8a PUJADA A LA FORADADA MEMORIAL JOAN ALOY

Classificació general dones

  • 1 - MYRIAM DELAFFOREST (VF) - INDEPENDENT2:30:20
  • 2 - MIREIA JUAN-CAMPS (SF) - CEU SUDACTIU2:31:14
  • 3 - MARTA MARTíNEZ VIVES (SF) - A.E. CARA NORD2:33:13
  • 4 - EVA ROIG CASTELL (VF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:36:45
  • 5 - MERCE CALVO CODORNIU (SF) - UEC TORTOSA2:38:16
  • 6 - CARINA GUAZHIMA (SF) - SUDACTIU2:41:09
  • 7 - NURIA MONFORT ARTOLA (VF) - INDEPENDENT2:41:15
  • 8 - EVA CRISTINA LLOBAT GRACIA (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:42:41
  • 9 - HELENA DRAGO ROSA (SF) - DESAKATO TIM2:44:01
  • 10 - ENCARNA GAMEZ TORRENT (SF) - CEU SUDACTIU2:44:12
  • 11 - CRISTINA FERRé MARTORELL (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:51:07
  • 12 - BEATRIZ CANO MATESANZ (MF) - C.E. TRAIL TARRACO2:55:04
  • 13 - NúRIA PERA CAMACHO (SF) - INDEPENDENT2:57:30
  • 14 - ARANTXA SALVADÓ (S23F) - INDEPENDENT3:02:04
  • 15 - TATIANA GUAZHIMA VICENTE (S23F) - CEU SUDACTIU3:06:13
  • 16 - CARLA GISBERT TOMAS (S23F) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:16:01
  • 17 - SORIA HERMANO MARTINEZ (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:16:04
  • 18 - BEGOÑA CORRAL RUBIRA (VF) - CLUB KOLECTIVO VERTIKAL3:17:01
  • 19 - SHEILA MARTíN JULVE (SF) - CLUB KOLECTIVO VERTICAL ANDORRA-TERUEL3:17:03
  • 20 - RAQUEL SOLANO RIBERA (MF) - INDEPENDENT3:19:25
  • 21 - NURIA CASTILLO SOLANELL (VF) - ASS. ESP. ST GRAU3:19:29
  • 22 - MONTSE DEL AGUILA DE TORRES (MF) - UEC TORTOSA3:23:30
  • 23 - BELEN MARTORELL CID (VF) - UEC TORTOSA3:37:48
  • 24 - MARTA HERNANDEZ HERRERO (VF) - ATE COLL DE L'ALBA3:41:59
  • 25 - MONICA MONTEVERDE MICHAVILA (SF) - ATE COLL DE L'ALBA3:47:45

Classificació general homes

  • 1 - JAVIER ROBRES MONFORTE (SM) - MAESTRAZGO-CANYERO'S BAR MORELLA1:45:30
  • 2 - AHMED EL QAYED ABBOUD (MM) - INDEPENDENT1:46:27
  • 3 - ALBERT GINE CID (SM) - TRAIL ROQUETES1:49:10
  • 4 - JUANMA OVIEDO GUTIERREZ (SM) - MONTAÑEROS DE ARAGON1:49:12
  • 5 - JOSEP BENAIGES MARGALEF (SM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ1:51:20
  • 6 - JOAN LLUIS FERNANDEZ TOMAS (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA1:54:56
  • 7 - VICENT GARCIA ARGENTO (SM) - INDEPENDENT1:56:54
  • 8 - JON REVERTER QUERALT (SM) - A.E. ALCANAR1:59:05
  • 9 - MIA ALONSO JM (SM) - UNIO EXCURSIONISTA MATADEPERA1:59:14
  • 10 - NESTOR ALTABA RABAZA (S23M) - MAESTRAZGO-CANYERO'S BAR MORELLA1:59:32
  • 11 - MARTI SORIANO LOPEZ (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA1:59:50
  • 12 - DANI PELEGRIN GOMBAU (SM) - PALEODELTA RUNNERS2:01:02
  • 13 - MARIO GALINDO RIOL (SM) - A.E. CARA NORD2:02:46
  • 14 - JOSEP MARIA GARCIA LOPEZ (SM) - C.E. LA FORADADA2:04:01
  • 15 - CARLOS MARCO FERRE (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:04:15
  • 16 - MIGUEL ARNAU CAPAFONS (SM) - CLUB CENTRE EXCURSINISTA LA FORADADA2:04:42
  • 17 - FRANCESC SOLER ESCAMEZ (MM) - MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA2:07:02
  • 18 - NICOLAE CARABA (SM) - INDEPENDENT2:07:04
  • 19 - VICENTE LECHA MOLINER (SM) - CLUB KOLECTIVO VERTIKAL2:07:08
  • 20 - RAFEL MOSEGUI TORA (SM) - ATE COLL DE L'ALBA2:07:12
  • 21 - JORDI BALADA SANCHEZ (SM) - C.E. LA FORADADA2:07:16
  • 22 - JESúS ALBERTO NAVARRO BEARDO (SM) - INDEPENDENT2:07:53
  • 23 - DANIEL MARIN MARIN (SM) - ATE COLL DE L'ALBA2:08:06
  • 24 - MIQUEL GARCIA FERRÉ (SM) - C.E. LA FORADADA2:11:36
  • 25 - RAÜL GARCIA ABELLO (SM) - CLUB EXCTA. PRIORAT2:12:39
  • 26 - ALBERT PITART ABELLA (SM) - C.E. TRILERCAVONS2:12:41
  • 27 - OCTAVIO REDON QUIXAL (MM) - ORPESACORRE2:12:44
  • 28 - JOSE MARIA GINER VILLANOVA (SM) - CLUB KOLECTIVO VERTIKAL2:12:47
  • 29 - SERGI PLA ALONSO (SM) - CEU SUDACTIU2:13:30
  • 30 - FRAN SASTRE ARNAU (SM) - INDEPENDENT2:15:05
  • 31 - TONI PELEGRIN REDON (SM) - A.E. ALCANAR2:15:18
  • 32 - ISIDRE GAS COLOME (SM) - UEC TORTOSA2:16:17
  • 33 - JOSE LATORRE VILLEGAS (SM) - CLUB EXCTA. PRIORAT2:16:19
  • 34 - JOSEP BUERA REBULLIDA (SM) - AEC TERRA DE FANG2:16:23
  • 35 - SERGIO BELLES CABALLER (SM) - DOBLEGATS X-TREM VINAROS2:16:59
  • 36 - JOAN PAGO TORDERA (SM) - INDEPENDENT2:17:08
  • 37 - XAVIER MARGALEF BARBERÀ (SM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ2:18:14
  • 38 - DAVID SANCHO CHILLIDA (SM) - INDEPENDENT2:19:03
  • 39 - ALBERT GARCÍA MONZÓ (SM) - SUDACTIU2:19:18
  • 40 - JOAN REVERTE ESCOBEDO (VM) - CLUB ESPORTIU LA CALA2:19:22
  • 41 - RUBEN ALEMANY SEBASTIà (SM) - INDEPENDENT2:19:33
  • 42 - CHRISTIAN ADELL QUEROL (SM) - CEU SUDACTIU2:20:26
  • 43 - DIDAC ROYO REVERTER (SM) - A.E. ALCANAR2:20:28
  • 44 - FRANCESC MONTEVERDE REDO (VM) - C.E. TRILERCAVONS2:20:55
  • 45 - PEDRO BENLLOCH ESTELLE (SM) - INDEPENDENT2:21:08
  • 46 - FERNANDO BESER GASCÓN (VM) - MAESTRAZGO-CANYERO'S BAR MORELLA2:21:31
  • 47 - MIQUEL ALIMBAU REVERTE (VM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ2:21:36
  • 48 - ENRIQUE MARTINEZ SASTRE (SM) - CLUB CENTRE EXCURSINISTA LA FORADADA2:21:48
  • 49 - NARCIS FRANCH PIÑOL (MM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ2:21:57
  • 50 - RAUL VIDAL GARCIA (SM) - INDEPENDENT2:22:09
  • 51 - CéSAR ARBIZU ARBONéS (SM) - INDEPENDENT2:22:20
  • 52 - CARLOS COLOME DIAZ (SM) - ATE COLL DE L'ALBA2:22:26
  • 53 - IVAN GARCIA MAIGI (SM) - TRAIL ROQUETES2:22:28
  • 54 - BIENVE ALFARA GARCIA (SM) - INDEPENDENT2:23:09
  • 55 - FLORENCI SALES VILALTA (VM) - CEU SUDACTIU2:25:15
  • 56 - ALBERT SANS FERRER (SM) - CEU SUDACTIU2:25:32
  • 57 - PEP-LLUIS MOLINET (MM) - CLUB EXCURSIONISTA DE GRACIA2:25:41
  • 58 - XAVIER MAYOL SANCHEZ (SM) - GEIEG2:25:49
  • 59 - ORIOL GÜELL VILLAR (SM) - CEU SUDACTIU2:26:56
  • 60 - PACO MARINE OLLE (MM) - CEU SUDACTIU2:27:08
  • 61 - JORDI OLIVER TORTA (VM) - C.E. LA FORADADA2:30:11
  • 62 - JOSEP LLASAT RODRIGUEZ (VM) - C.E. LA FORADADA2:30:15
  • 63 - CARLOS ANTONES POY (SM) - SUDACTIU2:30:22
  • 64 - MARC CORTIELLA SUBIRATS (SM) - INDEPENDENT2:30:28
  • 65 - PAUL ASTUDILLO TORRES (SM) - A.E. ALCANAR2:31:06
  • 66 - ANDRES VILLALBA (SM) - MUR I CASTELL-TUGA2:31:18
  • 67 - JOSE FRANCISCO SANCHEZ RODRIGUEZ (MM) - ATE COLL DE L'ALBA2:32:23
  • 68 - RAFEL BRULL VAQUE (SM) - CLUB ESPORTIU LA CALA2:32:30
  • 69 - FRANCESC MATAMOROS ALVARO (SM) - C.E. LA FORADADA2:33:02
  • 70 - VICTOR FORNER REVERTER (SM) - A.E. ALCANAR2:33:21
  • 71 - CARLOS CASADO CONVALIA (VM) - RMC GINESTAR2:33:41
  • 72 - FERRAN NOVELLA CAMARA (VM) - INDEPENDENT2:35:59
  • 73 - MARC REY BERTRAN (SM) - INDEPENDENT2:36:15
  • 74 - XAVIER PASTOR SOL (SM) - INDEPENDENT2:36:18
  • 75 - QUIQUE MAYOR LOPEZ (VM) - INDEPENDENT2:36:37
  • 76 - JOSEP DOMENECH LLOBET (S23M) - SUDACTIU2:37:08
  • 77 - ANTONIO MAS FABRA (SM) - INDEPENDENT2:37:11
  • 78 - CONRAD ALBACAR CLIMENT (VM) - AEC TERRA DE FANG2:38:26
  • 79 - GERARD TARRAGó (S23M) - INDEPENDENT2:39:11
  • 80 - JESUS MARZà FORNER (SM) - C.E. LA FORADADA2:39:27
  • 81 - DANIEL BOLAÑOS CAPARROS (SM) - INDEPENDENT2:39:36
  • 82 - CARLOS GóMEZ MURIA (SM) - INDEPENDENT2:39:41
  • 83 - C.J YUGUEROS FERNáNDEZ (SM) - C.E. LA FORADADA2:40:49
  • 84 - SERGIO ESTEVEZ ZAMORA (SM) - C.E. LA FORADADA2:40:52
  • 85 - VICENT MIQUEL FERNANDEZ FERRE (SM) - SUDACTIU2:41:11
  • 86 - AGUSTí REVERTé REVERTé (SM) - INDEPENDENT2:41:24
  • 87 - DANI QUERALT ROIG (SM) - CEU SUDACTIU2:42:04
  • 88 - DAVID MONTESó JIMENEZ (SM) - INDEPENDENT2:42:21
  • 89 - JUAN JOSE DELLA CALLEN (SM) - INDEPENDENT2:42:38
  • 90 - PEP CARLES REVERTE (SM) - INDEPENDENT2:43:13
  • 91 - OSCAR CARRASCO TALARN (MM) - INDEPENDENT2:43:16
  • 92 - IGNASI PIñEIRO ADELL (SM) - INDEPENDENT2:44:50
  • 93 - FRANCESC SANCHO SANZ (SM) - C.E. LA FORADADA2:46:23
  • 94 - DIEGO PINO FERNANDEZ (SM) - INDEPENDENT2:48:23
  • 95 - JUAN MANUEL GILABERT BERTOMEU (VM) - U.E. LO PASSADOR2:48:46
  • 96 - MARC MORALES VALLDEPéREZ (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:52:38
  • 97 - GUILLEM PAPACEIT AGNE (SM) - RMC GINESTAR2:52:41
  • 98 - GERARD VALLESPI DE LA CRUZ (VM) - INDEPENDENT2:54:02
  • 99 - JOSEP MARIA MEDINA MESTRES (SM) - C.E. TRAIL TARRACO2:54:53
  • 100 - JORDI LOPEZ VILAS (SM) - INDEPENDENT2:54:56
  • 101 - VALENTIN MIQUEL PIÑOL (VM) - C.E. TRAIL TARRACO2:55:09
  • 102 - BENJAMIN GARCIA BALAGUER (VM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:55:41
  • 103 - JUAN ANTONIO PRIETO HIDALGO (VM) - INDEPENDENT2:57:33
  • 104 - JOSEP MARIA BRULL FARNOS (MM) - C.E. TRAIL TARRACO2:57:56
  • 105 - ROGER MARTí (VM) - INDEPENDENT2:58:23
  • 106 - JOSEP M. INSAUSTI SOLE (MM) - PICOSSA TRAIL RUNNERS3:02:20
  • 107 - IVAN PEREZ (SM) - INDEPENDENT3:02:58
  • 108 - SERGI OLIVER TORTA (SM) - C.E. LA FORADADA3:04:38
  • 109 - ORIOL BENET ALGUERO (SM) - ATE COLL DE L'ALBA3:04:48
  • 110 - ANTONIO RECIO EXPÒSITO (MM) - INDEPENDENT3:15:46
  • 111 - DAVID MATEU VILELLA (SM) - CEM LA CAMETA COIXA3:19:01
  • 112 - ALEJANDRO CARMONA FABRE (VM) - ASS. ESP. ST GRAU3:19:27
  • 113 - OSCAR LOBO POZO (MM) - INDEPENDENT3:19:31
  • 114 - ISIDRE FONTANET CABALLE (MM) - LO GOLAFRE TRAIL3:22:26
  • 115 - ORIOL MARTINEZ DE LEON (SM) - UEC TORTOSA3:31:58
  • 116 - YASSINE OUHDADI (S23M) - UEC TORTOSA3:37:51
  • 117 - MIGUEL JAIME ALSO CERVIA (MM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:39:27
  • 118 - MIQUEL ALSO SELMA (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:39:32
  • 119 - JAS KOHLI (SM) - INDEPENDENT3:55:56
  • 120 - PERE CALVET BELMONTE (SM) - INDEPENDENT4:11:28