5a CURSA DE LA MARCENCA

Classificació general dones

  • 1 - ESTEFANIA BARREDA QUEROL (SF) - MAESTRAZGO-CANYERO'S BAR MORELLA2:31:33
  • 2 - SILVIA PUIGARNAU COMA (SF) - TEAM FLOWERS - LO CORRIOL2:36:39
  • 3 - SANDRA BURGUES LLAO (SF) - TRAIL ROQUETES2:38:03
  • 4 - Mª PILAR PRADES ALQUEZAR (VF) - ORINOCO LA CORDADA2:39:32
  • 5 - MARTA MARTíNEZ VIVES (SF) - A.E. CARA NORD2:41:14
  • 6 - EVA CRISTINA LLOBAT GRACIA (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:45:43
  • 7 - LAIA DUAIGÜES LLEVADOT (SF) - CLUB EXCURSIONISTA GARRIGUES ALTES2:46:04
  • 8 - GIULIA PORTALURI (SF) - C.E. TRAIL TARRACO2:46:15
  • 9 - MARTA PAULINO ANDREU (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:47:35
  • 10 - MONICA OLIVAN DE LA IGLESIA (SF) - ATE COLL DE L'ALBA2:51:28
  • 11 - MERCE CALVO CODORNIU (SF) - UEC TORTOSA2:52:03
  • 12 - ISABEL ARASA FAVA (MF) - UEC TORTOSA3:05:15
  • 13 - HELENA DRAGO ROSA (SF) - DESAKATO TIM3:06:20
  • 14 - CRISTINA FERRé MARTORELL (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:13:50
  • 15 - AïDA PALLARèS ALIAU (S23F) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ3:15:49
  • 16 - ANA CRISTINA PéREZ GARCíA (VF) - CLUB KOLECTIVO VERTICAL ANDORRA-TERUEL3:17:03
  • 17 - BEATRIZ CANO MATESANZ (MF) - C.E. TRAIL TARRACO3:20:40
  • 18 - ELENA SAYAS CASTRO (SF) - TRAIL ROQUETES3:23:17
  • 19 - PAULA FERRERES FERRERES (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:28:56
  • 20 - NURIA CASTILLO SOLANELL (VF) - ASS. ESP. ST GRAU3:34:06
  • 21 - SHEILA MARTíN JULVE (SF) - CLUB KOLECTIVO VERTICAL ANDORRA-TERUEL3:38:52
  • 22 - LAURA RIBé MARTíN (SF) - INDEPENDENT4:11:02
  • 23 - CINTA ESCUDERO BARBERÀ (S23F) - INDEPENDENT4:21:43

Classificació general homes

  • 1 - KIKO MARTI BERTOMEU (VM) - ASS. ESP. DIEDRE1:56:16
  • 2 - ROBERTO PRADES ALQUEZAR (SM) - ORINOCO ALCAÑIZ1:56:20
  • 3 - ALBERT GINE CID (SM) - TRAIL ROQUETES1:59:49
  • 4 - VICTOR AGREDA BASSA (SM) - ULTRA LLEIDA2:02:21
  • 5 - JOAN LLUIS FERNANDEZ TOMAS (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:02:56
  • 6 - JOSEP BENAIGES MARGALEF (SM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ2:03:24
  • 7 - SERGIO MONTES MOLINA (SM) - ASS. ESP. DIEDRE2:06:43
  • 8 - PAU VILA FABRA (SM) - TEAM FLOWERS - LO CORRIOL2:08:17
  • 9 - XAVI GINE CID (SM) - TRAIL ROQUETES2:08:36
  • 10 - VICENT GARCIA ARGENTO (SM) - INDEPENDENT2:11:50
  • 11 - ALFONSO LOPEZ SANCHO (SM) - ORINOCO ALCAÑIZ2:12:50
  • 12 - JUAN GARCIA LOPEZ (SM) - C.E. LA FORADADA2:13:30
  • 13 - MARTI SORIANO LOPEZ (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:13:48
  • 14 - RUBEN FAVA BENEITO (SM) - INDEPENDENT2:13:58
  • 15 - ABEL PERALTA GUILLEN (SM) - ALCORISA FONDISTAS2:14:08
  • 16 - MARIO GALINDO RIOL (SM) - A.E. CARA NORD2:14:46
  • 17 - VICTOR MESTRE MIRO (SM) - ATE COLL DE L'ALBA2:15:20
  • 18 - NESTOR ALTABA RABAZA (S23M) - MAESTRAZGO-CANYERO'S BAR MORELLA2:15:36
  • 19 - ANGEL ACCENSI ANDREU (VM) - ATE COLL DE L'ALBA2:16:05
  • 20 - XAVIER ALANYA TARRAGO (SM) - A.E. CARA NORD2:16:25
  • 21 - RAUL SAGUE MARTINEZ (VM) - ORINOCO ALCAÑIZ2:16:59
  • 22 - CHRISTIAN PELLICER PLAZAS (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:17:13
  • 23 - JON REVERTER QUERALT (SM) - A.E. ALCANAR2:18:11
  • 24 - NICOLAE CARABA (SM) - INDEPENDENT2:19:00
  • 25 - MARC BRESCOLI BADIA (SM) - ATE COLL DE L'ALBA2:19:19
  • 26 - DANIEL MARIN MARIN (SM) - ATE COLL DE L'ALBA2:19:21
  • 27 - RAÜL GARCIA ABELLO (SM) - CLUB EXCTA. PRIORAT2:19:50
  • 28 - JOSEP MARIA GARCIA LOPEZ (SM) - C.E. LA FORADADA2:20:25
  • 29 - IVAN TISCAR MATHEU (SM) - TRAIL CER LA SENIA2:21:10
  • 30 - RAFEL MOSEGUI TORA (SM) - ATE COLL DE L'ALBA2:21:26
  • 31 - VICTORIANO ARAZO GASCON (MM) - SARRIOS ZGZ2:22:07
  • 32 - CARLOS URRIOS CUBERO (SM) - ALTRA TRAIL CALANDA2:23:37
  • 33 - RAFA RODENAS CAÑADA (SM) - ALTRA TRAIL CALANDA2:24:10
  • 34 - XAVIER PRERA MENERO (SM) - A.E. CARA NORD2:24:41
  • 35 - NICOLAS BORRAS PONS (SM) - U.E. LO PASSADOR2:24:43
  • 36 - ALFONSO PANTOJA VILLAR (SM) - IBONCIECHO2:26:09
  • 37 - DAVID MULET FORCADELL (SM) - GR7ESUS2:26:31
  • 38 - VICTOR M. GARRIGA SANZ (VM) - C.E. LA FORADADA2:27:04
  • 39 - MIQUEL ALSO SELMA (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:27:34
  • 40 - LUIS FCO PUENTES GARCIA (VM) - ASS. CAMPREDO ESPORT2:27:52
  • 41 - ALBERT SALES I LLOP (VM) - CEM LA CAMETA COIXA2:28:13
  • 42 - SERGI SALES LLOP (VM) - CEM LA CAMETA COIXA2:28:14
  • 43 - JORDI ADAN MIARNAU (SM) - C.C.E. ALMATRET2:28:30
  • 44 - AGUSTI JANINI GONZALEZ (SM) - ATE COLL DE L'ALBA2:28:49
  • 45 - DAVID DURAN CASANOVA (SM) - UEC TORTOSA2:29:13
  • 46 - SERGI PLA ALONSO (SM) - CEU SUDACTIU2:29:32
  • 47 - SERGIO TAULES LASHERAS (VM) - SERRES DEL MESTRAL2:31:17
  • 48 - JOSE MARIA GINER VILLANOVA (SM) - CLUB KOLECTIVO VERTIKAL2:31:23
  • 49 - JOAN LLUIS SANZ PIÑOL (VM) - UEC TORTOSA2:31:25
  • 50 - JOSE LATORRE VILLEGAS (SM) - CLUB EXCTA. PRIORAT2:32:25
  • 51 - JORDI BALADA SANCHEZ (SM) - C.E. LA FORADADA2:32:35
  • 52 - CARLOS ESTOPA RIBALTA (SM) - C.C.E. ALMATRET2:32:37
  • 53 - JOAN GIL MAS (MM) - INDEPENDENT2:33:31
  • 54 - TONI PELEGRIN REDON (SM) - A.E. ALCANAR2:33:39
  • 55 - ALFONSO SANCHO RALDA (SM) - TRAIL ROQUETES2:33:55
  • 56 - JOAQUIN PALOMO BOSQUE (SM) - ALTRA TRAIL CALANDA2:34:22
  • 57 - TONI BORT EXPOSITO (SM) - A.E. ALCANAR2:34:54
  • 58 - MIQUEL GARCIA FERRÉ (SM) - C.E. LA FORADADA2:34:58
  • 59 - JAUME MONTERO BADIA (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:35:20
  • 60 - NARCIS FRANCH PIÑOL (MM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ2:35:43
  • 61 - JOAN REVERTE ESCOBEDO (VM) - CLUB ESPORTIU LA CALA2:36:02
  • 62 - RUBEN ALEMANY SEBASTIà (SM) - INDEPENDENT2:36:05
  • 63 - JOSE GALEANO SABATE (SM) - LO GOLAFRE TRAIL2:36:07
  • 64 - PEP-LLUIS MOLINET (MM) - CLUB EXCURSIONISTA DE GRACIA2:36:10
  • 65 - VICENÇ BRULL DIVORRA (VM) - CLUB EXCTA. PRIORAT2:37:23
  • 66 - MANEL MADUEÑO GUERRERO (S23M) - INDEPENDENT2:38:45
  • 67 - XAVI ARRASTRARIA LLUCH (SM) - GR7ESUS2:39:35
  • 68 - FRANCESC MATAMOROS ALVARO (SM) - C.E. LA FORADADA2:40:01
  • 69 - CARLOS MARCO FERRE (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:40:04
  • 70 - ORIOL GÜELL VILLAR (SM) - CEU SUDACTIU2:40:18
  • 71 - CARLOS RIPOLLES MESTRE (SM) - MAESTRAZGO-CANYERO'S BAR MORELLA2:40:25
  • 72 - JORDI SEBASTIA MARGALEF (VM) - TRAIL ROQUETES2:40:27
  • 73 - RAFEL BRULL VAQUE (SM) - CLUB ESPORTIU LA CALA2:40:47
  • 74 - DAVID SUBIRATS VICIENT (SM) - GR7ESUS2:41:21
  • 75 - ALBERT SANS FERRER (SM) - CEU SUDACTIU2:42:20
  • 76 - PACO MARINE OLLE (MM) - CEU SUDACTIU2:42:22
  • 77 - JOSE FRANCISCO SANCHEZ RODRIGUEZ (MM) - ATE COLL DE L'ALBA2:42:56
  • 78 - JORDI BORT JUAN (SM) - A.E. ALCANAR2:43:03
  • 79 - FERRAN VIDAL BORT (VM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:43:05
  • 80 - PAUL ASTUDILLO TORRES (SM) - INDEPENDENT2:43:37
  • 81 - QUIQUE FABREGAT ARBO (VM) - DESAKATO TIM2:44:01
  • 82 - XAVI SUBIRATS AGUILO (SM) - ATE COLL DE L'ALBA2:45:45
  • 83 - SISCO HIERRO ADELL (VM) - GR7ESUS2:45:59
  • 84 - JOAN MONFORT GUIEMERà (S23M) - S.E. ESPEMO2:47:16
  • 85 - JOAN VENTURA CASTELLS (VM) - ATE COLL DE L'ALBA2:48:06
  • 86 - C.J YUGUEROS FERNáNDEZ (SM) - INDEPENDENT2:49:07
  • 87 - EDGAR RODRIGUEZ AGUILO (S23M) - INDEPENDENT2:49:22
  • 88 - ALBERT CURTO SALVADO (VM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ2:49:30
  • 89 - DANI MESEGUER SERRET (SM) - ATE COLL DE L'ALBA2:49:37
  • 90 - PASCUAL LOPEZ LARA (VM) - ATE COLL DE L'ALBA2:51:31
  • 91 - JOAN CARLES PELEGRIN SANCHEZ (MM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:52:20
  • 92 - MANEL REVERTE MOYA (SM) - C.E. LA FORADADA2:54:06
  • 93 - JORDI NAVARRO VALLDEPEREZ (SM) - TRAIL ROQUETES2:54:47
  • 94 - JORDI ADELL SABATE (SM) - TRAIL ROQUETES2:54:49
  • 95 - JORDI OLIVER TORTA (VM) - C.E. LA FORADADA2:54:54
  • 96 - JORDI VERGE EIXIMENO (S23M) - GR7ESUS2:55:13
  • 97 - JUAN ANDRES SIMO VILA (SM) - C.E. TRAIL TARRACO2:55:29
  • 98 - ANTONIO SERRANO ROYO (SM) - INDEPENDENT2:56:15
  • 99 - ANTONIO SORIANO LOPEZ (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:57:29
  • 100 - BENJAMI QUIROGA ARBONES (SM) - C.C.E. ALMATRET2:58:36
  • 101 - SERGIO ESTEVEZ ZAMORA (SM) - C.E. LA FORADADA2:59:08
  • 102 - FERNANDO RODRIGUEZ CARDONA (SM) - ATE COLL DE L'ALBA2:59:26
  • 103 - ROBERT MARTíNEZ MONTOSA (SM) - A.E. LA PICOSSA2:59:49
  • 104 - JUAN JOSE DELLA CALLEN (SM) - INDEPENDENT3:01:07
  • 105 - JOAN TOMAS ARASA PELLISA (MM) - UEC TORTOSA3:01:16
  • 106 - PACO ESTORACH FATSINI (VM) - UEC TORTOSA3:01:18
  • 107 - ROGER MARTINEZ MARCHAMALO (SM) - INDEPENDENT3:01:36
  • 108 - SALVADOR PITARCH GRIELL (SM) - A.E. CARA NORD3:02:43
  • 109 - ALBERT MARTÍ MELICH (SM) - INDEPENDENT3:03:00
  • 110 - ROGER LLAO MARTI (SM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ3:05:07
  • 111 - DAVID MONTESó JIMENEZ (SM) - INDEPENDENT3:05:54
  • 112 - SERGI OLIVER TORTA (SM) - C.E. LA FORADADA3:05:57
  • 113 - CARLOS DELLA CALLEN (SM) - INDEPENDENT3:13:59
  • 114 - JUAN RAMON COLOME MONLLAO (SM) - GR7ESUS3:14:27
  • 115 - JOAN MATEU CUGAT PEDRET (SM) - CLUB ESPORTIU MONTASPRE3:15:34
  • 116 - PACO ADELL BENAIGES (MM) - ATE COLL DE L'ALBA3:15:54
  • 117 - HERMINI FIBLA REVERTER (VM) - A.E. ALCANAR3:16:39
  • 118 - FRANCISCO JAVIER DOMINGUEZ SERRANO (VM) - CLUB MONTSANT ORIENTACIO TARRAGONA3:18:37
  • 119 - GERARD GENE LOPEZ (SM) - INDEPENDENT3:20:17
  • 120 - JOSEP MARIA BRULL FARNOS (MM) - C.E. TRAIL TARRACO3:20:23
  • 121 - VALENTIN MIQUEL PIÑOL (VM) - C.E. TRAIL TARRACO3:20:42
  • 122 - MARC MORALES VALLDEPéREZ (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:23:33
  • 123 - JOSEP MARGALEF PELEGRIN (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:23:36
  • 124 - FERRAN FONTANE MIRABETE (VM) - CLUB ESPORTIU MONTASPRE3:29:17
  • 125 - ALEJANDRO CARMONA FABRE (VM) - ASS. ESP. ST GRAU3:34:08
  • 126 - ORIOL BENET ALGUERO (SM) - ATE COLL DE L'ALBA3:35:52
  • 127 - ISIDRE FONTANET CABALLE (MM) - LO GOLAFRE TRAIL3:41:44
  • 129 - JUAN ANDRES ESCUDERO COBO (MM) - INDEPENDENT4:21:44