8a SERRA DE LES FITES

Classificació general dones

  • 1 - GIULIA PORTALURI (SF) - C.E. TRAIL TARRACO1:51:59
  • 2 - LAURA SANVISENS CABRE (SF) - C.E. TRAIL TARRACO1:56:12
  • 3 - MARTA FERRER CASTEL (SF) - ALTRA TRAIL CALANDA2:01:27
  • 4 - MARTA PAULINO ANDREU (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:03:49
  • 5 - SONIA VENTURA ORTIZ (VF) - ATE COLL DE L'ALBA2:09:21
  • 6 - AïDA PALLARèS ALIAU (S23F) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ2:14:42
  • 7 - COVADONGA ROBLES PUJALS (SF) - C.E. TRAIL TARRACO2:15:00
  • 8 - CRISTINA FERRé MARTORELL (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:16:30
  • 9 - CARINA GUAZHIMA (SF) - SUDACTIU2:16:39
  • 10 - HELENA DRAGO ROSA (SF) - DESAKATO TIM2:19:52
  • 11 - ANAHI RODRíGUEZ CRIVILLé (VF) - C.E. TRAIL TARRACO2:32:48
  • 12 - GEORGINA CASANOVA GARRIGóS (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:38:34
  • 13 - NURIA CASTILLO SOLANELL (VF) - ASS. ESP. ST GRAU2:40:36
  • 14 - TATIANA GUAZHIMA VICENTE (S23F) - CEU SUDACTIU2:41:33
  • 15 - ANA CRISTINA PéREZ GARCíA (VF) - CLUB KOLECTIVO VERTICAL ANDORRA-TERUEL2:43:55
  • 16 - BEGOÑA CORRAL RUBIRA (VF) - CLUB KOLECTIVO VERTIKAL2:43:57
  • 17 - CARLA GISBERT TOMAS (S23F) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:59:46
  • 18 - MARGA ABELLA CALDUCH (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:59:50

Classificació general homes

  • 1 - XAVI ALQUEZAR VERGES (SM) - ATE COLL DE L'ALBA1:21:35
  • 2 - ALBERT GINE CID (SM) - TRAIL ROQUETES1:23:43
  • 3 - VICENT GARCIA ARGENTO (SM) - INDEPENDENT1:25:15
  • 4 - JOSEP BENAIGES MARGALEF (SM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ1:26:43
  • 5 - JOAN LLUIS FERNANDEZ TOMAS (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA1:28:52
  • 6 - VICTOR ECHEVARRIA ARMADA (SM) - C.E. TRAIL TARRACO1:29:05
  • 7 - JON REVERTER QUERALT (SM) - A.E. ALCANAR1:31:13
  • 8 - VICTOR GARCIA MORENO (VM) - C.E. TRAIL TARRACO1:31:43
  • 9 - NICOLAE CARABA (SM) - INDEPENDENT1:32:14
  • 10 - RAFEL MOSEGUI TORA (SM) - ATE COLL DE L'ALBA1:32:33
  • 11 - JOSEP MARIA GARCIA LOPEZ (SM) - C.E. LA FORADADA1:33:49
  • 12 - CHRISTIAN PELLICER PLAZAS (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA1:34:08
  • 13 - LUIS FCO PUENTES GARCIA (VM) - UECAMPREDO1:35:42
  • 14 - CARLOS URRIOS CUBERO (SM) - ALTRA TRAIL CALANDA1:37:30
  • 15 - DANIEL MARIN MARIN (SM) - ATE COLL DE L'ALBA1:37:39
  • 16 - MARIO GALINDO RIOL (SM) - A.E. CARA NORD1:37:46
  • 17 - ANGEL ACCENSI ANDREU (VM) - ATE COLL DE L'ALBA1:37:48
  • 18 - MIGUEL BUJ GASCON (SM) - INDEPENDENT1:38:11
  • 19 - MANEL NIELLA PITARCH (SM) - A.E. CARA NORD1:38:15
  • 20 - VICTOR MESTRE MIRO (SM) - ATE COLL DE L'ALBA1:38:17
  • 21 - MIGUEL VICTOR CANALEJO GIRIBETS (SM) - C.E. TRAIL TARRACO1:38:38
  • 22 - MIGUEL ÁNGEL PRADAS VAL (VM) - PEÑA GUARA1:39:15
  • 23 - CARLOS MARCO FERRE (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA1:39:43
  • 24 - NICOLAS BORRAS PONS (SM) - U.E. LO PASSADOR1:39:47
  • 25 - RAUL SAGUE MARTINEZ (VM) - ORINOCO ALCAÑIZ1:40:48
  • 26 - ANTONIO RAMOS ALFONSO (VM) - C.E. TRAIL TARRACO1:41:04
  • 27 - JOAN PELLICER RABASA (SM) - SANNUT-SANDRA NUTRICIÓ1:41:08
  • 28 - CARLES BRULL ANGUERA (SM) - C.E. TRAIL TARRACO1:41:39
  • 29 - SERGI PLA ALONSO (SM) - CEU SUDACTIU1:41:58
  • 30 - ROGER LLAO MARTI (SM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ1:42:35
  • 31 - XAVIER MARGALEF BARBERÀ (SM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ1:42:37
  • 32 - ESTEFANO FABREGAT (VM) - INDEPENDENT1:43:10
  • 33 - SERGIO BELLES CABALLER (SM) - DOBLEGATS X-TREM VINAROS1:45:45
  • 34 - ARNAU TORRA VILANOVA (S23M) - INDEPENDENT1:45:49
  • 35 - JOSEP PALLARéS MARTí (MM) - INDEPENDENT1:47:43
  • 36 - SISCU LEON CANOVAS (VM) - INDEPENDENT1:48:01
  • 37 - FERNANDO BESER GASCÓN (VM) - MAESTRAZGO-CANYERO'S BAR MORELLA1:48:04
  • 38 - JOSE LATORRE VILLEGAS (SM) - CLUB EXCTA. PRIORAT1:48:10
  • 39 - EDGAR RODRIGUEZ AGUILO (S23M) - INDEPENDENT1:48:27
  • 40 - DAVID LLUCH ARBONA (SM) - U.E. LO PASSADOR1:48:39
  • 42 - DAVID OLIVER NIETO (SM) - C.E. TRAIL TARRACO1:50:35
  • 43 - RAFEL BRULL VAQUE (SM) - CLUB ESPORTIU LA CALA1:51:38
  • 44 - NACHO ZURITA GIMENO (VM) - KILOMETROCERO-CASPE1:51:42
  • 45 - RAÜL GARCIA ABELLO (SM) - CLUB EXCTA. PRIORAT1:51:47
  • 46 - JORDI AMENóS FORCADELL (SM) - INDEPENDENT1:52:04
  • 47 - NARCIS FRANCH PIÑOL (MM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ1:52:14
  • 48 - MIQUEL ALIMBAU REVERTE (VM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ1:52:24
  • 49 - MANEL OLLE FLORIDA (VM) - CEU SUDACTIU1:52:56
  • 50 - AGUS SOLé VELLVé (VM) - CCK BAREFOOLS1:53:21
  • 51 - JOSE MANUEL SERRANO GARCIA (SM) - INDEPENDENT1:54:11
  • 52 - JORDI BORT JUAN (SM) - A.E. ALCANAR1:54:21
  • 53 - JORDI MARTI JUAN (SM) - BASF1:54:27
  • 54 - TONI SáNCHEZ MARTíNEZ (SM) - INDEPENDENT1:55:09
  • 56 - ORIOL MASIP HERNANDEZ (SM) - ASSOC. EXC. LA PICOSSA MORA D'EBRE1:56:15
  • 57 - ARSENIO CLEMENTE THOMSON (VM) - TRAGAMILLAS1:56:27
  • 58 - ALBERT SANS FERRER (SM) - CEU SUDACTIU1:57:26
  • 59 - JOSEP NAVARRO SOL (SM) - INDEPENDENT1:58:23
  • 60 - MANEL MADUEÑO GUERRERO (S23M) - UECAMPREDO1:58:40
  • 61 - JOSE FRANCISCO SANCHEZ RODRIGUEZ (MM) - ATE COLL DE L'ALBA1:58:54
  • 62 - SALVADOR PITARCH GRIELL (SM) - A.E. CARA NORD1:59:09
  • 63 - JAUME MONTERO BADIA (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA1:59:23
  • 64 - FRANCESC MATAMOROS ALVARO (SM) - C.E. LA FORADADA1:59:53
  • 65 - JOSEP FORNóS VENTURA (SM) - INDEPENDENT1:59:55
  • 66 - CONRAD ALBACAR CLIMENT (VM) - AEC TERRA DE FANG2:00:12
  • 67 - RAFA RODENAS CAÑADA (SM) - ALTRA TRAIL CALANDA2:01:29
  • 68 - SERGIO ANGEL LOPEZ ONCINS (SM) - C.E. TRAIL TARRACO2:03:19
  • 69 - LUIS CASTILLO CRUZ (VM) - C.E. TRAIL TARRACO2:05:12
  • 70 - CESAR DEL VALLE LACRUZ (VM) - TRAIL CER LA SENIA2:05:28
  • 71 - CARLOS CASADO CONVALIA (VM) - RMC GINESTAR2:08:37
  • 72 - ORIOL NUÑEZ OLLE (VM) - CLUB ESPORTIU LA CALA2:08:40
  • 73 - RAUL GOMEZ INSA (VM) - INDEPENDENT2:08:47
  • 74 - ORIOL GÜELL VILLAR (SM) - CEU SUDACTIU2:09:06
  • 75 - JOSEP LLASAT RODRIGUEZ (VM) - C.E. LA FORADADA2:09:17
  • 76 - JOAN FERRE PRADOS (SM) - C.E. LA FORADADA2:09:19
  • 77 - JOAN LUCAS BO (SM) - INDEPENDENT2:09:34
  • 78 - AGUSTI PAGA FABRA (SM) - INDEPENDENT2:09:37
  • 79 - ALAN SABATE VIDAL (SM) - CE SUDACTIU2:10:52
  • 80 - JOSEP MARIA MEDINA MESTRES (SM) - C.E. TRAIL TARRACO2:10:54
  • 81 - SERGI SANCHEZ RIBERA (SM) - CENTRE EXCTA DE FLIX2:12:11
  • 82 - GUSTAVO FUSTER TORNER (SM) - INDEPENDENT2:12:27
  • 83 - JUAN CARLOS CARDONA ARIñO (SM) - INDEPENDENT2:12:31
  • 84 - JAUME HERNANDEZ ALIAGA (SM) - INDEPENDENT2:13:04
  • 85 - ANTONI COSTA CASTILLA (SM) - INDEPENDENT2:13:18
  • 86 - JORDI AROS GARCIA (SM) - INDEPENDENT2:13:20
  • 87 - GIL FONTANET BAUSELLS (SM) - INDEPENDENT2:13:22
  • 88 - SERGIO GARCÍA AGUADO (SM) - C.E. TRAIL TARRACO2:13:29
  • 89 - JORDI ESCODA SERRES (SM) - INDEPENDENT2:14:31
  • 90 - VICENT MIQUEL FERNANDEZ FERRE (SM) - SUDACTIU2:16:40
  • 91 - JOAN TOMAS ARASA PELLISA (MM) - UEC TORTOSA2:17:20
  • 92 - MANUEL JIMéNEZ VENTURA (SM) - C.E. TRAIL TARRACO2:17:47
  • 93 - IGNACIO MUñOZ DíAZ (SM) - C.E. TRAIL TARRACO2:21:10
  • 94 - JOSEP MARIA BRULL FARNOS (MM) - C.E. TRAIL TARRACO2:28:02
  • 95 - DAVID FORNER SERIOL (SM) - ATE COLL DE L'ALBA2:32:41
  • 96 - JOAN ANTON MIRET GABRIEL (VM) - C.E. TRAIL TARRACO2:32:53
  • 97 - JOSEP M. INSAUSTI SOLE (MM) - INDEPENDENT2:34:48
  • 98 - DANIEL BERTOMEU REBULLIDA (MM) - INDEPENDENT2:36:55
  • 99 - ALEJANDRO CARMONA FABRE (VM) - ASS. ESP. ST GRAU2:40:37