6a CURSA LES II TORRES

Classificació general dones

  • 1 - JUDIT LAMAS BORRAZ (SF) - TEAM FLOWERS - LO CORRIOL2:13:20
  • 2 - SILVIA PUIGARNAU COMA (SF) - TEAM FLOWERS - LO CORRIOL2:23:34
  • 3 - MARTA FERRER CASTEL (SF) - ALTRA TRAIL CALANDA2:30:35
  • 4 - MONICA OLIVAN DE LA IGLESIA (SF) - ATE COLL DE L'ALBA2:37:13
  • 5 - MARTA PAULINO ANDREU (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:38:22
  • 6 - GIULIA PORTALURI (SF) - C.E. TRAIL TARRACO2:39:00
  • 7 - ENCARNA GAMEZ TORRENT (SF) - CEU SUDACTIU2:44:45
  • 8 - SONIA VENTURA ORTIZ (VF) - ATE COLL DE L'ALBA2:47:34
  • 9 - JURGITA ZUBAVICIENE (SF) - UEC TORTOSA2:50:00
  • 10 - JORDINA PEÑA MARGALEF (SF) - CLUB ESPORTIU LA CALA2:51:57
  • 11 - ISABEL ARASA FAVA (MF) - UEC TORTOSA2:53:28
  • 12 - MIRIAM MARTI CARDONA (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:54:25
  • 13 - CRISTINA FERRé MARTORELL (SF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:55:51
  • 14 - ELENA SAYAS CASTRO (SF) - TRAIL ROQUETES2:59:26
  • 15 - MONICA FANECA MURIA (SF) - UEC TORTOSA3:11:05
  • 16 - MONTSE PONS LOSCOS (SF) - ATE COLL DE L'ALBA3:25:04
  • 17 - GEORGINA CASANOVA GARRIGóS (SF) - U.E. LO PASSADOR3:25:12
  • 18 - MONTSE DEL AGUILA DE TORRES (MF) - UEC TORTOSA3:25:16
  • 19 - CARINA GUAZHIMA (SF) - CEU SUDACTIU3:27:52
  • 20 - NURIA CASTILLO SOLANELL (VF) - ASS. ESP. ST GRAU3:32:40
  • 21 - BELEN MARTORELL CID (VF) - UEC TORTOSA3:35:59
  • 22 - TATIANA GUAZHIMA VICENTE (S23F) - CEU SUDACTIU3:39:18
  • 23 - CARLA GISBERT TOMAS (S23F) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:39:21
  • 24 - ÀNGELA PEREZ PAZ (MF) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:41:44
  • 25 - SARA BAIGES ARRUFAT (S23F) - TRAIL ROQUETES3:59:35
  • 26 - MONTSE OBRADOS MURIA (SF) - TRAIL CER LA SENIA4:01:30
  • 27 - ANA PUJOL MATEO (VF) - ATE COLL DE L'ALBA4:22:34

Classificació general homes

  • 1 - ALBERT GINE CID (SM) - TRAIL ROQUETES1:49:49
  • 2 - ADOLF AGUILO BORT (VM) - A.E. ALCANAR1:53:13
  • 3 - PAU VILA FABRA (SM) - TEAM FLOWERS - LO CORRIOL1:53:38
  • 4 - FRANCESC CABALLE FABRA (SM) - TEAM FLOWERS - LO CORRIOL1:53:58
  • 5 - AHMED EL QAYED ABBOUD (SM) - INDEPENDENT1:55:14
  • 6 - JOSEP BENAIGES MARGALEF (SM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ1:56:13
  • 7 - JOAN LLUIS FERNANDEZ TOMAS (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA1:56:36
  • 8 - SERGIO MONTES MOLINA (SM) - ASS. ESP. DIEDRE1:58:10
  • 9 - JORDI MARTI MAURI (SM) - AFERLOCABRA1:59:28
  • 10 - AGUS JUAN-CAMPS CASTELL (SM) - CEU SUDACTIU2:01:02
  • 11 - FELIPE MARTINEZ FERREROS (VM) - AULA DE NATURA VINAROS2:01:30
  • 12 - ALBERT BLANCH CAMPOS (SM) - CEM LA CAMETA COIXA2:01:46
  • 13 - MARIO GALINDO RIOL (SM) - A.E. CARA NORD2:02:10
  • 14 - MARC TRESO MASCARELL (SM) - TEAM FLOWERS - LO CORRIOL2:02:43
  • 15 - JON REVERTER QUERALT (SM) - A.E. ALCANAR2:04:46
  • 16 - MARTI SORIANO LOPEZ (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:04:52
  • 17 - JOSEP MARIA GARCIA LOPEZ (SM) - C.E. LA FORADADA2:05:31
  • 18 - VICTOR MESTRE MIRO (SM) - ATE COLL DE L'ALBA2:05:42
  • 19 - CARLOS MARCO FERRE (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:06:30
  • 20 - RAMON CHIMENO BIEL (VM) - INDEPENDENT2:06:50
  • 21 - NICOLAS BORRAS PONS (SM) - U.E. LO PASSADOR2:09:07
  • 22 - ANGEL ACCENSI ANDREU (VM) - ATE COLL DE L'ALBA2:09:39
  • 23 - CARLES BRULL ANGUERA (SM) - C.E. TRAIL TARRACO2:10:09
  • 24 - MARC BRESCOLI BADIA (SM) - ATE COLL DE L'ALBA2:11:37
  • 25 - ISRAEL MERCADé ORó (VM) - INDEPENDENT2:11:53
  • 26 - ISIDRE GAS COLOME (SM) - UEC TORTOSA2:11:57
  • 27 - JOAN CAMPANERA PARRA (SM) - BTT VALLS2:12:12
  • 28 - RAÜL GARCIA ABELLO (SM) - CLUB EXCTA. PRIORAT2:12:17
  • 29 - OCTAVIO REDON QUIXAL (MM) - INDEPENDENT2:12:21
  • 30 - DANIEL MARIN MARIN (SM) - INDEPENDENT2:12:27
  • 31 - MANUEL GUIJARRO REQUENA (SM) - MOUNTAIN TRAIL VILA-SECA2:12:27
  • 32 - CARLOS URRIOS CUBERO (SM) - ALTRA TRAIL CALANDA2:12:47
  • 33 - RAFA RODENAS CAÑADA (SM) - ALTRA TRAIL CALANDA2:12:49
  • 34 - JOAQUIN PALOMO BOSQUE (SM) - ALTRA TRAIL CALANDA2:12:51
  • 35 - RAFEL MOSEGUI TORA (SM) - ATE COLL DE L'ALBA2:14:34
  • 36 - QUIM VERNET VILLAGRASA (SM) - A.E. CARA NORD2:14:43
  • 37 - SERGIO TAULES LASHERAS (VM) - SERRES DEL MESTRAL2:14:51
  • 38 - MIQUEL ALSO SELMA (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:14:55
  • 39 - DAVID DURAN CASANOVA (SM) - UEC TORTOSA2:15:52
  • 40 - OSCAR MARTIN PONS (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:15:57
  • 41 - JORDI VIDAL CANALS (VM) - MOUNTAIN TRAIL VILA-SECA2:16:20
  • 42 - ORIOL MASIP HERNANDEZ (SM) - ASSOC. EXC. LA PICOSSA MORA D'EBRE2:17:35
  • 43 - AGUSTI JANINI GONZALEZ (SM) - ATE COLL DE L'ALBA2:19:07
  • 44 - XAVIER MARGALEF BARBERÀ (SM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ2:19:10
  • 45 - EMILIO VALLS FERNANDEZ (SM) - A.E. ALCANAR2:19:17
  • 46 - NIL SABATE VIDAL (S23M) - CEU SUDACTIU2:19:48
  • 47 - JORDI SOTA MARTí (SM) - C.C.PERELLO2:20:04
  • 48 - JORDI BALADA SANCHEZ (SM) - C.E. LA FORADADA2:20:10
  • 49 - CARLOS COLOME DIAZ (SM) - ATE COLL DE L'ALBA2:20:12
  • 50 - CRISTIAN GISBERT VERDU (S23M) - UEC TORTOSA2:20:36
  • 51 - XAVIER ORTÍN FONT (VM) - A.E. CARA NORD2:21:13
  • 52 - JOAN LLUIS SANZ PIÑOL (VM) - UEC TORTOSA2:22:34
  • 53 - VICENÇ BRULL DIVORRA (VM) - CLUB EXCTA. PRIORAT2:22:34
  • 54 - ALBERT PALACIOS BERNAD (SM) - CEU SUDACTIU2:22:48
  • 55 - SERGIO BELLES CABALLER (SM) - DOBLEGATS X-TREM VINAROS2:23:17
  • 56 - DAVID ESTRUEL JIMENEZ (SM) - C.E. GANDESA TERRA ALTA2:23:37
  • 57 - MIQUEL ALIMBAU REVERTE (VM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ2:24:05
  • 58 - JOSE GALEANO SABATE (SM) - LO GOLAFRE TRAIL2:24:32
  • 59 - JOAN REVERTE ESCOBEDO (VM) - CLUB ESPORTIU LA CALA2:24:40
  • 60 - ALBERT SANS FERRER (SM) - CEU SUDACTIU2:24:43
  • 61 - JOAN OBIOL MAGRIñA (VM) - CLUB ATLETISME VILA-SECA2:25:51
  • 62 - RUBEN ALEMANY SEBASTIà (SM) - INDEPENDENT2:26:01
  • 63 - MIQUEL GARCIA FERRÉ (SM) - C.E. LA FORADADA2:26:05
  • 64 - NACHO ZURITA GIMENO (VM) - KILOMETROCERO-CASPE2:26:07
  • 65 - PACO MARINE OLLE (MM) - CEU SUDACTIU2:27:04
  • 66 - IVAN PASTOR RECIO (SM) - C.E. TRILERCAVONS2:27:11
  • 67 - ALBERT TORRENT ROMERO (SM) - TALLAFERRO TRAIL TEAM2:28:49
  • 68 - ORIOL GÜELL VILLAR (SM) - CEU SUDACTIU2:29:45
  • 69 - QUIM VILA GUIMERA (SM) - TRAIL CER LA SENIA2:29:50
  • 70 - JOSé MIGUEL REYES HERRERA (VM) - CLUB ATLETISME VILA-SECA2:30:20
  • 71 - RAFEL BRULL VAQUE (SM) - CLUB ESPORTIU LA CALA2:30:48
  • 72 - ANTONI MIRO ANDREU (MM) - INDEPENDENT2:31:17
  • 73 - JOSE FRANCISCO SANCHEZ RODRIGUEZ (MM) - ATE COLL DE L'ALBA2:32:19
  • 74 - HECTOR MARGALEF CASADO (SM) - SERRES DEL MESTRAL2:32:27
  • 75 - SERGI PLA ALONSO (SM) - CEU SUDACTIU2:33:06
  • 76 - NARCIS FRANCH PIÑOL (MM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ2:33:34
  • 77 - JAUME MONTERO BADIA (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:33:36
  • 78 - JOSE LATORRE VILLEGAS (SM) - CLUB EXCTA. PRIORAT2:34:06
  • 79 - SEBASTIAN MARTIN (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:34:57
  • 80 - ALBERT CURTO SALVADO (VM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ2:34:59
  • 81 - PAUL ASTUDILLO TORRES (SM) - INDEPENDENT2:35:02
  • 82 - QUIQUE FABREGAT ARBO (VM) - DESAKATO TIM2:35:13
  • 83 - JOSE RAMON GARGALLO ROYO (SM) - INDEPENDENT2:36:18
  • 84 - IVAN GARCIA MAIGI (SM) - TRAIL ROQUETES2:36:42
  • 85 - JUANJO ACCENSI ANDREU (VM) - ATE COLL DE L'ALBA2:37:01
  • 86 - VICTOR ARENAS GARCIA (SM) - FONDISTES RAPITENCS2:37:06
  • 87 - ALEX CURTO NACHER (VM) - COCONS.CAT2:37:09
  • 88 - JOSE LUIS ASPACHS MORRALLA (SM) - A.E. ALCANAR2:37:41
  • 89 - JORDI MARTI BELTRAN (SM) - C.E. TRAIL TARRACO2:37:47
  • 90 - IVAN RUE GARCIA (SM) - UEC TORTOSA2:37:52
  • 91 - JOAN CARLES PELEGRIN SANCHEZ (MM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:37:56
  • 92 - TONI DIAZ (SM) - INDEPENDENT2:38:44
  • 93 - JORDI ADELL SABATE (SM) - TRAIL ROQUETES2:39:06
  • 94 - JORDI REVERTE FERRE (VM) - UEC TORTOSA2:40:35
  • 95 - CONRAD ALBACAR CLIMENT (VM) - AEC TERRA DE FANG2:40:40
  • 96 - GERARD AGELL SERRAMITJANA (SM) - INDEPENDENT2:40:42
  • 97 - JORDI ACCENSI ESTRADA (SM) - TEAM FLOWERS - LO CORRIOL2:41:00
  • 98 - VICENTE SERRANO CARRETERO (VM) - AULA DE NATURA VINAROS2:41:28
  • 99 - JOAN TOMAS ARASA PELLISA (MM) - UEC TORTOSA2:42:53
  • 100 - DAVID MONTESó JIMENEZ (SM) - INDEPENDENT2:44:09
  • 101 - OSCAR ESTORACH SOL (SM) - INDEPENDENT2:44:32
  • 102 - GERARD MULET AGUILO (SM) - UECAMPREDO2:44:33
  • 103 - IGNACIO MUñOZ DíAZ (SM) - C.E. TRAIL TARRACO2:44:37
  • 104 - JOSEP LLASAT RODRIGUEZ (VM) - C.E. LA FORADADA2:45:02
  • 105 - JOAN PAGO TORDERA (SM) - INDEPENDENT2:46:28
  • 106 - JORDI PONCE SANCHEZ (SM) - TRAIL ROQUETES2:47:39
  • 107 - CARLOS GóMEZ MURIA (SM) - INDEPENDENT2:48:08
  • 108 - FERRAN VIDAL BORT (VM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA2:48:54
  • 109 - DANI QUERALT ROIG (SM) - C.E. TRILERCAVONS2:48:59
  • 110 - JOAN VENTURA CASTELLS (VM) - ATE COLL DE L'ALBA2:49:10
  • 111 - ERIC BRUT TORRES (VM) - A.E. LA PICOSSA2:49:15
  • 113 - JOAN FORES AGUILO (VM) - INDEPENDENT2:51:25
  • 114 - FRANCESC MATAMOROS ALVARO (SM) - C.E. LA FORADADA2:51:50
  • 115 - SERGIO ESTEVEZ ZAMORA (SM) - INDEPENDENT2:51:55
  • 116 - JAVIER C HAVERRI MARGELI (MM) - INDEPENDENT2:52:00
  • 117 - DAVID SOLE MIRALLES (SM) - TRAIL ROQUETES2:52:47
  • 118 - CARLOS CURTO GRAS (SM) - C.E. LA FORADADA2:53:18
  • 119 - JOSEP M. INSAUSTI SOLE (MM) - PICOSSA TRAIL RUNNERS2:53:23
  • 120 - JORDI MIRALLES FARNOS (SM) - TR CABRAFEIXET EL PERELLÓ2:56:46
  • 121 - DAVID FORNER SERIOL (SM) - ATE COLL DE L'ALBA3:01:29
  • 122 - OLI VER LUQUE LLUCH (SM) - INDEPENDENT3:01:42
  • 123 - MARC MORALES VALLDEPéREZ (SM) - MONTBIKE3:02:09
  • 124 - HERMINI FIBLA REVERTER (VM) - A.E. ALCANAR3:03:20
  • 125 - MARIO COLOME LLUCH (VM) - INDEPENDENT3:03:55
  • 126 - JUAN JOSE DELLA CALLEN (SM) - INDEPENDENT3:05:27
  • 127 - JOAN FERRE PRADOS (SM) - C.E. LA FORADADA3:06:22
  • 128 - JORDI SALAT FERNANDEZ (MM) - INDEPENDENT3:06:26
  • 129 - GINES PARRA JARDI (MM) - INDEPENDENT3:06:30
  • 130 - JOSEP MARIA BRULL FARNOS (MM) - INDEPENDENT3:07:40
  • 131 - ALEX LOBO DE PLANELL (SM) - INDEPENDENT3:08:21
  • 132 - TONI LOPEZ MALLEN (MM) - UEC TORTOSA3:09:52
  • 133 - JOSEP LLUIS GRANGE GALINDO (VM) - PICOSSA TRAIL RUNNERS3:10:03
  • 134 - PACO ESTORACH FATSINI (VM) - UEC TORTOSA3:11:12
  • 135 - JORDI MARRO CODORNIU (SM) - INDEPENDENT3:14:11
  • 136 - JORDI LECHE MARTINEZ (SM) - AEC TERRA DE FANG3:15:09
  • 137 - SERGIO BARRAGAN (SM) - AEC TERRA DE FANG3:16:13
  • 138 - DAVID SANTOS SANCHEZ (SM) - TRAIL CER LA SENIA3:18:23
  • 139 - JOSE LUIS FORTUÑO NAVARRO (VM) - AEC TERRA DE FANG3:20:43
  • 140 - JORDI MONTEVERDE MAURI (SM) - AEC TERRA DE FANG3:20:46
  • 141 - EDGAR RODRIGUEZ AGUILO (S23M) - INDEPENDENT3:20:50
  • 142 - ORIOL BENET ALGUERO (SM) - ATE COLL DE L'ALBA3:21:50
  • 143 - JOSEP MARGALEF PELEGRIN (SM) - BTT MONTBIKE AMPOSTA3:22:50
  • 144 - JOAN MITJAVILA ABELLA (MM) - TRAIL CER LA SENIA3:25:10
  • 145 - VICENT MIQUEL FERNANDEZ FERRE (SM) - SUDACTIU3:27:55
  • 146 - SERGI DIEZ GUAL (SM) - CLUB ATLETISME VILA-SECA3:32:13
  • 147 - JOSEP VALLVERDU BOFARULL (MM) - CLUB ATLETISME VILA-SECA3:32:15
  • 148 - ALBERTO NAVARRO ALGUACIL (SM) - CLUB ATLETISME VILA-SECA3:32:18
  • 149 - ALEJANDRO CARMONA FABRE (VM) - ASS. ESP. ST GRAU3:32:41
  • 150 - JORDI ESPINOSA CASANOVA (SM) - U.E. LO PASSADOR3:52:40
  • 151 - DANIEL MARTíNEZ MOLINA (SM) - INDEPENDENT4:00:06