8a CURSA DE LES FONTS

Classificació general dones

  • 1 - JUDIT LAMAS BORRAZ (SF) - TEAM FLOWERS - LO CORRIOL3:20:00
  • 2 - SANDRA BURGUES LLAO (SF) - TRAIL ROQUETES3:24:02
  • 3 - GINA PINTÓ COMELLAS (S23F) - PUNK TRAIL TEAM3:37:01
  • 4 - MARTA PAULINO ANDREU (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:47:50
  • 5 - MARTA PLANAS ROCA (SF) - INDEPENDENT3:52:13
  • 6 - MARTA MUIXI CASALDALIGA (SF) - FOUR FACTORS - KOALA'S TEAM3:56:41
  • 7 - INMACULADA TONDA MENA (SF) - INDEPENDENT3:57:31
  • 8 - Mª ELENA FERRERES SEBASTIA (MF) - UEC TORTOSA4:00:28
  • 9 - MARIA BELEN LOPEZ PEñALVER (SF) - CLUB WAPAVENTURA4:01:10
  • 10 - TERESA FORN MUNNE (MF) - SPORT HG TEAM4:02:38
  • 11 - PAULA ESPINACH CARBO (S23F) - C.E. XERTA4:08:06
  • 12 - JULIA RIUS LLETI (SF) - ASSOCIACIO EXCURSIONISTA AMPOSTA4:21:37
  • 13 - GEMMA AVELLI TEIXIDOR (VF) - ASS. ESP. MATXACUCA4:24:22
  • 14 - BLANCA LOPEZ PEGUEROLES (SF) - UEC TORTOSA4:27:07
  • 15 - HELENA DRAGO ROSA (SF) - DESAKATO TIM4:30:45
  • 16 - ANA BELEN BALAGUE CASTELLS (VF) - UEC TORTOSA4:30:54
  • 17 - NúRIA CODINA ALéS (VF) - SICORIS CLUB4:33:10
  • 18 - CARMEN MARÍA PÉREZ SERRANO (SF) - C.A. CARNICAS SERRANO4:38:08
  • 19 - VICKY ROMERO SANTONJA (VF) - CAFS XIXONA4:43:03
  • 20 - JOANNA REDONDO BOADA (SF) - INDEPENDENT4:48:23
  • 21 - MAGDA REBASSA (SF) - INDEPENDENT4:52:30
  • 22 - ASUN GARCIA SERRANO (VF) - INDEPENDENT4:57:35
  • 23 - LIDIA CORDERROURA COMELLAS (VF) - INDEPENDENT5:00:38
  • 24 - EVA CORRAL (VF) - MATXACUCA5:02:50
  • 25 - GEMMA ROMERAL BALLESTER (SF) - RUNNERING GIRLS5:03:07
  • 26 - ALBA OLMO I MORILLAS (SF) - INDEPENDENT5:08:39
  • 27 - SAIOA ORTIZ DE ZUñIGA MURGUZUR (SF) - INDEPENDENT5:09:17
  • 28 - IRENE CAMPOY LOPEZ (SF) - INDEPENDENT5:11:40
  • 29 - SUSANA MILIAN BIEL (VF) - INDEPENDENT5:17:05
  • 30 - MAITE MARTINEZ RODRIGUEZ (SF) - PUNK TRAIL TEAM5:18:56
  • 31 - ALBA JUNYENT PRAT (VF) - INDEPENDENT5:19:05
  • 32 - DOLORS GARCIA (SF) - INDEPENDENT5:19:05
  • 33 - OLGA MARTINEZ MOLINA (VF) - GECA5:20:33
  • 34 - CARME AGUILAR FERNANDEZ (VF) - 2X2 SANTPEDOR5:26:19
  • 35 - ALICIA RODRíGUEZ MARTIN (SF) - INDEPENDENT5:29:57
  • 36 - ISABEL ARASA FAVA (MF) - UEC TORTOSA5:34:22
  • 37 - CELIA ALBALAT PERIZ (SF) - CONFIANCES TRAIL CLUB5:40:23
  • 38 - CAMI PRATS RECASENS (VF) - EXTREM TEAM TIVISSA5:57:31
  • 39 - NURIA VIDIELLA CEREZUELA (SF) - INDEPENDENT5:57:54

Classificació general homes

  • 1 - DAVID VIDAL (SM) - TEAM BLUE MOTORS2:33:46
  • 2 - RAMON CURTO GEIRA (SM) - TRAIL CER LA SENIA2:35:17
  • 3 - JOSEP BENAIGES MARGALEF (SM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ2:46:33
  • 4 - JOAN LLUIS FERNANDEZ TOMAS (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:46:38
  • 5 - DANI AGUIRRE ARDANAZ (SM) - INDEPENDENT2:47:39
  • 6 - JON REVERTER QUERALT (SM) - A.E. ALCANAR2:51:03
  • 7 - NESTOR ALTABA RABAZA (S23M) - MAESTRAZGO-CANYERO'S BAR MORELLA2:52:40
  • 8 - ROGER VIÑAS VILARDELL (SM) - BESTTRAIL RACE TEAM2:53:04
  • 9 - FRANCESC CABALLE FABRA (SM) - TEAM FLOWERS - LO CORRIOL2:56:24
  • 10 - ALBERT GINE CID (SM) - PROTRAIL TEAM2:57:23
  • 11 - ENRIC MIQUEL MARTINEZ ALIAGA (SM) - KOMANDO TRAIL3:00:38
  • 12 - VICTOR MESTRE MIRO (SM) - ATE COLL DE L'ALBA3:00:52
  • 13 - RAFEL MOSEGUI TORA (SM) - ATE COLL DE L'ALBA3:04:13
  • 14 - PATXI ESNAOLA (VM) - INDEPENDENT3:04:43
  • 15 - FELIP ADELL QUEROL (SM) - CEU SUDACTIU3:05:08
  • 16 - MIKEL ELOLA EZEIZA (SM) - KIROLTRAINING.COM3:05:38
  • 17 - XAVIER ALANYA TARRAGO (SM) - A.E. CARA NORD3:06:12
  • 18 - PEDRO MARQUES (VM) - PAREDES AVENTURA3:06:23
  • 19 - IVAN RAMIREZ BATOR (SM) - SARRIOS ZGZ3:06:45
  • 20 - CARLOS ESTELLER SUBIRATS (SM) - TRIATLO BASILISCUS3:06:51
  • 21 - EGOITZ ARAGON LARRUZEA (SM) - INDEPENDENT3:07:11
  • 22 - JOSEP MARIA GARCIA LOPEZ (SM) - C.E. LA FORADADA3:07:54
  • 23 - DANIEL MARIN MARIN (SM) - ATE COLL DE L'ALBA3:07:56
  • 24 - SERGI PLA ALONSO (SM) - CEU SUDACTIU3:08:30
  • 25 - MIGUEL ÁNGEL PRADAS VAL (VM) - PEÑA GUARA3:08:50
  • 26 - JOAN ZARAGOZA GONZALEZ (SM) - LO CORRIOL - C.E. LA FORADADA3:09:58
  • 27 - ALBERTO PEREZ VALERO (VM) - TRINXATS - TALLAFERRO3:11:24
  • 28 - PERE AURELL BOVE (SM) - CENTRE EXCURSIONISTA CALLÚS3:12:22
  • 29 - GENíS SALA REAL (SM) - PUNK TRAIL TEAM3:13:49
  • 30 - JOAN CARRERAS REDONDO (SM) - CEM LA CAMETA COIXA3:14:39
  • 31 - CARLOS FERNANDEZ GUERRERO (SM) - CORREDORS FONS VILADECAVALLS3:14:39
  • 32 - JOSEP GEIRA NAVARRO (SM) - C.E. LA FORADADA3:15:08
  • 33 - QUIM VERNET VILLAGRASA (SM) - A.E. CARA NORD3:15:09
  • 34 - AGUS JUAN-CAMPS CASTELL (SM) - CEU SUDACTIU3:16:12
  • 35 - ERIC LLAURADó ORTIZ (SM) - MADTEAM3:16:27
  • 36 - FERNANDO CALDERON DE LA BARCA (SM) - ADG MONTAÑA PEGASO3:19:32
  • 37 - ANTONIO IBARRA BERROCAL (SM) - CEX CARTAGENA3:21:23
  • 38 - ANGEL MARTIN CUELLO (SM) - A.E. CARA NORD3:23:57
  • 39 - JORDI RIBES ABELLA (SM) - GR7ESUS3:24:36
  • 40 - GUILLEM CASTELL ARNAU (SM) - SUDACTIU3:25:22
  • 41 - SALVADOR VILALTA I BERENGUERAS (SM) - ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA3:25:29
  • 42 - SALVADOR VALERI SALA (VM) - CAMI DELS IBERS3:25:48
  • 43 - JORDI PEPIOL NAVARRO (SM) - C.E. LA FORADADA3:27:14
  • 44 - KIKO MARTI BERTOMEU (VM) - ASS. ESP. DIEDRE3:27:47
  • 45 - ALBERT SANS FERRER (SM) - CEU SUDACTIU3:28:30
  • 46 - RAFEL BRULL VAQUE (SM) - CLUB ESPORTIU LA CALA3:29:07
  • 47 - GAIZKA BARAñANO URKIJO (SM) - INDEPENDENT3:29:19
  • 48 - SANTI CASTELLà VICIANO (SM) - INDEPENDENT3:29:45
  • 49 - RICARDO ESCUER MIGUEL (SM) - INDEPENDENT3:30:17
  • 50 - XIMO PELLICER LLOPIS (SM) - CXM VALENCIA3:30:57
  • 51 - GAIZKA ESTEBáNEZ GONZáLEZ (SM) - INDEPENDENT3:31:41
  • 52 - NARCIS FRANCH PIÑOL (MM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ3:32:39
  • 53 - JOSE LATORRE VILLEGAS (SM) - CLUB EXCTA. PRIORAT3:33:06
  • 54 - SERGIO ROLDAN MARCO (SM) - VILAFAMES - MAGNANIMVS TRAIL3:34:46
  • 55 - XAVI GINE CID (SM) - TRAIL ROQUETES3:36:29
  • 56 - DAVID ESTRUEL JIMENEZ (SM) - INDEPENDENT3:37:03
  • 57 - MANUEL DAVID TORRES PALAU (SM) - C.E.M. ALQUERIES RUNNING3:37:12
  • 58 - ADOLF MARCO MOLES (SM) - C.E.M. ALQUERIES RUNNING3:37:13
  • 59 - JORDI MOGINO I MARTINEZ (VM) - INDEPENDENT3:37:31
  • 60 - SERGI MATAMOROS BORT (S23M) - A.E. ALCANAR - LO CORRIOL3:38:29
  • 61 - JOSE FRANCISCO SANCHEZ RODRIGUEZ (MM) - ATE COLL DE L'ALBA3:38:38
  • 62 - JORDI PLANS CONTEL (VM) - INTEMPERIE3:39:32
  • 63 - MARC LLUCIA FLEITAS (SM) - INDEPENDENT3:40:04
  • 64 - ROGER SOTO SALVADOR (SM) - KOALA'S TEAM3:40:23
  • 65 - FRANCESC MATAMOROS ALVARO (SM) - C.E. LA FORADADA3:40:48
  • 66 - DEREK HOSSACK LOPEZ (SM) - INDEPENDENT3:42:04
  • 67 - ALBERT PITART ABELLA (SM) - C.E. TRILERCAVONS3:42:41
  • 68 - DAVID RODRIGUEZ MARCOS (SM) - BONESVALLS TRAIL3:42:58
  • 69 - JOSE RAMON PUCHADES OLMOS (VM) - OBJETIVO FINISH3:43:25
  • 70 - JOSEP BAROT CASANY (VM) - A.EXCURSIONISTA TALAIA3:43:44
  • 71 - PAU VILA FABRA (SM) - TEAM FLOWERS - LO CORRIOL3:45:06
  • 72 - ADEMIR CASTILLO ALVAREZ (SM) - ASSOC. EXC. LA PICOSSA MORA D'EBRE3:45:12
  • 73 - JOSE RAMON GARGALLO ROYO (SM) - INDEPENDENT3:45:39
  • 74 - RAFAEL MOLINA GARCIA (MM) - INDEPENDENT3:45:49
  • 75 - BENITO MANZANARES PELAZ (VM) - MOUNTAIN TRAIL VILA-SECA3:45:51
  • 76 - XAVIER VILA CASTAñE (SM) - DESMUNTAMARGES NAVAS3:47:15
  • 77 - JORDI MOLIST CANIVELL (SM) - KOALA'S TEAM3:47:29
  • 78 - HECTOR BASTIDA (VM) - JOVENTUT ATLETICA MONTCADA3:47:33
  • 79 - CHRISTIAN PELLICER PLAZAS (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:47:51
  • 80 - PAU TRIEBEL NUÑEZ (SM) - EVASION RUNNING VILANOVA3:48:16
  • 81 - CARLES MORETA BURCH (SM) - INTREKKIDS - NABES TEAM3:48:37
  • 82 - JAVI DURO LOPEZ (SM) - VILADECANSTRIATLO3:48:42
  • 83 - ÒSCAR SANCHEZ I GOMEZ (VM) - AE AMICS DE LA MUNTANYA3:48:43
  • 84 - ORIOL GÜELL VILLAR (SM) - CEU SUDACTIU3:49:43
  • 85 - JUAN CARLOS MARTINEZ GUERRA (VM) - CORREDORS.CAT3:49:52
  • 86 - DAVID PREÑANOSA PEÑARRUBIA (SM) - TALCOMPINTA/FARLTLEK SANTPEDOR3:49:54
  • 87 - OSCAR PASARIN GAYOSO (SM) - INDEPENDENT3:51:24
  • 88 - GUILLERMO GARCIA DE MARINA SOLER (SM) - INDEPENDENT3:52:13
  • 89 - SAMUEL SOLIS CARRILLO (SM) - MOUNTAIN TRAIL VILA-SECA3:53:08
  • 90 - MANEL REVERTE MOYA (SM) - C.E. LA FORADADA3:54:49
  • 91 - JOSE DEL VALLE MARCO (VM) - INDEPENDENT3:55:01
  • 92 - GORKA ARRANZ TAGARRO (SM) - INDEPENDENT3:55:03
  • 93 - EDUARD SOLANES PUIG (SM) - C.E. ELS PICONS3:57:05
  • 94 - ANGEL NIÑEROLA QUEROL (SM) - TRAIL CER LA SENIA3:57:23
  • 95 - JOSE JOAQUIN SORIANO CONTRERAS (VM) - CLUB WAPAVENTURA3:58:13
  • 96 - SERGI RODRíGUEZ CUSCó (SM) - CLUB TRIATLO VALLIRANA3:58:20
  • 97 - JAUME ROFES MATEU (SM) - PENYA CICLISTA ALTAFULLA3:58:59
  • 98 - AITOR LOPEZ ALCAY (SM) - C.E MOLINS DE REI3:59:24
  • 99 - GORKA IRAZU SOPEñA (VM) - C.D.ATLETICO 42195.ES3:59:25
  • 100 - BERNAT MARTINEZ FIGUEROLA (MM) - ASS. ESP. EKKE3:59:58
  • 101 - RAUL FERRER EDO (SM) - ATMOSFERA SPORT RUNNING4:00:18
  • 102 - OSCAR LUIS ANENTO CLAVERO (VM) - TRAGAMILLAS4:01:02
  • 103 - JORDI GIMENEZ BELLOBI (SM) - C.E. XERTA4:01:18
  • 104 - GUILLEM NAVARRO DíEZ (SM) - UEC SANTS4:01:40
  • 105 - HUGO BAUDIN ARROYO (SM) - INDEPENDENT4:02:29
  • 106 - XUS NAVARRO MOLINA (SM) - INDEPENDENT4:03:07
  • 107 - GORKA GUERRAS GARCIA (SM) - INDEPENDENT4:03:37
  • 108 - LUIS FERRI JUAN (VM) - INDEPENDENT4:03:38
  • 109 - JOAN XICOLA RIULAS (MM) - INDEPENDENT4:04:31
  • 110 - OSCAR JIMENEZ HORCAJADAS (VM) - INDEPENDENT4:04:42
  • 111 - ISRAEL MATEU PRATS (SM) - ATMOSFERA SPORT RUNNING4:05:46
  • 112 - HUGO EDO GALLEGO (SM) - INDEPENDENT4:05:49
  • 113 - DAVID ROURES ROIG (SM) - INDEPENDENT4:05:49
  • 114 - ELISEU ALòS (SM) - FINISHER4:09:51
  • 115 - OSCAR SAEZ (SM) - INDEPENDENT4:09:52
  • 116 - JORGE ALEJANDRO GONZáLEZ PéREZ (S23M) - KOMANDO TRAIL4:09:54
  • 117 - ROBERT ALBESA AGUILO (SM) - ASSOC. EXC. LA PICOSSA MORA D'EBRE4:12:35
  • 118 - JUAN JOSE REVERTE MOYA (SM) - CLUB D'ESPELEOLOGIA DINAMIC4:12:50
  • 119 - GERARD PLAZA TEIXIDO (SM) - CLUB CICLISTA SEROS4:13:16
  • 120 - ALBERT BONET VINYALS (SM) - INDEPENDENT4:13:16
  • 121 - JAVIER ACCENSI ANDREU (VM) - ATE COLL DE L'ALBA4:13:22
  • 122 - DANI RODRIGUEZ RAMELLS (SM) - EGAN4:14:18
  • 123 - ANTONIO SOTO RAMOS (SM) - RUNNAIR4:14:19
  • 124 - JESUS SANCHEZ PUENTE (VM) - GRUPOS DE MONTAÑA SABIÑANIGO4:14:22
  • 125 - JORDI GARCIA PACHECO (SM) - TERRADESPORTS-CEP4:14:24
  • 126 - CARLOS RAMOS CABRERA (VM) - INDEPENDENT4:14:27
  • 127 - DAVID CONTERO GARCIA (SM) - INDEPENDENT4:14:33
  • 128 - JOSEP LLEVADOT LLOBERA (VM) - SICORIS CLUB4:16:37
  • 129 - CARLOS MARCO FERRE (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA4:17:16
  • 130 - PABLO SAMPER DOTTO (SM) - UEC BAGA4:18:03
  • 131 - MIKEL AINGERU URRA RUBIO (VM) - C.D.ATLETICO 42195.ES4:18:06
  • 132 - AGUSTIN MARTIN DE FEZ (VM) - PENYA CICLISTA ALTAFULLA4:18:24
  • 133 - JORDI BOLUFER TORNERO (SM) - KOMANDO TRAIL4:18:33
  • 134 - PACO ESTORACH FATSINI (VM) - UEC TORTOSA4:18:43
  • 135 - FCO JAVIER FUENTES ALMAGRO (VM) - BONESVALLS TRAIL4:18:48
  • 136 - VICTOR BAHAMONDE SANCHIS (SM) - INDEPENDENT4:18:51
  • 137 - GUILLEM ARNAU SAN MARTíN GUIRAL (S23M) - C.A. FRAGA-BAJO CINCA4:19:19
  • 138 - ALBERTO GARCIA LAVIN (VM) - INDEPENDENT4:22:27
  • 139 - JOSEP MARIA BRULL FARNOS (MM) - C.E. TRAIL TARRACO4:23:00
  • 140 - JOSEP M. INSAUSTI SOLE (MM) - PICOSSA TRAIL RUNNERS4:23:17
  • 141 - ALEJANDRO LACUEVA CENTELLES (S23M) - INDEPENDENT4:23:32
  • 142 - BERNABE HIERRO FONTCUBERTA (SM) - TRAIL ROQUETES4:24:07
  • 143 - JORDI BORT JUAN (SM) - A.E. ALCANAR4:24:34
  • 144 - FRANCISCO MUNERA ROBLES (VM) - MARATO I MITJA4:25:47
  • 145 - HECTOR BELLES BELTRAN (VM) - INDEPENDENT4:27:00
  • 146 - XAVI GILABERT VALLDEPEREZ (VM) - UEC TORTOSA4:27:07
  • 147 - JUAN JOSE PEREZ VALLS (VM) - ATZENET4:27:19
  • 148 - DAVID CIUDAD (SM) - C.E. L’ARENY4:28:27
  • 149 - SERGIO SALAS SOSO (VM) - MARATO I MITJA4:28:42
  • 150 - GARIKOITZ NUñEZ ALDALUR (SM) - IZADI-ZALEAK4:29:27
  • 151 - ALEJANDRO LIZONDO ESTEVE (SM) - INDEPENDENT4:29:37
  • 152 - ANDRES CARQUES VALERA (VM) - INDEPENDENT4:29:38
  • 153 - PACO LLEIXA PANISELLO (SM) - GR7ESUS4:29:56
  • 154 - IBON HURTADO DE SARATXO BUSTURIA (SM) - APUKO IGOERA ELKARTEA4:29:59
  • 155 - MARC SAMPERE CANALS (VM) - CLUB. ESP.UNIV.ENGI.TELC-CEUETL (SE)4:30:04
  • 156 - TONI GARNES MARTINEZ (VM) - CEX CARTAGENA4:30:44
  • 157 - JOAN BAPTISTE FERRERES SEBASTIA (VM) - UEC TORTOSA4:30:55
  • 158 - RAUL GARBAYO MINGO (SM) - KOMANDO TRAIL4:30:57
  • 159 - DANI CAMARERO MAYOR (VM) - MONTSERRAT VERTICAL4:31:52
  • 160 - JORDI ANDREU SUGRAÑES (MM) - PATXANGUERUS ALFORJA4:32:21
  • 161 - JAVIER ORTEGA TAMAYO (VM) - CORREDORES DEL EBRO4:32:48
  • 162 - VICENÇ BRULL DIVORRA (VM) - CLUB EXCTA. PRIORAT4:33:19
  • 163 - RAÜL GARCIA ABELLO (SM) - CLUB EXCTA. PRIORAT4:33:22
  • 164 - JOAN FORTUNY MERCADAL (SM) - INDEPENDENT4:33:36
  • 165 - GUILLEM MASCARó BAUZà (SM) - INDEPENDENT4:33:38
  • 166 - ALBERT TORRENT ROMERO (SM) - TALLAFERRO TRAIL TEAM4:33:51
  • 167 - ISMAEL COBO PIMENTEL (VM) - EVASION VILANOVA BLUE LINE4:33:57
  • 168 - JORDI GARCIA ALTADILL (SM) - INDEPENDENT4:34:39
  • 169 - PAU ALEGRE FONTANET (SM) - CLUB EXCURSIONISTA OLO4:35:08
  • 170 - URTZI FERNANDEZ CARBALLO (SM) - MENDIRIZ MENDI4:35:13
  • 171 - RAUL GARCIA MOLINA (SM) - C.N.TERRASSA-CICLES MORENITO4:37:04
  • 172 - JAVIER RODRIGUEZ AMPLE (SM) - OBJETIVO FINISH4:37:53
  • 173 - JORGE CAMPS SELLES (VM) - INDEPENDENT4:38:08
  • 174 - MANS SELLA MARCET (VM) - KOALA'S TEAM4:38:38
  • 175 - FRANCESC SARRO MUÑOZ (SM) - INDEPENDENT4:38:43
  • 176 - VICTOR D. SEMPERE ALONSO (VM) - INDEPENDENT4:39:16
  • 177 - RUBEN COLOMBO MURIEL (SM) - INDEPENDENT4:42:47
  • 178 - GERMAN MORENO VALERO (SM) - JOVENTUT ATLETICA MONTCADA4:42:48
  • 179 - DANIEL MORENO VALERO (SM) - INDEPENDENT4:42:49
  • 180 - XAVI LóPEZ CELEIRO (SM) - INDEPENDENT4:42:52
  • 181 - TXUS DOMINGUEZ RUIBAL (VM) - C.A.SANT ANDREU DE LA BARCA4:42:55
  • 182 - PAU VICHé FRANCO (SM) - KOMANDO TRAIL4:43:21
  • 183 - CARLES CARRILLO FERRE (VM) - INDEPENDENT4:44:09
  • 184 - JESúS PATO ESTUDILLO (SM) - C.E. MADTEAM4:45:16
  • 185 - DANI CLIMENT PEREZ (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA4:45:30
  • 186 - JUANMA JORDA DURA (SM) - CA LA REVOLTA DE GORGA4:47:08
  • 187 - JUAN JOSE LLEDO GOMIS (SM) - CENTRE EXCURSIONISTA DE CREVILLENT4:47:44
  • 188 - SALVADOR PONS ALBEROLA (SM) - INDEPENDENT4:47:45
  • 189 - LUIS CANDELA BELSO (SM) - CENTRE EXCURSIONISTA DE CREVILLENT4:47:56
  • 190 - MARIO GALINDO RIOL (SM) - A.E. CARA NORD4:48:56
  • 191 - TONI LOPEZ MALLEN (MM) - UEC TORTOSA4:48:58
  • 192 - DAVID CASTILLóN POSINO (SM) - INDEPENDENT4:49:11
  • 193 - SERGIO CAMPOS CASTILLO (VM) - INDEPENDENT4:50:13
  • 194 - FERRAN VIDAL BORT (VM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA4:50:57
  • 195 - DAVID DURAN CASANOVA (SM) - UEC TORTOSA4:53:07
  • 196 - TXETXU GAITE POBES (SM) - INDEPENDENT4:53:31
  • 197 - RUBEN J. RIVERO FERNANDEZ (SM) - ARTARRAI G.M.4:54:29
  • 198 - ALEIX BOLLO SANVISEN (SM) - SICORIS CLUB4:54:53
  • 199 - FRANCESC AUBACH GRAS (MM) - RUNNING CLARET4:55:13
  • 200 - NACHO RIERA LLAUGER (VM) - INDEPENDENT4:55:14
  • 201 - SANTIAGO PEREZ PALENCIA (VM) - KULUMSPORT4:56:31
  • 202 - JORDI SEBASTIA MARGALEF (VM) - TRAIL ROQUETES4:56:52
  • 203 - JUAN IGNACIO GOMEZ TORO (VM) - PENYA CICLISTA ALTAFULLA4:57:35
  • 204 - MARC SANCHIS NICLòS (SM) - CAMA ALGEMESI4:58:16
  • 205 - FRANCESC SANCHIS NICLòS (SM) - CAMA ALGEMESI4:58:17
  • 206 - XIMO ALFONSO UCHER (SM) - CONFIANCES TRAIL CLUB4:58:30
  • 207 - DAVID GIL PELLUCH (SM) - A TO TRAPO4:59:31
  • 208 - XAVI ALONSO ANGUERA (SM) - EXTREM TEAM TIVISSA4:59:40
  • 209 - FRANK SILLA MARTíNEZ (SM) - ATLETIC SANTA FE4:59:41
  • 210 - JON MIKEL ITURRIETA (SM) - INDEPENDENT4:59:48
  • 211 - TOÑO HERNANDEZ ALVAREZ (VM) - INDEPENDENT5:00:08
  • 212 - DIEGO GáLVEZ ROMERO (VM) - ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA5:00:34
  • 213 - XEVI GUITART ROCA (SM) - L'ESPORTIU TORELLO5:01:14
  • 214 - RAÜL RACERO JIMENEZ (SM) - FOUR FACTORS - KOALA'S TEAM5:01:14
  • 215 - KAULDI REZOLA UROLA (VM) - INDEPENDENT5:01:40
  • 216 - ROGER TELLA TRILLA (SM) - ULTRA LLEIDA5:02:46
  • 217 - JORDI COSTA VILAR (VM) - ASS. ESP. MATXACUCA5:02:52
  • 218 - SANTIAGO VILCHEZ DEL CERRO (VM) - INDEPENDENT5:03:03
  • 219 - ENRIC COROMINAS I BOSCH (VM) - TALLAFERRO TRAIL TEAM5:03:14
  • 220 - DARIO BAS MARIN (VM) - CD MISJUEVES5:03:44
  • 221 - DAVID DOLZ FERRIZ (SM) - XTERRA ESPORTS5:04:21
  • 222 - ENRIC ARENAS GARCIA (SM) - C.E. LA FORADADA5:04:36
  • 223 - DANI BANZO RIERA (VM) - SICORIS CLUB5:05:59
  • 224 - JULIAN MARTIN MARTIN (SM) - INDEPENDENT5:06:28
  • 225 - FERNANDO ZURITA VIDAL (VM) - UEC TORTOSA5:06:47
  • 226 - SERGI FARRO SOLER (SM) - INDEPENDENT5:07:27
  • 227 - JESúS OSUNA HENARES (VM) - TRAMUNTANYA5:08:39
  • 228 - DANIEL BLASCO (VM) - INDEPENDENT5:09:04
  • 229 - PACO JORDAN ONCINS (MM) - TRAIL BARBASTRO5:09:16
  • 230 - JOSU AHEDO RUMAYOR (SM) - APUKO IGOERA ELKARTEA5:09:23
  • 231 - ALBERT CURTO SALVADO (VM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ5:10:17
  • 232 - JUANJO ACCENSI ANDREU (VM) - ATE COLL DE L'ALBA5:10:22
  • 233 - ROGER NEGRETE (SM) - INDEPENDENT5:11:41
  • 234 - GERARD AGELL SERRAMITJANA (SM) - INDEPENDENT5:12:14
  • 235 - ANDREU LOPEZ ANADON (MM) - TALLAFERRO TRAIL TEAM5:13:53
  • 236 - JUANAN ARNAU TENA (VM) - INDEPENDENT5:17:06
  • 237 - JUAN JOSE RODRIGUEZ FRANCO (SM) - KOMANDO TRAIL5:17:13
  • 238 - CARLOS FERRER ARQUES (VM) - CAFS XIXONA5:17:25
  • 239 - JAVIER VIVERO MEGIAS (MM) - INDEPENDENT5:17:38
  • 240 - BABIL ESTEBAN RUIZ (SM) - PUNK TRAIL TEAM5:18:52
  • 241 - MIQUEL PUY ALMAGRO (SM) - INDEPENDENT5:18:53
  • 242 - JAVI PINENT ROMERO (SM) - UEC TORTOSA5:20:04
  • 243 - ELOY PONCE SANCHEZ (SM) - INDEPENDENT5:20:12
  • 244 - JUAN CARLOS MARTINEZ ORTUÑO (VM) - C.A. CAFETERIAS WILLIAM5:22:28
  • 245 - PACO ROBLES ADAN (VM) - CLUB ATLETIC CALDERI5:24:06
  • 246 - JUAN CARLOS ESCUTE MARIN (VM) - A.E. GARRAF RUNNERS5:24:08
  • 247 - ILDEFONS ROLDAN DE LA CORTE (VM) - 2X2 SANTPEDOR5:24:10
  • 248 - MIGUEL JIMENEZ PORTELLANO (SM) - MADTEAM5:24:24
  • 249 - PEP PUERTAS (VM) - INDEPENDENT5:25:51
  • 250 - SANTI MATEO LANZA (VM) - 2X2 SANTPEDOR5:26:20
  • 251 - JESUS FERNANDO IBARRA (VM) - CORREDORES DEL EBRO5:26:26
  • 252 - DAVID SANCHEZ GIMENO (SM) - CORREDORES DEL EBRO5:26:27
  • 253 - JESUS MARÍA VICENTE LUIS (VM) - CORREDORES DEL EBRO5:26:31
  • 254 - JOSE LUIS VILLAR MORERA (SM) - INDEPENDENT5:26:33
  • 255 - SERGI CHAVARRIA GINE (SM) - UEC TORTOSA5:26:38
  • 256 - PERE DALMAU LLORCA (SM) - UEC TORTOSA5:26:42
  • 257 - ALBERTO ARTUÑEDO SANCHEZ (VM) - CLUB ATLETIC CALDERI5:26:56
  • 258 - MIG UEL FUENTES BENITEZ (MM) - C.A. CAFETERIAS WILLIAM5:27:44
  • 259 - JOSE JAIME AGUSTIN VALLES (MM) - C.A. CAFETERIAS WILLIAM5:27:44
  • 260 - SANTI BARRIL PORCAR (VM) - INDEPENDENT5:28:20
  • 261 - JOSEBA COLLANTES ETXEBERRIA (VM) - INDEPENDENT5:29:57
  • 262 - JULIáN MUñOZ DE LA NAVA NAHARRO (SM) - INTEMPERIE5:31:28
  • 263 - JAUME JOAN TRILLA FANECA (SM) - UEC TORTOSA5:35:25
  • 264 - VICENTE CATALAN MARTINEZ (SM) - CONFIANCES TRAIL CLUB5:40:24
  • 265 - VICENT BARBERA CERVERO (MM) - CAMA ALGEMESI5:42:07
  • 266 - JUAN MANUEL GIMENEZ GUARQUE (SM) - INDEPENDENT5:42:09
  • 267 - DAVID CASTAñO ARRIBAS (SM) - AVIENTU SOLORUNNERS5:47:03
  • 268 - JAUME BADIA PONS (MM) - ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA5:47:17
  • 269 - MARC AVIñó MARTí (SM) - C.E. XERTA5:57:19
  • 270 - XAVIER VIDIELLA CEREZUELA (VM) - PATXANGUERUS ALFORJA5:57:50