXC. LA PICOSSA MORA D'EBRE3:15:02
  • 68 - DAVID LLUCH ARBONA (SM) - U.E. LO PASSADOR3:15:11
  • 69 - DANI CLIMENT PEREZ (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:15:39
  • 70 - ANDREU PINYOL NARVAEZ (VM) - CEM LA CAMETA COIXA3:15:40
  • 71 - XAVI SUBIRATS AGUILO (SM) - ATE COLL DE L'ALBA3:15:44
  • 72 - JOSE FRANCISCO SANCHEZ RODRIGUEZ (MM) - ATE COLL DE L'ALBA3:15:45
  • 73 - JOSEP Mª PONS MORATO (MM) - CLUB ATL. ESPLUGUI3:15:51
  • 74 - PACO MIES VIDAL (MM) - TRAIL CER LA SENIA3:15:55
  • 75 - DAVID ESCUDERO COBO (VM) - INDEPENDENT3:17:17
  • 76 - SERGI MATAMOROS BORT (S23M) - A.E. ALCANAR - LO CORRIOL3:17:38
  • 77 - VICENÇ BRULL DIVORRA (VM) - CLUB EXCTA. PRIORAT3:19:15
  • 78 - ALBERT SANS FERRER (SM) - CEU SUDACTIU3:20:03
  • 79 - FREDERIC FILLAT BAS (MM) - CLUB EXCURSIONISTA DE GRACIA3:20:38
  • 80 - JOAN RODRíGUEZ ROSARIO (VM) - MADTEAM3:20:43
  • 81 - RAMON TORRES PUJOL (VM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:22:10
  • 82 - CARLES DESCARREGA MOLA (SM) - A.E. LA PICOSSA3:22:47
  • 83 - C.J YUGUEROS FERNáNDEZ (SM) - C.E. LA FORADADA3:25:30
  • 84 - JORDI OLIVER TORTA (VM) - C.E. LA FORADADA3:25:32
  • 85 - JORDI RIBES ABELLA (SM) - GR7ESUS3:26:15
  • 86 - ANTONIO SORIANO LOPEZ (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:26:46
  • 87 - CARLOS RIPOLLES MESTRE (SM) - MAESTRAZGO-CANYERO'S BAR MORELLA3:26:47
  • 88 - HECTOR MARGALEF CASADO (SM) - SERRES DEL MESTRAL3:27:01
  • 89 - MARC REY BERTRAN (SM) - INDEPENDENT3:27:03
  • 90 - SALVADOR PITARCH GRIELL (SM) - A.E. CARA NORD3:27:06
  • 91 - JOAN LLUIS SANZ PIÑOL (VM) - UEC TORTOSA3:27:45
  • 92 - TONI BORT EXPOSITO (SM) - A.E. ALCANAR3:29:44
  • 93 - ALBERT CURTO SALVADO (VM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ3:29:50
  • 94 - ORIOL NUÑEZ OLLE (VM) - CLUB ESPORTIU LA CALA3:29:53
  • 95 - QUIM VILA GUIMERA (SM) - TRAIL CER LA SENIA3:30:12
  • 96 - JOSEP RAMON LLAO RODA (MM) - INDEPENDENT3:32:48
  • 97 - JOAN JOSEP RODRIGUEZ SABATE (SM) - CEM LA CAMETA COIXA3:35:23
  • 98 - JAUME ROFES MATEU (SM) - PENYA CICLISTA ALTAFULLA3:37:14
  • 99 - ALEIX PANADES MAGRIÑA (SM) - PENYA CICLISTA ALTAFULLA3:37:15
  • 100 - MARCOS GRAU RALLO (VM) - A.E. CARA NORD3:37:34
  • 101 - PAUL ASTUDILLO TORRES (SM) - A.E. ALCANAR3:38:26
  • 102 - ALBANO MARTIN SIMON (SM) - ATE COLL DE L'ALBA3:39:06
  • 103 - ROBERT MARTíNEZ MONTOSA (SM) - A.E. LA PICOSSA3:39:57
  • 104 - CONRAD ALBACAR CLIMENT (VM) - AEC TERRA DE FANG3:40:16
  • 105 - MIQUEL DOMENECH FORCADELL (MM) - INDEPENDENT3:40:38
  • 106 - JORDI NAVARRO VALLDEPEREZ (SM) - TRAIL ROQUETES3:40:51
  • 107 - SERGIO ESTEVEZ ZAMORA (SM) - C.E. LA FORADADA3:42:16
  • 108 - OSCAR LUIS ANENTO CLAVERO (VM) - TRAGAMILLAS3:42:48
  • 109 - OSCAR ESCARDA ESTRADA (SM) - TRAIL ROQUETES3:42:50
  • 110 - JORDI PONCE SANCHEZ (SM) - TRAIL ROQUETES3:42:50
  • 111 - CARLOS CURTO GRAS (SM) - C.E. LA FORADADA3:42:52
  • 112 - FRANCESC MATAMOROS ALVARO (SM) - C.E. LA FORADADA3:42:55
  • 113 - GERMAN VILLAMOR BORREGO (MM) - INDEPENDENT3:42:59
  • 114 - IVAN PUJOL ADELL (SM) - AFERLOCABRA3:43:11
  • 115 - JOAN TOMAS ARASA PELLISA (MM) - UEC TORTOSA3:44:03
  • 116 - RUBEN COLELL MORRALLA (SM) - A.E. ALCANAR3:46:21
  • 117 - ROGER MARTINEZ MARCHAMALO (SM) - INDEPENDENT3:48:48
  • 118 - GERARD BORRAS MARTINEZ (SM) - GR7ESUS3:51:08
  • 119 - SISCO HIERRO ADELL (VM) - GR7ESUS3:51:10
  • 120 - ADOLF AGUILO BORT (VM) - A.E. ALCANAR3:51:35
  • 121 - SANTIAGO CASTELLNOU BRULL (SM) - INDEPENDENT3:51:35
  • 122 - AGUSTIN MARTIN DE FEZ (VM) - PENYA CICLISTA ALTAFULLA3:52:38
  • 123 - JOSEP GINES GAMEZ (VM) - INDEPENDENT3:54:28
  • 124 - JAUME JOAN TRILLA FANECA (SM) - UEC TORTOSA3:56:24
  • 125 - JOAN POBLET CASANOVAS (MM) - CLUB ATL. ESPLUGUI3:57:12
  • 126 - OSCAR MARTIN PONS (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:57:29
  • 127 - SANTIAGO TERUEL MARTOS (VM) - ATE COLL DE L'ALBA3:59:04
  • 128 - JUANJO ACCENSI ANDREU (VM) - ATE COLL DE L'ALBA3:59:06
  • 129 - DAVID SOLE MIRALLES (SM) - TRAIL ROQUETES4:01:00
  • 130 - HERMINI FIBLA REVERTER (VM) - A.E. ALCANAR4:02:01
  • 131 - JOSEP FABREGAT SOLE (SM) - CEM LA CAMETA COIXA4:05:25
  • 132 - KHALID BASIYD (SM) - INDEPENDENT4:07:21
  • 133 - ISIDRE FONTANET CABALLE (MM) - LO GOLAFRE TRAIL4:10:04
  • 134 - MARC MORALES VALLDEPéREZ (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA4:15:21
  • 135 - RAUL PUIG PUEYO (VM) - TRAIL BARBASTRO4:18:27
  • 136 - MARC SANCHO GINOVART (SM) - ATE COLL DE L'ALBA4:19:17
  • 137 - EDUARD ALONSO ANGUERA (SM) - EXTREM TEAM TIVISSA4:19:28
  • 138 - JOSEP MARIA BRULL FARNOS (MM) - C.E. TRAIL TARRACO4:22:32
  • 139 - ORIOL BENET ALGUERO (SM) - ATE COLL DE L'ALBA4:23:23
  • 140 - JOSEP M. INSAUSTI SOLE (MM) - PICOSSA TRAIL RUNNERS4:25:13
  • 141 - ORIOL CHICOT ABAD (SM) - A.E. LA PICOSSA4:31:29
  • 142 - ALBERT SUBIRATS RILLO (SM) - CEU SUDACTIU4:39:28
  • 143 - JOSEP MARGALEF PELEGRIN (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA4:42:55
  • 144 - ALEJANDRO CARMONA FABRE (VM) - ASS. ESP. ST GRAU4:47:34
  • 145 - YASSINE OUHDADI (S23M) - UEC TORTOSA5:05:37
  • 146 - JORDI BORRAS RUIZ (VM) - AGRUPACIO MUNTANYA TURMELL5:20:52
  • 147 - ORIOL MARTINEZ DE LEON (SM) - UEC TORTOSA5:28:59
  • 148 - JUAN ANDRES ESCUDERO COBO (MM) - INDEPENDENT5:37:44